Bana Bedava tatile gelecekler

Evet ama gelen insanlara gıcığım sorun aslında biz bişey istediğimizde yan çizmeleri ama beleşe tatile gelmek istemeleri
Benim yegenim olayını okudunuz mu

Eşimlede ayrıca kavga ettik zaten ama onun saflığı işte çok utanır çok vericidir

Gelirlerse de ilk gunden soyleyin yuzlerine herseyi. Icinize dert olacagina paylasin.
Yegenimi iş gorusmesine diye cagirip once caycilik teklif etmissiniz sonra caycimiz var deyip yollamissiniz. Eleman ihtiyaciniz olmayabilir, yoksa yok der gecersiniz. Cocugu neden gel-git yaptirarak ugrastirdiniz, yaptiginiz hic hos degil. O cocuk ne umitlerle geldi oraya. Keske baştan iş veremeyiz deseydiniz deyin. Zaten biraz yuzleri varsa ertesi gun toplanip dönerler

Evet ama gelen insanlara gıcığım sorun aslında biz bişey istediğimizde yan çizmeleri ama beleşe tatile gelmek istemeleri
Benim yegenim olayını okudunuz mu

Eşimlede ayrıca kavga ettik zaten ama onun saflığı işte çok utanır çok vericidir

Evet okudum. O duruma tepkinizi o zaman göstermeliydiniz yaptığınız yanlış diyerek. O zaman susmuşsunuz şimdi yüzlerine vurmak garip olur. Gelmeleri yine eşinizin hatası. Saf ve verici olunca aklanmıyor ki. O evde iki kişi yaşıyorsanız size danışarak iş yapmak zorunda, bunu öğrenmesi lazım. Yoksa daha çok misafir yüzünden kavga edersiniz evde

Ben şeyi anlamadım.
İki senedir karşı taraf “size gelmek istiyoruz” mu diyorlarmış eşine.
Yani tuhaf değil mi misafir ev sahibi tarafından davet edilir size geliyoruz ne ya 😅
Ya da eşinizin davet edesi var devamlı onlar değil eşiniz gelin diyordur belki de

Numarasi var mı bikac saat bekleyip numarasindan ulassan. Artık olan olmuş zaten bir şekilde ulasmalisin bence çokta iyi yaptın.
Numarası yok aramam da
Ben imalı mesaj yazdım salak ve yüzsüz değilse çok net istemediğimi ve yegenimden ötürü oldugunuda anlamışlardır
Eger görmezde gelirse sonradan görsün utansın ve gelirlerse hem eşimi hemde onları ğişman edecem

Ben şeyi anlamadım.
Yani tuhaf değil mi misafir ev sahibi tarafından davet edilir size geliyoruz ne ya 😅
Ya da eşinizin davet edesi var devamlı onlar değil eşiniz gelin diyordur belki de

Bende böyle düşünüyorum. 😬

Eşimi sürekli arayan 3 arkadaşı var, her defasında yazlığa çağırarak kapatıyorlar telefonu, denk geldiğimde kendim de duyuyorum. Benim ikiz bebeklerim var yahu, eşleri bilse çağırır mı? 🤣🤣 gitmiyoruz tabii ki, gitsek demek ki “gelmek istediler” olacak 🤣

Sahsen ben olsam esime mesaj attigimi soylemezdim 😀

Hadi geldiler diyelim kadina derdim ki siz geldiniz diye abimleri iptal ettim mecburen
yengemle evi komple temizleyecektik artik size kismetmis
Su odadan baslayalim sen yer sil ben perdeleri yikayayim madem 🤷‍♀️ 🥴
Aksama ne yesek? Dur kocama soylym karpuz alsin bide makarna cakariz ay sicakta birsey de yenmiyor valla falan 🥴
Gezeceklerinde de siz gidin bende kahve yapip ayaklarimi uzatayim azcik valla kalabalikta ayip olmasin diye uzatilmiyor da vs vs 🥴
Ay burdaki apartlar evler nasil pahali haa siz yine iyi dusunmussunuz bak 5 gun kalsaniz apartta x tl odeyecektiniz valla akillisiniz🤣
Gitmeden halilari da yikariz dimi canim sjfjsjdjdjd
Yaa harikasınız 😂😂😂😂 aynı plan bu

Kadının numarası bile yok bende
Sadece yıllar evvelki çalıştığımız şehirde ayak üstü karşılaşmıştık o

Eşler samimi
Of çıldırıyorum ben kadını instagramda buldum eşi eşimde ekli diye
Şimdi mesaj atsam eşim duysa çok pis kavga edecez yine birde bunlar için niye kavga edilim

Ben yegenimin de hırsını çıkarmak istiyorum açıkca söyleyim
Geldiklerinde ben ne yapayım da hem göze batmasın hemde kapak gibi alsınlar paylarını
Ben kardeşiniz sanmistim yegeninizmiş gerçi fark etmez yeğen kardeş. Çok titiz davranabilirsiniz mesela aman şunu şöyle yapmayın ben sevmem falan filan. İki gün önce eşimin yeğenleri geldi ikisini de severim ilkokul cagindalar ama rahatlar biraz evde top oynadılar bende topu aldım evde top oynanmaz ki aşağıdaki komsu çok huysuz. Böyle birkaç şey oldu ama hepsi de mantıklı şeylerdi böyle ev olmaz olsun diye söylediler bana 😂😂

Size ne zaman geleceklerdi? Umarım mesajı görür. Görmezde gelirlerse de lafınızı esirgemeyin hatta bence yeğeninizle ilgili olan olayı başka yerden açıp açık açık kırıldığınızı, ayıp olduğunu belirtir. Yaptıkları ayıbın farkına varsınlar.

Akraba degil bisey degil neden aramiyosunuz ben olsam esim gelin demis ama biz musait degiliz kusura bakmayin derdim. Diyemezsenizde ne yemek yapin ne gezidrin hicbisey yapmayin yuzsuzlerden cekinmenize ne gerek var

Bende böyle düşünüyorum. 😬

Eşimi sürekli arayan 3 arkadaşı var, her defasında yazlığa çağırarak kapatıyorlar telefonu, denk geldiğimde kendim de duyuyorum. Benim ikiz bebeklerim var yahu, eşleri bilse çağırır mı? 🤣🤣 gitmiyoruz tabii ki, gitsek demek ki “gelmek istediler” olacak 🤣
Evet kesinlikle bana da eş çağırıyor gibi geldi. Ay bu erkekler tam değişik ya 😀
Ya sosyallesmek istemelerini anlıyorum aslında bende severim arkadaşlarla bir arada olmak yemek içmek ama misafir kavramı yoruyor
Kafa dengi , yormayan insanlar olsa gelelim gidelim isterim bir bulamadım öyle çift arkadaş 😆

Geldiklerinde yüzünüz gülerek tabi canım istediğiniz kadar gezin bizim de kendimize göre işimiz düzenimiz oluyor zaten keyfinize bakın deyin. İlk gün bir yemek ikram edersiniz diğer günler de biz şuraya çıkıyorduk buraya davetliydik modunda hareket edin. Tek taraflı menfaat giden insanlardan hiç hoşlanmıyorum en azından bana yapamasın diye yüzüm gülüp laf sokarak hareket ediyorum.

Ben şeyi anlamadım.
Yok eşiminde pek istemediği belli suratından birde kaçtır gelmek istiyorlar buraları çok merak ediyorlarmış konuşurlarken de yanımdaydı ben hayır deyince yanımda bahane buldu biz o zaman memlekete gidecez diye zaten iznim az dedi
Önceden haberim olsaydı vs dedi

Sonra ki yaz yine yazışırlarken laf arasında dedi bi göremedik oralarıda bu yaz gelek inşallah müsaitseniz kardeşim yazmış
Onada bi bahane yazdı benim zorumla

Bu sefer yok diyememiş bende yoktum işteyken
Gelin demiş 🤦🏽‍♀️

Benim halalarım deniz kenarında yaşıyor amcam ve çocukları İç Anadolu'da. Erkek kuzenlerim toplanıp çoluk çocuk halamlara tatile gidiyorlardı. Yani halalarımda çalışmaktan , bilmezlikten belki oralarda yaşayıp denize hiç girmeyen tatille falan alakası olmayan insanlardı. Evleri de yazlık falan değil hani normal küçücük ev. Ben anlamıyorum nasıl rahat ediyorlar. En sonunda halam yaymış etrafa ne gelip duruyor bunlar bana diye kulaklarına gitmiş kuzenlerimin bırakmışlar gitmeyi. Tam bize saracaklardı göklerden bir karar geldi canım anam sağlam kalayladı. Destursuz bayram hariç gelemezler. 😂 Bu tür insanlar arsız oluyor halam yıllarca ne çekmiştir. Tepki ver konu sahibi mutlaka al bu işin önünü.

Ben kardeşiniz sanmistim yegeninizmiş gerçi fark etmez yeğen kardeş. Çok titiz davranabilirsiniz mesela aman şunu şöyle yapmayın ben sevmem falan filan. İki gün önce eşimin yeğenleri geldi ikisini de severim ilkokul cagindalar ama rahatlar biraz evde top oynadılar bende topu aldım evde top oynanmaz ki aşağıdaki komsu çok huysuz. Böyle birkaç şey oldu ama hepsi de mantıklı şeylerdi böyle ev olmaz olsun diye söylediler bana 😂😂
Çocuklarından biri genç kız lisede

Numarası yok aramam da
Ben imalı mesaj yazdım salak ve yüzsüz değilse çok net istemediğimi ve yegenimden ötürü oldugunuda anlamışlardır
Eger görmezde gelirse sonradan görsün utansın ve gelirlerse hem eşimi hemde onları ğişman edecem
Kız bunlarda bu yüzsüzlük olduktan sonra mesajını görmezden de gelirler 😁😁😁

Evet kesinlikle bana da eş çağırıyor gibi geldi. Ay bu erkekler tam değişik ya 😀
Ya sosyallesmek istemelerini anlıyorum aslında bende severim arkadaşlarla bir arada olmak yemek içmek ama misafir kavramı yoruyor
Kafa dengi , yormayan insanlar olsa gelelim gidelim isterim bir bulamadım öyle çift arkadaş 😆

Evde görüşmek kapatılsın ya 😬 🤣

Bir arkadaşımız var şükür öyle görüştüğümüz ama onlarla da bebeklerin uyku saat uymuyor diye görüşemiyoruz 😬

X