Bale günah mı?

Neden çocuklara erkeğin ismi veriliyor o zaman?
Bu mu yani çocuk babanın soyadını taşıdığından velayet babada mı, ne içiyorsun sen ya biz yasalardan bahsediyoruz, alınan mahkeme kararlarından falan. Konumuz lise mantık dersi değil. Soyadı babadan geçiyorsa velayet babanındır önermesi sadece mantık dersinde doğru kabul edilir.

Ha evli olmadan ovülasyon falan takip ediyorsan ve nikahın yoksa da sonuç değişmez sperm babanınsa velayet de babanındır, alırlar bebeni elinden haberin olsun senin mantık bunu gerektiriyor çünkü

Ben zaten işten ayrıldım, artık sürekli evdeyim, evde bebek, temizlik, yemek, çamaşır, bulaşık kafayı sıyırmak üzereyim.
Kocanız düzgün bir adam olsa bu işler size keyifli gelir. Düzen sevgisi coşar. Ne yazık ki etki tepki meselesi hayatı zindan ediyor.
Eşiniz bir tarikata girdi mi? Birden değişim bunu gösterebilir. Yoksa 180 derece değişim sihirli kutudan çıkan bir şey değil. Sizden sakladığı bir şey var.
Haa şunu da diyeyim. Eşinizin profili günümüzün cahil hamaset sahibi, ne seküler yaşamı ne dini yaşamı bilmeyen arafta kalmış,politik,siyasal tiplemeye çok uygun. Ne yazık ki her şeyin içi boşaltıldığı gibi dini yaşamaların da içi siyasi durumlara kurban gitti.

Kızılcık şerbeti Fatih. Kendine gelince mübah,yasak, günah. Kadına gelince cehennemde yanarsın. İşte bunlar hep cahilce inanışlar ve dinin temellerini tam olarak kavrayamamaktan ileri geliyor.

Hanımefendi bu kişi yok ya mümkün değil bu denli dönemez. Bu bir şeye mensup olmuş. Bence tarikaat yani. Emin olun normal dindar bı aile bile çocuğuna dizi izlemesin , sosyal medya kullanmasın demez. Bunda başka bir şey var. Takip edilse çıkar kokusu.

Basligin absurtlugu bir yana yaşadıklarını okuyunca benim kalbim sıkıştı. Ama sen dik durmazsan olaylar daha da içinden çıkılmaz hale gelecek. 2 kere evi terketmissin ve donmussun. Ailen ne diyor bu duruma? Sana psikolojik şiddet uygulayan sana 1 kere tokat atan (simdilik) adamla ne işin var? Sana uygulamaya başladığı baskı ve siddet kızına uygulayacaklarinin sadece fragmanı. Adamin tekrar eski haline donecegini mi dusunuyorsun yoksa? Bence önceden de çok farklı değildi ama görmek istediğin gibi görmüşsün sen. Kararlı ve dik durmazsan daha da ezecek seni? İşten neden ayrıldın? Sosyal hayattan tamamen kopmuş ona muhtaç hale gelmişsin. Sapkın düşüncelerine girmiyorum bile. Pişmanlık bir şey ifade etmiyor. Harekete geçmen gerek. Ailenden ve destek alabileceğin her yerden destek al. Bu adamın ailesi yok mu onlar bisey demiyor mu?

Kişi kendinden bilir işi .Erkek olmak demek cennet sana demek degilki.Esinizin ruhsal psikolojik sorunları var bunun bir ötesi üzerinde bomba bağlayıp kendini patlatmak herşeyin fazlası zarar herşeyde denge din de denge sevgide denge çalışmakta denge yoksa kafa gidiyor deliliğe.Tablo vahim .İnşallah birgün gaipten ses duyup sizi kesmez . Üzgünüm bu tablo görüldü.Dikkat edin .

Böyle bir şey tabi ki yok. Hukuk, anne çok kötü olmadığı sürece annenin yanındadır daima.

Eşinizin ailesi nasıl insanlar peki? Onlar da yobaz mı? Yoksa eşiniz başka birilerinden mi etkilendi? Dine çok kafayı takanlar, bir süre sonra kafayı sıyırıyor.
Sizin en iyi yapacağınız şey izinizi kaybettirmek. Kadın sığınma evlerine, polisin koruma programlarına başvurun. Çocuğunuzla birlikte başka bir şehirde devlet korumasına geçin.

Olm hakime verilen rüşvet öyle 200 bin filan değil ya hahahahahhaa. Tanıdık hakim ne demek? Dosya nöbetçi aile mahkemesine hitaben açılır sistem otomatik olarak mahkeye atar. 1. Aile mahkemesi 2. Aile mahkemesi 3. Aile mahkemesi … böyle 10-15 tane aile mahkemesi var hangisinin hakimi tanıyormuş bu o.ç. öyle merhaba ben 2. Aile mahkemesinde dava açmak istiyorum diye gidilmiyor vsgsgsgs
Hadi ilk derece mahkemesinde buldu bir şekilde kendi gibi birini ki asla mümkün değil yedirdi en az 5 milyon istinafa da bi 10 milyon lazım yargıtayı saymıyorum bile gsgsgsgs o rüşvet yerken yakalanıp ihraç olanlar 100 milyonları indiriyor cebe senin donsuz kocanın parasını mı yeter. Allah’ın belası ya cebinde 300 bini olan memleketin gayri meşrusu oluyor. Tanıdık hakim varmış bir de aynen kesin vardır. Sen akıllı bir kadın değilsin avukatın da senden daha akılsız . Akıllı kadın olsan bulursun en kral avukatı gör bakalım nasıl sürünüyor o kocan

Tek haklı olduğu nokta Instagram da çocuk fotoları paylaşmak. Bu arada 25 yaşında olup, bu zamana kadar kendi instanızın olmamasına şaşırdım, çok zayıf bir ihtimal gibi geldi bana.

Diğer yaptıkları saçma sapan. Sizin bunlara kanamanıza da ayrıyeten şaşırdım. Yok bebeği alacakmış, yok hakime rüşvet verecekmiş. Çocuk musunuz kuzum. 6 aylık bebeği nasıl alsınlar. Siz somut delil toplayın dengesizliklerine.

Merhaba, ne tüketiyorsunuz? İçecek olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…