Bale günah mı?

Ya walla ben de merak ediyorum, bu mendeburla en son ne zaman yakınlaştı ?

Kendinize güldürmeyin burda lütfen

Bu cahillikle bu yaşa iyi gelmişin. Sus da belli etme bari

Ay adam bana babamı hatırlattı annemle evlendiklerinde gayet normal bir insanmış sonra dinle kafayı bozup hayatı hepimize zindan etti ve zamanla talepler de artıyor küçük çocuktum yazin kısa kollu giymemiz sorun oluyordu. Sonradan şiddet vs o kadar arttı ki tehditleri umursamayın ayrılın en büyük korkum eşimin bu şekilde değişmesi. O bana göre daha dine düşkün bir insan ama beni tanıdığı korkularımı bildiği için ben evdeyken dini dizi bile izlemez. Çünkü gördüğüm zaman hemen tetikleniyorum. Kardeşlerim ve bende babam öyle büyük travmalar bıraktı ki bunları hala aşamıyoruz çocuğunuz için bu evliliği bitirin

Evet manyak bi kocanız var, kızı hafiz yapacak, ana avrat hepinize küfür ediyor, eski sevgilisinin heykelini dikmek istiyor falan ama sen her şey normalmiş gibi kızı baleye göndermek istediğini söylüyorsun. Bence sen de bir doktora görün, algilarinda bir sorun var gibi duruyor. Evde kadir misiroglu dinleyen adama kızı baleye göndeririz diyip sonra da verdiği cevaba mi şaşırdınız gerçekten? Peki

Ablam her derdin bitmiş de bale sorunu bardağı taşıran son damlaymış gibi konuşmuşsun. Boşanmaz, çocuğu alır, bana hayatı zehreder falan bunları bir geç. Sen önce davanı aç, şikayetçi ol, uzaklaştırmanı al sonrasını sonra düşün. Hakime para veririm falan hiç dünyadan haberi olmayan biri gibi konuşuyorsunuz. Dilan Polat davası görmeyecek hakim, kocanız da onlar kadar zengin değildir herhalde. 20-30 bin için "rüşvet" damgası yediğine değmez.

Boşanmak isteyen bir şekilde boşanır. Hem siz hem de çocuğunuz da bu adamla heder olursunuz. Muhafazakar insan anaya babaya saygılı olur, ölünün arkasından hele ki bu kişi Atatürk ise konuşmaz, keşke Yunan galip gelseydi diyen adamın fikrinden gitmez aklı selim olur. Kocanız kafa yemiş sapığın teki.

Ruhsal bir rahatsızlığı olabilir mi

Evde ayaklı psikolojik işkence aracı var resmen hele ki kafa yapısı tamamen zıt, yandın bacım. Rüşvet vs hiç bir halt da yapamaz kanma bu laflara. Bu kafası kırıkla büyütme çocuğu

Yorum yapmıştım bunlara istinaden bir kaç şey daha yazmak istedim babam annem ayrıldığında ve ayrılmaya çalıştığında çok uzun zaman tehdit etti belki yılda 3-4 kere taşıdığımız oldu ve ayrılana kadar çalışmasına izin olmadığı için 3 çocukla 5 parasız kaldı. Babam okulumuzu her öğrendiğinde okul değiştirdik aylarca okula gitmediğimiz oldu eğitim hayatımız mahvoldu sonrasinda asla dogru düzgün toparlayamadık yillarca yilda 3-4 okul degistir adres degistir okula aylarca gitme inanilmaz zor bir durum. Çocuğunuzun ileride bunları yaşamasını istiyorsanız devam edin. Hayalinde ki mesleği hiçbir zaman yapamayacak dizi film izlemesi yasak olduğu için sürekli genel kültür olarak geri kalacağı okul gezilerine gidemeyecegi bir hayat. Öyle ki 23 nisana annem gizlice sokardı babam öğrenecek diye korku ama hevesle katılırdik. Bir gün okul gezisine giderken babam okulda gezi olduğunu öğrendi diye apar topar eve döndüm arkadaşlarımın gözünde nasıl gözüktüm ve o hisleri unutamam. Daha küçükken misafirliğe gidince erkek çocuk varsa konuşup oynarsak(5-6yaşlarindan itibaren) babam eve gelince ya sopayla döverdi ya da çoğu zaman annem engel olurdu ama o dayak yerdi.

Bu arada babam annemle evlenmeden önce hatta evliliklerinin ilk yıllarında gezip eğlenen alkol alan sigara içen bir adammış. Diyeceklerim bu kadar.

Bir de adam sizin kedinizi sizden habersiz götürmüş. Kavga etmiş olsanız dahi onun dediği olmuş. Demek ki zamanında boyun eğmişsiniz. Üstüne de çocuk yapmışsınız. Şimdi olayın janjanı gelince de "Aaa ödev mi vardı?" diye şaşıran öğrenci gibi davranıyorsunuz. Hiçbir şeyini anlamamanız bu kadar normal değil. Hiç mi video izlerken görmediniz? Hiç mi sohbet etmediniz bu adamla çocuk planlayana kadar?
Benim adam kedimi sepetleyecek ben de gidip ondan çocuk yapcam... Siz de suçlusunuz.

Salın ipini.
El kadar bebeği kimse babasına vermez zaten merak etmeyin.
Korkunç bir zihniyeti var eşinizin ve üzülerek söylüyorum,sapkın insanlar bu tiplerden çıkıyor genelde.
Kızım baleye gitti 5 yaşındaydı o dönem ilk başladığında,ben baktığimda sevimli bir çocuk görüyordum,bu tipler bakınca ne görüyor bale yapan çocuğa. Halihazırda Voleybol oynuyor hem okul takımında hem bir kulüpte, (12 yaşında şu an)minicik taytlar giyiyorlar,ben kızıma ve arkadaşlarına bakınca gencecik pırıl pırıl sporcu,atletik kızlar görüyorum ,bu zihniyet kimbilir ne görüp hissediyor. Böyle bir adamla çocuk yetistirmek düşüncesi bile korkunç.

Ya bi git, ne biliyorsun da konuşuyorsun? Mahkeme kararı var mı örnek. Akrabam boşanıyor, kadın çocukları bırakıp bastı gitti. İstemiyorum da dedi, buna rağmen sosyal hizmetler görevlisi gelip çocukların ifadesine başvurdu. Çocuğa şiddet, annelik görevlerini yerine getirmeme ve terketme yüzünden velayet babada kaldı. Kadın çocukların kafasına ayağıyla basıyormuş, pahalı diye bit ilacı almamış çocukları pislik içinde bırakmış. Bunlar kanıtlandı da öyle aldı baba velayeti. Kim demiş baba isterse çocukları alır diye. Kim kandırdı seni.

Çocuğu bahane etmeyin Allah aşkına ya.coxuk o adamla daha tehlikede.bor arada yaşadığınızda sizden intikam almak için çocuğu oldurmeyecegi ne malum.adamda o kapasite var

Konu sahibi bu adamın kuru tehdit savurmadığından emin misiniz, erkekler boşandıktan sonra çocuklarını aramıyor bişe çoğu zaman, boşanamayın diye korkutuyor olamaz mı sizi, çoğu erkek öyle yapıyor çünkü. Narsist olduğunu düşünüyorsunuz ama narsistler kendi başlarını yakacak bir şeyi asla yapmaz, bunu da unutmayın

Herkes boşan boşan demiş ama ülkemizin de bazı gerçekleri var konu sahibi öldürülmekten korkuyor ki gerçekten de bazı erkekler direkt buna teşebbüs ediyor. Konu sahibi senin yerinde olsam ilk önce bu adamın gerçekten bunu yapacak potansiyeli var mı ona bakardım. Daha önce şiddet uyguladı mi kendisine ya da sana? Yoksa ici boş tehdit mi?
Zaten bunu boşanmada yaparım şeklinde tehdit eden insan evlilik birliği içerisinde de yapmayı düşünecektir ve ufak ufak sinyallerini vermiştir/verecektir. yani her halükarda adam sizden uzak olmalı. Bir de bana adam narsistten daha büyük psikolojik sorunları var gibi geldi

Az önce bi çocuğun 2 sevgilisini parçalayıp yola attığı haberi okudum, gerçekten kanım dondu, her ne kadar böyle şeyleri haberlerden görsek de bunlar gerçek yaşamda var olan şeyler, umarım başınıza bir şey gelmeden bu adamdan boşanıp mutlu mesut yaşarsınız

Dünyadan bihabersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…