Bakırköy'de ki en iyi falcılar, Bakırköy fal cafeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kafe laf ta cigdem hanim var o gayet iyi bakiyor aklinda bulunsun hatta laf kafedeki en iyi kahve falini o bakiyor ben diger iki tane erkege baktirmistim onlarda fena degildi:ama cigdem:hanim daha netti

Bugün ilginç bir fal olayı yaşadık aslında önce herzamanki gibi ön yargıyla düşündük ve ilk defa bunun tam tersi oldu hala üç arkadaş şoktayız özellikle ben fala çok meraklıyım çok kişiye baktırdım isimleri hep yazılan ve bilinen kişiler ama bakırköydeki kahve diyarında kendisine çok özel ve doyurucu fal bakan Ümit'e baktırdıktan sonra işte gerçek fal bu dedim ve hala üç arkadaş söylediklerini ağzımız açık yok artık bu kadarınıda bilmesi şok dedik fala meraklı olan yada kendisiyle ilgili bilinmezleri öğrenmek isteyenler ümiti kesinlikle tavsiye ediyorum eminim sizde şok olucaksınız isimleri ve tarihleri tam biliyor ve 45 dk tam ve mükemmel bir fal bakıyor enerjisi süper

Nerede peki bu hangi semt

Tek kelimeyle Bakırköy kahve diyarı Ümit bey şokun etkisinden çıkamadım..süper ötesi yorum herseyı bir ustası vardır bu işin ustasıda Ümit teşekkür ederim

Arkadaşlar bakırköyde bir falcıya gittim. Adı Nalan UÇAN. Kendisi bakırköyde herhangi bir cafeyle bağıntısı yok.Ben bu kadar iyisini daha önce ne gördüm ne de duydum. Hemen hemen bütün falcılara gitmişimdir ama ilk defa bir falcı için yorum yapıyorum. Ben gittiğimde bana hiçbir şey söyleme ben sana anlatıcam zaten sonra sorularını alabilirim dedi ve hayatımı birebir bildi. Sadece geçmiş değil gelecekle ilgili şeyler de söyledi. İmkansız dediklerim oldu hala etkisindeyim. Sevdiğim adamın bana dönmesi imkansızdı kesinlikle imkansız kelimesi bile yetmez dönücek dedi tarih verdi ve oldu. Ona instagram hesabından tamamiyle tesadüfen ulaşmıştım. Kesinlikle en iyi falcı diyorum. İsteyenlere hesabı vereyim:nalanucann. Ben çok memnun kaldım umarım sizlere de yardımcı olabilmişimdir :)

Ben fundayı tek geçiyorum hala
Saydıklarınızın çoğuna gittim bakırköyde ama funda gibi tespitleri vs doğru olana denk gelmedim henüz

nasıl ulaşabilirim kendisine? Telefonu var mı?instagram kullanmıyorum.

Bakırköy fincan kafeye gittim. Çok fal meraklısı bir insanımdır. Orda "Nurten" isimli baldan tatlı harika bir insana fal baktırdım. Tarif ettiği, hissettiği çoğu şey çıktı. Arkadaşlık ilişkilerim olsun, aşk olsun, herşey tamamiyle çıktı. Çok merak ederek gittim ve şükür bir falcıyı çok beğendim :) mutlaka kendisini tavsiye ederim. Diyeceği geleceğe yönelik şeylerin de çıkmasını bekliyorum. Mutlaka tavsiye ederim. Kendisi çarşamba ve perşembe yok. :)

MERHABA ARKADAŞLAR BEN KÜBRA NALAN HANIM'A GİTTİM VE BENİM İSTANBUL'DA GEZMEDİĞİM FALCI KALMADI DEDİKLERİNİ TEK TEK YAŞADIM VEDE YAŞIYORUM YUKARDA OKUDUĞUM BAZI YORUMLAR DEĞER'E ALINMAYCAK RAKİP'LER TARAFINDAN KARALAMADIR BEN TAVSİYE EDİYORUM GİDİNCE HERŞEY'İ NALAN HANIMDAN DUYUCAKSINIZDIR..

NALAN HANIM'IN NUMARASI:

Son düzenleyen: Moderatör:
Nalan hanimin isleri baya bozuk galiba 2 ayri hesap acip reklamini bariz bi sekilde yapacak kadar. Kimse yemiyor artik bu numaralari :)
Modaretorler bi incelesin ikiside ayni hesap

Kahve diyarı Ümit bey !....
Arkadaşlar merhaba,bende geçenlerde Ümit bey'e fal baktırdım,gerçektende maneviyatı çok yüksek birisi geçmiş ve şuanda iş,sağlık,aile ve özel hayatla ilgili bugüne kadar kimsenin bilemediği konulardan bahsetdi,gelecekle ilgili söylediklerinin zamanı var,inşallah hayırlı ise onlarda olur,sizlere Ümit bey'in kendi alanında uzman olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Bakılöydeki favorilerim:
Laf cafe çiğdem;biraz ağır bakıo ama falını beğeniorum uzun vadede çıkıyor
Laf cafe halil;oyyy sırf o tatlı dili güler yüzü için gidilir..
Cafe fincan nuray ztn hep favorimm baktıranlar bilir hep tavsie ediorumm
Cafe fincan şenay;falı çok iyidir atış noktaları yapar ve falları kısa vadede çıkar kesinlikle denenmeli!!
Manfal cafe ada;onu eskiden beğeniodum ama artık aynı tadı vermıo ama tatlı bi çocuk:)
Kahve diyarı ümit; dedikleri mantıklı yorumlar yapıo ama ilk kez baktırdım verdiği tarihleri beklicem bakalım çıkıcakmı?!?!
Cafe fincan Nurten;onuda beğendimm farklı ama güzel..
Arzuhal cafe Arzu;favorilerim arasındaydı bizamanlar ama bayadr gidemiorum..arkadaşlarım eskisi gibi olmadığını söylüyorr.

Nalan hanımın telefonunu yazar mısın bana özelden sana zahmet?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…