Bakırköy'de ki en iyi falcılar, Bakırköy fal cafeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar Bakırköy' de ENFAL var Almira Cafe' de önceden randevu alip gidiyomussunuz ben henüz gitmedim ama müsait olunca ilk gideceğim yer orası yani kime sorduysam kimle konuştuysam ağzım açık kaldı.. yorumları okudum o iyi hayır o kötü bu herkese göre değişir sizin verdiğiniz enerjiyle alakalı bi durum. Ben çok fal baktırdım ve hep memnun kaldım çünkü kendimi açıp gidiyorum korkarak değil hani ne biliyim sormak istediklerimi kararlaştırıyorum ve oldukça rahat oluyorum.. Ben de fal bakıyorum az çok.. fal bakacağım insanın hareketleri iste sözleri ne biliyim başka bişeylerine uyuz olduğum zaman falını açmıyorum açmış dahi olsam kapatıyorum.. yani bu sizle alakalı :)

Ben böyle bir şey görmedim arkadaş.. Adam isim vererek bakıyor ya verdiğim para helal olsun.

kızlar merhaba. ben yeni üyeyim. bakirköyde çingene cafe de baktırmıştım tam 2 yıl önce. ama kadının adını unuttum. yaklaşık yarım saatin üzerinde bakmıştı. eğer baktıranlarınız varsa ismini belki hatırlarlar artık orda değil. tipi siyah uzun saçlı kalıplı bronz tenli bi kadındı. gayet bakımlı suratı botokslu falandı hatta. yaşı biraz vardı. keşke hatırlayan gitmiş olan çıksa içinizden.

bakırköy emel cafe berbat.. orda can sıkıntısından 3 kere fal baktırdım üçüde fos çıktı bide sinirimi bozdular ukala ukala tavırlar.. ben şuna baktırıcam diyosun mesela o olmaz sıra var falan diyolar bide afra tafta yapıyolar.. 3 kez 3 ayrı kişiye baktırdım emel cafede üçüde fos çıktı tek kelime bilemediler.. tek bildiğim yer orasıydı.. bide bn cadde symbol cafede seneler önce bi kıza baktırmıştım caddede o efsaneydi hakikaten isim veriyo olucakları söylüyodu muhtemelen enerjimiz tutmuştu.. ama sonra üniyi bitirince kız falı bıraktı o baksa başka hiiç kimseyle işim olmaz :))

Merhaba ben gecen hafta bahceli konak bakirkoye gittim eskiden talinde hanima baktirmistim memnun kalmistim ama talinde yoktu. Yeni falcimiz var dediler Aytug adinda neyse bende geri donmemek için baktirdim. Gercekten iyi bakti hem uzun hem ayrintili tarot acilimi yapti sonra melek kartlari ile destekledi.

Umarim dedikleri cikar eskiden taksim tarafindaymis baktiraniniz var mi Aytuga?

Merhaba ben gecen hafta bahceli konak bakirkoye gittim eskiden talinde hanima baktirmistim memnun kalmistim ama talinde yoktu. Yeni falcimiz var dediler Aytug adinda neyse bende geri donmemek için baktirdim. Gercekten iyi bakti hem uzun hem ayrintili tarot acilimi yapti sonra melek kartlari ile destekledi.

Umarim dedikleri cikar eskiden taksim tarafindaymis baktiraniniz var mi Aytuga?
taline geçen sene bende gitmiştim işten ayrılmıcaksın yükseliceksin demişti ama tersi cıktı ayrıldım. sevgilinle evlieniceksn deimişti hala beraberiz ama evlilik uzak görünüyo bi olmadı benim içi talin
ber: 561485"]ilk yoru[/QUOTE]

Nalan diye bir kadına gittim.hayatımda gördüğüm en yalancı düzenbaz falci ydi. Hiç alakası olmayan şeyler söylüyor. Evlisin kaçan aldatıyor is degistireceksin 1 aya dedi.aslı yok ben hiç evlenmeyi çocuğundan yok.6 ay geçti aynı şirketlerin. Benden 200 para istedi ayrıca

Kızlar cinler çok yalancıdır. Dedikleri çıkmiyorsa cinlerin söylediği yalanlar yüzünden.

Ben Gene aynı şeyi söyleyeceğim. Rus LENA Hıristiyan falı bakıyor. Deneyin de Hissi görün. Akıllara zarar.

Ya ne Çini ne söylemesi. Bu sacmalimlara inanmayın
Fal bir histir.

Geçmişte yaşadıklarınizi nasıl söylediğini saniyorsunuz. His falan değil. Cinleri ile bilgi alıp onları söylüyor. Bu kadar basit.

Telefonda bakarken anne adı istiyorsa kesin cinle bakıyor

Geçmişte yaşadıklarınizi nasıl söylediğini saniyorsunuz. His falan değil. Cinleri ile bilgi alıp onları söylüyor. Bu kadar basit.

Ayy nasıl yanı içim urperdi ayyyyy

kızlar şu ümit nerede peki?
son gidenler mennun kaldı mı? acaba biri bana özelden numarasını veya yerini atabilir mi?
buradan yazsanız da olur

Fala inanmazdım ama bir arkadaşım çok ısrar etti kıramadım. Bakırköyde kilisenin arkasında Çingene Cafe diye bir yer var. Bir kadın işletiyor. Diğer falcı kadın bir falcıya baktı varya bir an beni nerden tanıyor olduğunu düşündümu. Her şeyi bildiğini yap inanılmaz kadın ve dedikleri de varya acayip çıkmaya başladı. Kesin tavsiye ederim. Ha siz bir iyilik yapayım telefonu vereyim ...

Son düzenleyen: Moderatör:

size katılıyorumbazı falcılar cinlerle bakıyor bazıları 6.his ben mesela hislerimle bakıyorum falcı değilim bu yuzden icimden geceni söylüyorm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X