Bakırköy'de ki en iyi falcılar, Bakırköy fal cafeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar
Bu Ümit ın evı nerede bAKırkoyde??

Tatlım Ümit Bakırköy'de çalışıyordu ama ayrılmış. Ben onun yönlendirdiği bi bayana gitmiştim evinde bakıyordu. Aylar oldu, geçen hafta sonu tekrar gittim. Çünkü kadının o zamanda söylediği isimler ve olaylar aradan zaman geçince karşıma çıktı ve vay anasını dedim. Yine bir çok isim söyledi, şöyle şöyle olacak dedi. Not aldım hepsini. Sadece ilişki olarak yorumlamıyo bir de o güzel. İşten ordan burdan ne görürse söylüyo. Sen böyle oturup düşüneceğine, üzüleceğine o üzülsün şapşal mısın kızım dedi. Ağzı biraz bozuk ki ben çok severim böyle kadınları. Değişik, cana yakın biri . Ama bana 3 gün içinde arar dediği halde ne arama ne sorma ki o kadar çok fal baktırdım ki Nalan, Ümit, Kevser, Andaç, Murat, Sevgi, Enfal, Halil vs.vs. Hepsi gelecek arayacak dedi adamdan aylardır ses soluk yok, kırılıyor da insan. Nalan da yaz bak 21 -41 gün içinde arayacak ben burdayım geleceksin yine dedi. Olmadı arkadaş.

Hani onca zaman hiç mi merak etmez, sesini duymak istemez diye ama olmadı. Çok ağladığım zaman oldu çünkü o beni arayıp sormayınca hayatımdaki diğer kimseleri hiç gözüm görmedi. Sanki o beni görürse varmışım gibi geldi. Şükür ki geçti o haller. Hala kırgınım hala köpek gibi seviyor ve özlüyorum onu ama aynı şeyi demek ki hissettirememişim ben ona.

Hayat dediğin şey her zaman insana istediği şeyi vermiyor. Ben de bıraktım artık fal muhabbetini, katina ve tarot destesi aldım kendime canım sıkılınca kendime bakıyorum, param da ben de kalıyor. Allah dilediğimizi versin hayırlısıysa tabi.

Öpüyorum sizi.

Kızlar Bakırköy' de ENFAL var Almira Cafe' de önceden randevu alip gidiyomussunuz ben henüz gitmedim ama müsait olunca ilk gideceğim yer orası yani kime sorduysam kimle konuştuysam ağzım açık kaldı.. yorumları okudum o iyi hayır o kötü bu herkese göre değişir sizin verdiğiniz enerjiyle alakalı bi durum. Ben çok fal baktırdım ve hep memnun kaldım çünkü kendimi açıp gidiyorum korkarak değil hani ne biliyim sormak istediklerimi kararlaştırıyorum ve oldukça rahat oluyorum.. Ben de fal bakıyorum az çok.. fal bakacağım insanın hareketleri iste sözleri ne biliyim başka bişeylerine uyuz olduğum zaman falını açmıyorum açmış dahi olsam kapatıyorum.. yani bu sizle alakalı :)

bakırköyde bi falcı da ben biliyorum :) kadın harika bakıyor sanırım oraya gitmemişsin :) cafe nin adını hatırlamıyorum ama ara sokaklarda bi yerdeydi,eğer istersen arkadaşımdan adını yerini öğrenirim..tavsiyede ederim

hepsi arasokaklarda zaten. tavsiye ettiğinize göre kimmiş? belki tanıyoruzdur?

Kim bu falci adi ne adresini tarif edermisin

Kızlar Nalan o kadar iddialı baktı ama fos yani. Aklıma geldikçe sinirim bozuluyor. Paraya yazık. Bakırköy'de Gülcan ablayı tek geçiyorum. Hep yazdım yazıcam da hatunun bana söylediklerini yaşadım mı yaşadım çünkü. Seni yağlayıp ballamıyor bir de neyse onu söylüyor. Beyaz arabanın içinde görüyorum seni, yok diyorum öyle bi araba derken 1 hafta içinde babam aracı sattı beyaz bi araba aldı. Söylediği isimdeki adamın bana ilgisi olduğunu öğrendim. Sonra istemeye gelen bi akrabamız vardı istememiştim, geldiler gittiler milyon kere, çocuğun adını söyledi bundan bi ağırlık var dikkat et dedi vs.vs. o kadar çok şey söyledi ve yaşadım ki aklıma gelmiyor daha. Ama yine de diyorum sevdiğim adamın geleceğini söyleyen kimse de tutmadı. Ne aradı ne sordu hiçbir şey yok. Umudum da tükendi. Çünkü baktırmamın tek sebebi buydu. Hayırlısı diyorum artık hayırlısı. Neyse bu "hayırlısı" dedikleri tükenmeden beni bulsa keşke. Söz de seviyormuş söz de benim sevgim yalanmış da tek gerçek oymuş. Olmuyor kızlar ya beceremedik.

Allah dilediğinizi versin size de bu illetten kurtulun- kurtulalım.
Sevgiler.

gülcan abla kim, nerde bakıyor, ne falı? off allam bunları sonu gelmicek sanırım

Arkadaslar nalan abla cafe46 dan ayrılmş artık evinde özel bakıormus

Cafe 46dan ayrılan Nalan hanım artık evinde fala bakıyormus tavsiye üzerine gittim hayran kaldım ve herkese tavsiye ederim

ilk yorum ve hemen akabinde verilen telefon numarası ile " ben reklamım diye bağıran bir yorum. Cık cık cık. Nalan iyi olsaydı kalırdı yerinde zaten. Falları fos çıkıyor abi zorlamayın yani.

Ben baktırıp da çıkan bir falı yazayım size. Bakırköy'de Ümit'e baktırdığım fal da oturduğum evin 3.katında biri var, ismi ayşe bunun elektriği çok kötü demişti. O akşam evde o kız yüzünden tartışma çıktı. Kime fal baktırdıysam bu zamana dek hepsi arayacak, dönecek 1 hafta 2 hafta dedilerse de aylar geçti. Ümit, boşuna bekleme arasa dahi bu hemen olmayacak ümitlenme, karşına çıkan insanlara şans ver demişti. İşle ilgili bi fırsat çıkacak karşına ama kabul etmeyeceksin dedi, aradan bi kaç ay geçti şuan aldığım maaşın iki katı bi iş teklifi geldi ancak uzun vadeli bi iş olmadığı için kabul etmedim. Bir de toz pembe bi tablo çizmiyor. Terapi gibi geliyor bana.

Fal bakan insanlar çoğunlukla geçmişi anı çok iyi biliyor ancak geleceğe dair bişeyler öngören birine denk gelmek çok güç. Bu sebeple memnun kaldığım bir Ümit, diğeri de Gülcan'dır. Tavsiye edip de giden insanlar da memnun kaldığından dolayı canı gönülden isimlerini yazabiliyorum.

Bir de ben ümit'e fal baktırdığım zaman ciddi anlamda bir buhrandan geçiyordum. Durup durup ağlamalar, canım çıkıyordu üzülmekten, kendimi heba etmekten. Ama iskambil kağıtlarını uzatıp " bunları bi kaç dakika tut iyi gelecek" dediğinde çok anlam verememiştim. yanından ayrıldıktan sonraki zaman dilimlerinde ne olduysa ne o eski ağlamalar ne de o can sıkıntısı kalmadı. Çok garip. Öyle ki çalıştığı yere telefon açıp teşekkür etmek istedim ama falda olduğu için teşekkürümü kendisine iletilmesini rica ettim.

Bundan sonra sadece çıkan bişeyler olursa burada paylaşmaya karar verdim. Dilerim her şey gönlünüzce olur.

Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
falcı nalanı karalayanlar utansın bende bugün gittim tavsye üzerine şok oldum kulak asmayın gercekten dedikleri beni şasırttı çok yogun olusundan randevuyu bir gün sonraya verdi..

Ben bugun Nalandan randevu aldim ve de gidecegim ama evde bakacagi icin tedirginim. Nasil bir yer acikcasi artik hicbir yer guvenli gelmiyor.Acilen cevap verebilir misiniz lutfen

Bakirkoydeki fincan kafe senaya fal baktiran varmi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…