Bakırköy'de ki en iyi falcılar, Bakırköy fal cafeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu kahve diyarı nerde acaba internetten baktım incirli caddesi diyor ama orası değil sanırım
???

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandan sonra tekrar fal bakmaya geri döndüm. İlgilenen arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler. Kendi mekanımda bakmaktayım. Hiç bir mekanla anlaşmam yoktur. Bu arada "Falcı Nalan" kimdir ? Diyen olursa, eskiler beni iyi bilir. Forumumuz da hakkımda olan konu ve yorumları da inceleyebilirsiniz. :)

Burada falcıların yorum yazması yasak bilmiyormusunuz. Mune

NALAN UÇAN..... Tek geçerim 3 gün süre verdi 1.günde dediği oldu.

Mune off bu nalan ucandan da gına geldı
Mune bu kadının kafası basmıyor yaaa. Nalan hanım biz bu tip reklamları alıyoruz ama sizin anlamadığınız şey bu reklamlar bizi size çekmez tam aksine uzaklaştırır. Size 5 dk mesafedeyim ama bu yaptıklarınızdan dolayı asla size gelmeyi düşünmüyorum.

Gittim ve çok memnun kaldım. Neden memnuniyetimden bu kadar rahatsız oldunuz anlayamadım. Kişiler düşüncelerini paylaşmış ve bende paylaşmak istedim. Hakkımda ne düşünürseniz düşünün farketmez, ben gerçekten çok mutluyum. NALAN UÇAN diyorum o kadar. Rahat olun arkadaşlar kimseye sövmüyorum. BUNUN ADINA REKLAM DENİYORSA EYVALLAH DER REKLAMA DEVAM EDERİM....

Şu an bile bu yazdığımı okuğunuzu eminim Nalan hanım. İyi reklama devam etmeler

Sacmalamayın kimsenin reklam yaptığı yok arkadaşım fal baktirdim süper baktı paylaştım yasakmi var herkes begendigi kişiyi paylasir burda anladınızmi saygılı olun bence
Dimi fal baktırdın ilk msjında bu olaya hızlı gireyim dedin. Hatta bence dedikleri daha cafenin kapısından çıkmadanda gerçekleşmiştir eminim. Yapmayın yaaa o kadar bariz anlaşılıyorki biz bunun dahada gelişmiş versiyonlarını gördük oda 1 ay çaktırmadan yapabildi reklamını

Kızlar selam
Daha önceden gittiğim ve memnun kaldığım Ümit bey vardı kahve diyarında,bahsetmiştim hatda burada giden arkadaşlarda olmuştu,bugün gittim fal için oradan ayrılmış bilginiz olsun yine bakırköydeymiş kendisi başka bir yerde, sağolsun cafede çalışan arkadaşlar yardımcı oldular.

Merhaba Neredeymiş yeni yeri bende gitmeyi düşünüyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…