Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

Yani demek istediğim bakire olmadığımı hiç bi zaman anlatmasam ilk gecede anlarmı ?
Bu degisir , her kadindan kan gelecek diye birsey yok benden gelmedi hic ki benim daha once birlikteligim olmamisti. Ama boyle bisey icin de kimseye yalan soylemezdim . Bence hic girme o toplara. Direk acikca soyle senden once boyle bisey yasadim korktum soyleyemedim ama seni de kandirmak istemiyorum de. Her yalanin birgun aciga cikmak gibi bir huyu vardir. Bu durum seni yiyip bitirir , soyle yukunden kurtul seni bekaretin icin sevecek adami salla zaten .

Konu nereye bağlanmış bilmiyorum ama kimseye hastalık bulaştırma hakkınız yok bunu bilin.
Hpv aşısı ol diyecekmişmiş. Peki sormayacak mı niye diye ? Sen ki bekaretin olmadığını açıklayamıyorsun hpv aşısı ol demek zor be. Ne kendini ne burdakileri kandır. Herife göz göre göre hastalık bulaştıracaksın. Anlamayacak mı sanıyorsun, kendisinde de yoksa bal gibi senden geldiğini anlayacak. Peki o zaman ne diyeceksin?
İki yolu var.
-ya ayrılacaksın
-ya da bütün gerçekleri açıklayacaksın karar karşıdaki kişiye göre değişecek.
Oha 🙈 bunu kacirmisim . Yuh ama artik . Bu vicdansizlik . Kusura bakmasin konu sahibi ama isin rengi degisti ben sizin hic iyi bir insan oldugunuzu dusunmuyorum. Bekaret hadi masumdu bu ne be!

Allah Allah bu kadar hpv li insanı nasıl çevrenizde bulabildiniz?. Cinsel yolla bulaşan hastalık işte.ne derseniz deyin.yüzde 90'ı 95'i bu şekilde.zaten cinsel hayattan olmadığına emin olsa konuda başa başa belirtirdi.
Siz ısrarla cinsel yolla diyosunuz ama ben kizim 5 6 yaslarindayken yasadim bunu... kizima umumi tuvaletten gecmisti. Çevremde hpv olan yok. Bir istismar durumu asla yok. Fazlasiyla pimpirikli bir anneyim. Annem ve eşim disinda o yaslarda kimseye emanet etmedim.Her anini bilirdim ki hic endisem olmadi buna ragmen pedagogla ve farkli uzmanlarla gorustuk sonuc umumi tuvaletten gecmis. Gecti gitti atlattik yillar gecti çok şukur... Ama konu sahibinin durumu farkli... karsi taraf bakir degilse bilemem ama bakir insanlarin bakire istemesi cok normal bence... Düşunce yapim geregi esimin ilki olmak benim icin onemliydi öylede oldu cok şükür... konu sahibi hpv dolaysyla soylemeden bir bahaneyle ayrilmali bence...

Niye kan gelmedi diye peşine düşecek biri değil zannetmiyorum bu durumu kesinlikle anlatamam ona gerçekten çok caresizim
Nişanlınız ve ailesi nasıl insanlar yani muhafazakar ve bu tür şeylere önem veren insanlar mı?
Eğer öyle iseler nişanlınızdan başka bir sebep ile ayrılıp kendi yolunuza bakın.
Zira ilk gece anlasa da anlamasa da eğer buna önem veriyorsa ve sizin de bakire olduğunuzu düşünerek evleniyorsa bu evlilik çok büyük bir yalanla başlamış olacak bunu hazmedebilecek misiniz?
Bu hiç doğru bir şey değil ayrıca.

Ailesi ve kendisi rahat insanlarsa ağzını arayın bu tür bir durumun onu rahatsız edip etmeyeceğinden emin olun.

Eğer bu konu ile ilgilenmiyorsa ve size de özellikle sormazsa söylemenize gerek yok.

Ya hpv’yi atlatana kadar evlilik işini rafa kaldıracaksın ya da adama açıkça her şeyi anlatacaksın seni olduğun gibi kabul edecek başka yolu yok bunun. Sen hpv’yi atlatmadan adamla birlikte olur onda da siğil çıkarsa asıl rezillik o zaman olur işte.

(Ayrıca bağışıklık düşünce hpv tekrar hortlar gibi bir şey yok, üç kere üst üste negatif sonuç aldıysan hpv temizlendi demektir. Ha sonra tekrar alırsın virüsü o başka.)

Eğer söylersen bunu herkes duyar yüzde yüz. Görücü usulüyle tanışmasınin amacı sana aşık olmasi değil ailesinin uygun görmesi ve "helal süt emmiş" kız araması. Artık bu helal süt ne demek anladınız. Bekaret takıntısı çok yüksek ihtimalle var.

Adam çok iyi bir insan bile olsa aniden nişan attığınızda ailesi soracak edecek. Üzerine düşecekler. O da söyleyecek tabi çünkü istediği kadar iyi biri olsun seninle bir bağı yok. Bir arkadaşlığı yok, seni düşüneceğini sanmıyorum. E aile duyunca herkes duyacak sonuçta mutlaka dedikodu edecekler.

Ben böyle olacağını düşünüyorum ama her ilişkinin dinamiği farklıdır. Belki nişanlın daha farklı bir karakterdedir seni çok beğenmiş sevmiştir aşık olmuştur ve bu durumu sorun haline getirmez. Bunu önce iyice bir ölçüp tartman lazım, baktın adam çok önemsiyor o zaman bu konulara girmeden ayrıl.

Sorun şu ki konu sahibi de sanırım bekarete önem veriyor. Türk kadınlarındaki bu kafa karışıklığının bitmesi lazım artık :)
benim eski ev arkadasim bir gün film izlemis, filmdeki kadın gibi seks bagimlisi miyim acaba derdi, okudugu küçük sehrin evli şoförüyle bile yatmıştı. insanlari ayni anda idare ederdi (ferhansi ona cok benzetirim). son sene, mezun olma zamani yaklastikca "zaten operasyon geçireceğim, diktirecegim" demeye basladi. bunun sacma oldugunu, isini gucunu eline alınca bekarete takılmayan biriyle de evlenebilecegini soyleyince "beni bu halde kabul eden adamla ben evlenmem. gavatla evlenmem, bunu kabul edecek adamla yuva kurulmaz" falan derdi😅 şükürler olsun aramızdaki muhabbet biteli on seneden fazla oldu. ekli degiliz sosyal medyada ama birkac sene once ortak arkadaşımız gelinlikli resmini göndermişti. kendi memleketi olan Doğu ilinden, muhafazakar sakallı bir adamla evlenmis. Bilmiyorum adama kendi gerçeğini söyledi mi ama yüksek ihtimalle 4 sene sehirde yatmadigi adam, girmedigi pozisyon kalmayan kizi "oh gezdim toZdum,eline erkek eli değmemiş kizla evlendim" diye gelin etmis oldu. ne denir ki , allah mesut etsin

benim eski ev arkadasim bir gün film izlemis, filmdeki kadın gibi seks bagimlisi miyim acaba derdi, okudugu küçük sehrin evli şoförüyle bile yatmıştı. insanlari ayni anda idare ederdi (ferhansi ona cok benzetirim). son sene, mezun olma zamani yaklastikca "zaten operasyon geçireceğim, diktirecegim" demeye basladi. bunun sacma oldugunu, isini gucunu eline alınca bekarete takılmayan biriyle de evlenebilecegini soyleyince "beni bu halde kabul eden adamla ben evlenmem. gavatla evlenmem, bunu kabul edecek adamla yuva kurulmaz" falan derdi😅 şükürler olsun aramızdaki muhabbet biteli on seneden fazla oldu. ekli degiliz sosyal medyada ama birkac sene once ortak arkadaşımız gelinlikli resmini göndermişti. kendi memleketi olan Doğu ilinden, muhafazakar sakallı bir adamla evlenmis. Bilmiyorum adama kendi gerçeğini söyledi mi ama yüksek ihtimalle 4 sene sehirde yatmadigi adam, girmedigi pozisyon kalmayan kizi "oh gezdim toZdum,eline erkek eli değmemiş kizla evlendim" diye gelin etmis oldu. ne denir ki , allah mesut etsin

Tam olarak bunu diyorum. Bazı kalıplarından sıyrılamıyorlar hala. Ama isteklerine de karşı koyamıyorlar 😂
Senin arkadaş da bayağı aşmış. O kadar seviştikten sonra muhtemelen vajina estetiği de olması gerekmiştir 😂

Bizim bir tanidik görücü usulü ile evlendi. Daha bir yıl olmadı ayrıldı sonra. Kadın bakireydi , öyledir yani öyle tahmin ediyorum o noktada sıkıntı yok. Ama sonra aralarında soğukluk olmuş. Kadın da eşini bağlamak için mi artık nedir detayı bilmiyorum herşey dedikodu. Or.l s.x denemiş. Erkek tarafı bu kadar kolay rahat nasıl yapabiliyor diye şüpheye düşmüş hepten soğumuş..kendinden önce de birilerine yaptığını düşünmüş.. güvenini sarsan başka şeyler de olmuş olabilir. Çok detay verilmedi ama demek istediğim hersekilde ortaya çıkar. Sonu zaten tüm sulaleye seks hayatınızın anlatılması ile biter. Hiç akraba ve tanıdik işlerine bulaşmayın..başka birini bulun illa evlenmek istiyorsanız..
Bizde muhafazakar aileyiz evlenmeden önce cinsel yaşantım olmadı ama libidom çok yüksek ve helal dairemde farklı şeyler denemeye açık bir insanım. Allahtan esim benden suphelenmiyor. Bu devirde bir suru uzman konuşuyor cinsel iliski hakkında evliligi canlı tutma tavsiyesi veriyorlar. Onlari dinleyen bile farklı şeyler ogrenip uygulayabilir bunun için yaftalanmak çok kötü.

Hpv evlenmeden önce yapılan kan testinde bakılır. Ortaya çıkar. Büyük rezil olursun.

bana kalırsa söylemene gerek yok. çünkü hiçbir erkek evleneceği insana bakire misin diye sormaz. yani sormayacağını umuyorum. Her zaman da ilk ilişkide kan gelecek diye bir kural da yok yani eğer nişanlın bilgili bir insansa böyle bir konuya takmayacağını umuyorum. Şimdi söylediğini farzedelim adamın durup durup aklına gelecek sana karşı tavırları değişecek ister istemez. ben bu şekilde düşünüyroum tabiki en iyi kararı sen verirsin.

Anlamadım nasıl herkes duyar eğer öyle biri ise zaten yol yakınken dönün ..

Ay bari sakallı muhafazakar adamla evlenmeseydi, büyük kazık atmış adama 😲

bana kalırsa söylemene gerek yok. çünkü hiçbir erkek evleneceği insana bakire misin diye sormaz. yani sormayacağını umuyorum. Her zaman da ilk ilişkide kan gelecek diye bir kural da yok yani eğer nişanlın bilgili bir insansa böyle bir konuya takmayacağını umuyorum. Şimdi söylediğini farzedelim adamın durup durup aklına gelecek sana karşı tavırları değişecek ister istemez. ben bu şekilde düşünüyroum tabiki en iyi kararı sen verirsin.
Peki bu kandırmak olmaz mı, bir de hpv teşhisi var o nolacak..

Darısı başıma canim😀

Size bir soru. Nişanlınız da önceden ilişki yaşamış ama sizin yaşamış olma ihtimalinizi kabul etmez diyorsunuz. Neden bu adamla evleniyorsunuz o zaman? Bu düşünce yapısı çok pis değil mi? Neden ona her şey mübah ama size değil ve sizi cümle aleme rezil edeceğini düşündüğünüz adamın peşindesiniz? Kendinize yazık ediyorsunuz

Herkes kendine göre bulmalı kısmı çok doğru. Öyle bir dünyadayız ki muhafazakar olan cinsellik yaşayanı yaftalıyor, seküler takılan da muhafazakara salak gözüyle bakıyor(Herkes değil belli başlı sorunlu kişiler). Kimsenin etliye sütlüye karışma hakkı yok. Kanama bir kanıt veya belirteç değil ancak gerizekalıların bazıları cahilliklerinden öyle zannediyorlar. Direkt Hymen olmadan doğan kadınlar bile var ancak bunları bilmiyorlar. Sen zaten bakireyim ancak kanamadım dersen yalana giriyorsun orası da ayrı konu, kendi düşüncende birini bulsaydın buraya ne konu açacaktın ne bu kadar yorum gelecekti başın ağrımayacaktı. Adamı kandırma ancak ayrılmanın bir yolunu bul. Çok para iste çok altın iste insanları bir şekilde bu kız kötü değil ama isteklerine biz yetişemeyiz diyecekleri hale getir. Başka çıkar yol görmüyorum ben.

X