Bahçeci ebru Öztürk mü Mehmet reşit mi

Sorun tabii ben de çok sordum burda seve seve cevaplarım inşallah siz başladığınız süreçte ben pozitif görürüm sizi de motive eder bu durum
Ben tüp bebek annelerinde pozitif görünce acayip motive oluyorum

Evet çok şişiliyo sonra ben detoks yaptım indim hemen ama transferden önce rahim dinlendirme yaptı diye geri inme şansım oldu
Hemen transfer olsam asla inemezdim

Ki şimdi transfer ilaçları da anamı ağlattı bunlar da feci su tutuyor valla moral vermeicem benim aşırı kilo takıntım var ama kendimi üzmüyorum bebeğim sağlıklı gelsin kiloyu emziren anne döneminde halledeyim inşallah diyorum ya

Evet ilaç kullanıyorum yani özetle
Onlar da zor ve ağır
Transfer dönemi popo iğneleri başlıyor o zaten korkunc acıyor
Yürümekte zorlanıyorum şu an

Gerçekleri söylemek zorundayım

Ama gözünüz görmüyor ya içine girince iyice aman çocuğum gelsin deeeeee modu oluyor

Yaa çok sevinirim sizin pozitifi görmenizi inşallah tutar adınız soyadınız ne size dua edeyim. Rabbim inşallah yüzünü güldürür çok sevinirim.

Benimde aşırı kilo takıntım var zaten Şuan kıloluyum 70 kiloyum bide bayram sonu o iğnelere başlayacağım iyice şişicem ondan korkuyorum açıkçası umarım ınebilirim.

Sizin transfer gününüz belli mi

Yaaa Allah razı olsun çok teşekkür ederim

Şimdi öyle geliyor ben de başta öyle düşünüyordum
Su an içine girince kilo aklımın ucunda bile değil sizin de öyle olacak eminim annelik şimdiden delilik gerçekten

Siz kaç yaşındasınız bu arada ve eşiniz ?
Biz ikimiz de 31 yaşındayız

Yani bilmiyorum ki Şuan kiloyu aşırı takıyorum açıkçası ben 28 eşim 35 yaşında bizden Bülent hoca genetik test yapalım mutlaka dedi biz genetiğe de göndericez ama inanılmaz pahalı aslında bahçeci

Evet çok pahalı cidden çok yorucu bi süreç her anlamda

Bu Arada bu serumları ben dışarda taktırdım bi tanesi hariç taktırma parası 8200 istiyorlardı kendim almama rağmen çünkü sadece 1 tanesini orda taktırdım ilacı kendim götürmeme rağmen 1500 daha istediler para anlamında cidden korkunc yani

Sizden bunu duymak bana çok iyi geldi. Güvenmekten korkuyordum ama
sizden bu yorumu almak bana çok iyi geldi diğer ayımda Özkan hocayla başlayacağım ilk tüp bebek denemem inşallah sonuca ulaşacağım.

Sizden bunu duymak bana çok iyi geldi. Güvenmekten korkuyordum ama

sizden bu yorumu almak bana çok iyi geldi diğer ayımda Özkan hocayla başlayacağım ilk tüp bebek denemem inşallah sonuca ulaşacağım.
Doktor iyi bir doktor. Kurum ise tabii ki ticari. Ciddi bir adam ama işini riske atmayan cok iyi bir prof. Ufak tefek aksaklıkları iletişim sorunlarını kafaya takmayın . Kesinlikle hamile kalır kalmaz takip için iyi bir doktor bulun . 10-12 haftadan sonra artık ilaçları bile o ayarlıyor çinkü. Bence pozitif olucak içime öyle dogdu. İnşallah her şey gönlünüzce olur

Ayy ne güzel konuştunuz benim hem gözlerimi doldurdunuz hemde bir sevinç inşallah pozitif olur. Ben artık sonu güzel olsun 9 ay sonunda sağlıkla kucağıma alayım da o süreç ağrılı da geçebilir veya çok pahalı da olabilir yeterki güzel bitsin.

Aslında Şuan heryer para odaklı bahçesinin lab. Çok iyi diyorlar gitmekten başka çaremiz yok ki mecbur en iyisini arıyoruz
Merhaba. Öncelikle inşaallah hayırlı güzel sonuçlar alırsınız. Ben bahçeciyle ilk görüşmeye gittiğimde çok kalabalık olması beni rahatsız etmişti. Sonra dışarıdan bir doktor buldum. Muayene için onun kliniğine gidiyorduk ama opu transfer falan bahçecide yapıldı. İki kere denedik olmadı. Doktor değiştirelim dedim ebru hanımı tercih ettik. Benim psikolojimi bozdu resmen. İstediğin gibi bilgi alamıyorsun. Kadının kapısında beklemesek görüşmek ne mümkün. Ve kesinlikle insana yürüyen para olarak bakıyor merkez. Bilgi almak için odasına girdik. Bana geçmiş transferlerimden bahsediyor, bir kere gebelik oluşmuş diyor. Eşimle birbirimize baktık yoo dedik hiç gebelik olmadı. Sonra döndü yardımcısına kızdı düzeltin şunu diye. İnstagramda gördüğünüz o ilgili videolara güleryüze asla aldanmayın. Bu iş nasip işi. Hangi doktordan şifa bulacağınızı Allah bilir. Evet maddi ve manevi yıpratan bir süreç ama insan istiyorki doktor da iyi davransın. Sen doktor olarak binlerce böyle hastaya bakmış olabilirsin ama ben bunu ilk defa yaşıyorum. Biz sonra oradan ayrıldık. Bir doktor tavsiyesi üzerine gebze anadolu sağlık merkezinde Prof. Tayfun Kutlu'ya gittik. İlk denemede tuttu. Şu an 37 haftalık hamileyim. Az önce de dediğim gibi hangi doktordan şifa bulacağınızı Allah bilir ama insanca muamale görmek istiyorsanız en azından bir ön görüşme yapın derim. Bu arada bahçeciden daha uygundu onu da söyleyeyim

Nasıl yani hiç duymadım gebelik serumu ve iğne ne işe yarıyor ama bence doktora mutlaka soralım çünkü zaten bir sürü ilaç veriliyor tutunması vs için
Bana da embriyo glue yapıldı mesela. Embriyonun daha iyi tutunması için. Yapıştırıcı gibi bir şey bizde eşimde sorum vardı sonra benim amh değerim kısa sürede çok hızlı bir düşüş yaptı. Gebze asmde eşime sperm havuzu uygulaması yapıldı. Yani iki üç defa sperm toplandı donduruldu sonra en iyileri seçildi. Bu arada bülent hocada da ilaç tedavisi oldu eşim ama işe yarar bir sonuç alamadık o yüzden başlayabilirsiniz daha fazla değişme olmaz spermlerde demişti. Ondan sonra ebsu hoca ile başlamıştık

Yani bilmiyorum ki Şuan kiloyu aşırı takıyorum açıkçası ben 28 eşim 35 yaşında bizden Bülent hoca genetik test yapalım mutlaka dedi biz genetiğe de göndericez ama inanılmaz pahalı

Ay yazamamışım sanırım diğer tarafta ne kadar mal oldu bahçeliye göre fiyat farkı nasıl acaba

Modum düştü açıkçası bahçesinin laboratuvarı ve embriyologları çok iyi diyorlar elinizdeki sorun neydi

Ay çok pahalıymış ya ben onu yaptırmam muhtemelen ya sizin inşallah tutar bana çok büyük umut olacak bi arkadaş yazmış ebru Öztürk’ten mennun kalmamış tutmamış başka yerde tutmuş böyle yorumlar okuyunca çok korkuyorum

Ay yazamamışım sanırım diğer tarafta ne kadar mal oldu bahçeliye göre fiyat farkı nasıl acaba
Yani ekstraları ve ilaçları katmıyorum. Onlar her çifte göre değişiyor. Ama geçen temmuzda bahçecinin paket fiyatı 53 bin lirayken asm'nin paket fiyatı 48 bindi. Arada uçurum bir fark yok evet ama dediğim gibi gördüğün muamele önemli.

Anladım teşekkür ederim aydınlatmalarınız için ama sanırım artık başka yere geçemeyiz biz bahçecide şansımızı deneyeceğiz inşallah ilk denememde tutar başka yer araştırmak vs Şuan için beni çok zorlayacak kararsız kalıcak vs stresim daha da artacak

Sizin elinizdeki sorun neydi peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…