Bahçeci ebru Öztürk mü Mehmet reşit mi

Evet çok şükür
Sizin de olacak insallahhhh
Sizin randevu ne zaman doktor kararınızı verdiniz mi şimdi kesin
En son kararsızdınızzzz
Tabi tabi ebru Öztürk’te netleştim ben kesinlikle
Ben şimdi adet olmayı bekliyorum adetime de bi 15 gün var ilk olduğum gün arıcam onlar 2. Ya da 3. Güne randevu vereceklermiş
Benim tek korkum eşimin sperm sıkıntısı inşallah güzel sperm bulurlar
Siz o zaman taze transfer mi oldunuz bu arada

Bu süreçte eşiniz ilaç vitamin kullanıyor mu
MESİPER diye bi ürün var mucize diyorlar
Benim eşim kullanmadı da kuzenimin de eşinde sorun var sperminde ondan biliyorum
Yok ben mayısta yumurta toplattım üstüne 1 kez adet oldum haziran transfer
Ebru hocama selam söylemeyi unutmayın gidince Kocaeli’den zeliha derseniz o anlar ben dün gece 11de sonuç attım aradı beni sağ olsun ya

Bu arada bi tanıdığımın eşi de sizin gibiydi spermi ebru hocanın hastası onun da ilk denemede tuttu

Eşim Bülent hocanın verdiği ilaçları kullanıyor Şuan. Sizin eşiniz sigaraya içiyor muydu benim eşim bırakamadı çok etkisi olduğunu duydum
Sizin tedavi baya önce başlamış o zaman
Selamınızı iletirim :)
Gece 11 de araması bile çok güzel Demekki ilgili ya

Ay Şuan bana çok umut oldunuz siz ya inancım yükseldi bi
Ben de sırf böyle olsun diye hemen yazmam istedim bana da aynı doktorla pozitif görenler hep umut olmuştur
Benim eşim içmiyordu ama o ilk denemede tutan sperm sorunu olan tanıdığımın kocası içiyordu

Ben de sırf böyle olsun diye hemen yazmam istedim bana da aynı doktorla pozitif görenler hep umut olmuştur
Benim eşim içmiyordu ama o ilk denemede tutan sperm sorunu olan tanıdığımın kocası içiyordu
Ay Şuan bana çok umut oldunuz siz ya inancım yükseldi bi
Yani içiliyordu diye hatırlıyorum emin değilim
Ama onun da sperm çok çok kötüydü eminim hatta doktor yüksek ihtimal ameliyatla alırız sperm demişti ordan biliyorum

Yani içiliyordu diye hatırlıyorum emin değilim
Ama onun da sperm çok çok kötüydü eminim hatta doktor yüksek ihtimal ameliyatla alırız sperm demişti ordan biliyorum
Ayyy valla içime bi su serptiniz çok teşekkür ediyorum inanıyorum ya ilk denemede benimde tutacak inşallah

Merhaba bahsettiğiniz tayfun hoca hangi hastanede hangi şehirde

Sosyal medyada kendini çok farklı gösteriyor o zaman Mehmet hoca çünkü böyle çok yazan olmuş
Benim doktorumda mehmet reşitti 1 dk bile sürmeyen kontrollerden geçtim ama ilkte tuttu kısmet sanırım bu işler, özel ilgi yok hemşireler çok yoğun, bırakın doktora ulaşmayı hemşireye bile zor ulaşılıyor. Daha butik biyerde belki daha relax geçirmek süreci daha iyidir çünkü çok çok yorucu bir süreç, ben pozitifi gördükten sonra kontrol için bir daha gitmedim mehmet hocaya, o kadar kalabalık sıralar bekleniyor ki hamilelikte katlanmak istmedim, başka kadın doğumcu ile devam ettim hemen,

Zaten bende bahçeciyi sırf laboratuvarı için seçtim bende inşallah hamile kalırsam zaten gitmem ki zaten şehir dışındayım ama sosyal medyada çok farklı gözüküyor Mehmet reşit

Zaten bende bahçeciyi sırf laboratuvarı için seçtim bende inşallah hamile kalırsam zaten gitmem ki zaten şehir dışındayım ama sosyal medyada çok farklı gözüküyor Mehmet reşit
Reklam için öyle maalesef ama adamın çok fazla hastası var herkesle tek tek uzun süre ilgilenme lüksü yok buda kurum politikasından kaynaklanıyor, bahçecinin lab çok iyi önemli olanda o

Düşük sperm sorunumuz vardı bizim, bende sorun yoktu, eşim ilaçlar kullandı 7 ay öyle başladık tüp bebeğe
Bizde de aynı durum var Şuan
Eşimde sperm sorunu var kaçtı peki eşinizin sayısı Bülent Erol’da mı tedavi gördünüz 7 ay ilaç tedavisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…