Bahçeci ebru Öztürk mü Mehmet reşit mi

Modum düştü açıkçası bahçesinin laboratuvarı ve embriyologları çok iyi diyorlar elinizdeki sorun neydi
Biz de laboratuar iyi diye gittik ama iki embriyom da tutunmadı. Hala orada bekleyen iki embriyom var ne olur ne olmaz diye. Tutunmayı etkileyen çok faktör var. Ben orada devam etseydim ebru hanım bana histereskopi yapacaktı ama tayfun bey gerek yok dedi. Boşu boşuna bir işlemden daha geçecektim yani.

Benim eşimin sperm sayısı yetersizdi, ileri hareket hızı düşüktü morfoloji bozuktu. Baya sorunumuz vardı yani. Sonrasında bende amh düşüklüğü çıktı. Ekim 2022de 1.12 olan amh değerim temmuz 2023te 0.2ye düştü. Ebru hanım da şaşırdı çok hızlı bir düşüş diye. Sonra tayfun beyle konuştuk. Bazen böyle olabilir ama bu canını sıkmasın dedi. Bizim için bir yumurta bile yeterli önemli olan kaliteli olması dedi. Ebru hanım yumurta geliştirici iğnelere adetin ikinci günü başlamıştı tayfun bey adetten bir hafta önce başladı. Ebru hanımda beş yumurta toplandı hiçbiri döllenmedi. Tayfun beş 8 yumurta topladı ikisi döllendi transfer edildi biri tutundı çok şükür. Bunları kafan karışsın diye yazmıyorum ama doğru doktoru bulmak gerçekten çok önemli. Sana iyi gelen başkasına gelmeyebilir. Ben ebru hanımdan sonra tayfun beyle görüştüm ama hemen kabul etmedim. Gittim iki tane daha doktorla görüştüm ama içime en sinen tayfun bey oldu. Sen de acele etme. Tavsiye edilen doktorlarla görüş hepsinin fikrini al. Şehir dışındam geliyor olman biraz zor tabi ama en azından gerçekten güvenebileceğin bir doktor ve ekiple yola çık. Benim nacizane tavsiyem budur

Siz bilirsiniz tabiki nihai karar sizin. Ben sadece burada gördüklerimi tecrübelerim ışığında uyarmaya çalışıyorum. İnşaallah ilk denemenizde tutar da uğraşmak zorunda kalmazsınız

Aslında bizimde aynı sorun var eşimin sperm düşüklüğü kalitesi vs sperm sorunumuz var Bülent hocanın verdiği ilaçları 6 aydır kullanıyoruz bu ay sonu bitecek işte tüp bebeğe başlanacak ama bu süreç gerçekten çok zor yani doktor merkez vs bide şehir dışından gelince 2 katı zorlaşıyor . Şansımızı deneyecegız nasipten öteye yol yok bakalım inaşallah tek seferde tutar

İşte her seyın ornegı var. ama ben cok uzun sure arastırdım artı yorum daha cok oldugu ıcın ebru hanımı tercıh ettım

İlaçlardan bir fayda gördü mü eşiniz. Bizde bir işe yaramadı mesela. Önemli olan morfolojinin düzelmesi ama o da düzelmedi. Üç ay kullandı eşim. Düzelme olmayınca başlayalım uzatmaya gerek yok dedi

Evet gördü 2 katı artmış sayısı dedi. Morfolojisi kötü olanlarda artmış onunla birlikte sağlamlar da artmış ilacın amacı zaten bu dedi morfolojisi bozuk olanları düzelmez ama bozukları çoğaltıyo gibi sağlamları da çoğaltıyor dedi . Şuan 4 milyon olmuş ilk gittiğimiz de 1 milyondu

Hadi hayırlısı inşaallah. Rabbim tek seferde nasip etsin

Ay inşallah çok heyecanlıyım bakalım artık süreç bize ne gösterecek
Sizin eşinizin sayısı kaçken yapıldı en son tutan da sayı kaçtı acaba
Şu an sayıları çok hatırlamıyorum ama öyle iyi bir artış olmamıştı.

İnşaallah her şey çok güzel geçer. Olabildiğince stresten uzak durun ve beslenmenize dikkat edin

Ay çok sevindim transfer için 1 ay kadar bekletiyorlarmış galiba bahçeci birde sizdeki sorun neydi
Merhabalar tekrar yazmak istedim
Eşimle transferi kimseye söylememe kararı almıştık
O yüzden her şeyi doğru transfer tarihini yanlış söylemiştim
böyle totem gibi
Ben test yaptım pozitif
Ebru Öztürk’le bahçecide ilk denemede pozitifi gördüm şükür !!! Çığlık çığlığa ağlıyorum şu an

Ayyyy çok sevindim senin adına yaa yoncanı almışsın hayırlı olsun her gün instagramda yomcalarımı verdim diyordu Demekki biri de senmişsin inşallah en yakın zaman da ben alırım. Çok mutlu oldum senin adına sağlıkla kucağına alırsın inşallah

İnşallah insallah insallah
Ben hamile duasına çok inanırım
İnşallah senin de tez vakitte en sağlıklısından bebeğin olur bu süreçte soruların olursa sormaya çekinme olur mu başlayınca da sürece

Valla bende inanırım dua et nolur benimde tutsun tabi transfere daha var ama daha ilaçlara bile başlamadım. Çok teşekkür ederim aklıma bişey takılırsa muhakkak sorarım size tekrardan hayırlı olsun çok mutlu oldum senin adına çifte bayram oldu sana

Evet çok şükür
Sizin de olacak insallahhhh
Sizin randevu ne zaman doktor kararınızı verdiniz mi şimdi kesin
En son kararsızdınızzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…