Bahçeci ebru Öztürk mü Mehmet reşit mi

Evet onda gördük tedavi, 500 bindi 7 ay sonra 9 milyon olmuştu
Aaa sizin çok iyi artmış ya bizde aynı şekilde Bülent hocada 6 ay tedavi gördük 1 milyondan 3 milyon oldu en fazla
Sizin eşinizin kaçtı ilkte
Bide hangi takviyeleri kullandınız
Biz menupin nutfeks verdi sadece bize
Bunun dışında uyguladığınız bişey varmıydı

Menupin ve nutfeksi hergün, klomen gün aşırı, 1 kutu da famera kullandı, herkesin farklıdır tedavisi bizim bu şekildeydi

Selam benım eskı doktor komyasal oldu onla mehmet hoca çok ilgisiz ınstagrama aldanmıyın , hasta kalabalığında 3 dakkak bıle zaman ayırmıyor
Aynen ne adami 1 dk goruyordum
yardimcilari ilgileniordu bin pisman oldum gitim
İcin varsa yoksa instagramda reklam
Yapsin o

Menupin ve nutfeksi hergün, klomen gün aşırı, 1 kutu da famera kullandı, herkesin farklıdır tedavisi bizim bu şekildeydi
Anladım bunun dışında bişey yaptınız mı peki kendiniz ekstra doğal kür vs kullandı mı
Birde sigara alkol kullanıyor muydu

Anladım bunun dışında bişey yaptınız mı peki kendiniz ekstra doğal kür vs kullandı mı
Birde sigara alkol kullanıyor muydu
Sigara alkol hiç almadı hatta sigara içilen ortama bile girmedi çok dikkat etti diyebilirim, ben ona keçiboynuzu kaynattım verdim akşamları yatmadan içti ama çok düzenli yapmadım bunu (yine de faydası olduğunu düşünüyorum) kendisi işteyken kabak çekirdeği yiyordu düzenli, uykusuna dikkat etti, spor yaptı haftada 1 kere 2 kere, iş hayatında çok stresli bir dönem yaşıyordu stresi kenara bıraktı diyemem, bide buz kompleksi yaptı bazı akşamlar testislerine, onun da iyi geldiğini okumuştum, siz başladınız mı tedaviye 3 milyon da yeterli olur en iyilerini seçiyorlar, yaşta önemli 27 yaşındaydı

Son kez test ver dedi verdik cuma günü yarın arayacak Bülent hoca bakalım muhtemelen başlayalım der
Benimde eşim 35 yaşında ben 28 yaşımdayım bakalım inşallah tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…