Bahçeci ebru Öztürk mü Mehmet reşit mi

10 sene çocuğum olmadı. Araştırmadığım merkez kalmadı.
En iyi dediklerine gittim. Bahçeci/ Acıbadem Bülent Tıras/ Kayseri Mustafa Taş vs vs ama gerçekten gereksiz pahalılar ve özel ilgi bile yok.
İlaçları felan bulursan buluyorsun onlar asla karışmıyor.

Ben Soner Düzgünerde yaptırdım. Eskiden Memorial Şişlide görevliymiş şimdi kendi kliniği var.

Öncelikle ücretsiz ön görüşme yaptık ve raporları felan inceledi detaylı ücretsiz.

Fiyat olarak yarı yarıya daha ucuzdu diğer yerlerden.

İlaçlar vs her gittiğimizde hazırdı. Sadece ücretini ödedik.

Opu ve transfer işlemi Oto Jinemed hastanesinde oluyor. Geri kalan herşey ev konforunda kendi muayenehanesinde.

7/24 ulaşılabilir kendisine. Herşeyi düşünüyor ilgili bi doktor.

Bizimki sebepsizdi hiç bir sorun yoktu.
Ama azospermi olan bir arkadaşımda ilkte pozitif oldu.
Kendim çok araştırıp ön muayenelere çok para verdiğim için uyarmak istedim sadece.
Aman o doktorla Soner düzgüner ile internetten ön görüşme yaptım bir kaç gün sonra yazıp durdu ne zaman basliycaksin diye dedim hocam şuan maddi olarak yetersiziz para biriktiriyorum yaza anca başlarım ondan sonra anladı para kazanamayacak benden cevap vermeye tenezzül bile etmedi insan tamam der bişey yazar o yüzden hiç içim isinmadi o adama

Ben de aynı soru işaretini yaşamıştım ebru hoca ve mehmet hoca anlamında ama inanın mehmet hoca anormal yoğun ben merkezde onu da görüyorum ebru hoca da yoğun ama daha insani düzeyde ve çok güleryüzlü ben çok memnunum ondan
Siz Şuan tedavide misiniz

Özkan hocada başlamayı düşünüyorum bende ön görüşme yaptık. Siz onunla birlikte sonuca ulaştınız mı nasıl?
Evet ben ilk denemede pozitifi gördüm oglum 10 aylık oldu bile. Süreçte ilgililer ama hamile kaldıktan sonra ilgileri bitiyor. ilaç kullanımı vs ilaç bırakma süresi için hiç yardımcı olmadılar iyi bir kadın dogumcu bulun muhakkak onunla ilerleyin. Tam 10. Haftada ilacları bırak demişti özkan hoca çok erken gelmişti bana bırakmamıştım iyi ki bırakmadım 11. Hafta kanamam oldu belki bıraksam düşücekti. Kendi doktorumla 16. Haftaya kadar ilaç kullandık. Cok kalabalık , doktor mesajlarıma hep döndü kendi döndü hatta , embriyologlar cok iyi , ve doktor harika . GATA da çalışıyormuş daha önceden asker kökenli cok araştırmıştım.

Ay çok sevindim transfer için 1 ay kadar bekletiyorlarmış galiba bahçeci birde sizdeki sorun neydi
Şöyle herkesi değil benim pcos ondan beni bekletti
Ama herkesi bekletmiyor
Sizin sorununuz ne
Benim eşimin de sperm sayısı iyi ama detay değerleri çok iyi degil
Benim de pcos var

Şöyle herkesi değil benim pcos ondan beni bekletti
Ama herkesi bekletmiyor
Sizin sorununuz ne
Benim eşimin de sperm sayısı iyi ama detay değerleri çok iyi degil
Benim de pcos var
Benimde eşimde sperm sorunu var sayısı çok az ve morfolojisi çok kötü Bülent hocada 6 ay tedavi gördük şimdi tüp bebeğe başlayalım dedi bakalım siz genetiğe felan göndermediniz o zaman

Benimde eşimde sperm sorunu var sayısı çok az ve morfolojisi çok kötü Bülent hocada 6 ay tedavi gördük şimdi tüp bebeğe başlayalım dedi bakalım siz genetiğe felan göndermediniz o zaman
Yok göndermedik ilk deneme diye ama
Bazı tedaviler var onları siz de yaptırın bence doktordan talep edip
Ben burdan gördüm yaptırcam
Gebelik serumu

Rahim kasılması karşıtı iğne
Tüm tuşlara basılmalı diye düşünüyorum çok emek çünkü her anlamda 😅😍

Yok göndermedik ilk deneme diye ama
Bazı tedaviler var onları siz de yaptırın bence doktordan talep edip
Ben burdan gördüm yaptırcam
Gebelik serumu

Rahim kasılması karşıtı iğne
Tüm tuşlara basılmalı diye düşünüyorum çok emek çünkü her anlamda 😅😍
Nasıl yani hiç duymadım gebelik serumu ve iğne ne işe yarıyor ama bence doktora mutlaka soralım çünkü zaten bir sürü ilaç veriliyor tutunması vs için

Nasıl yani hiç duymadım gebelik serumu ve iğne ne işe yarıyor ama bence doktora mutlaka soralım çünkü zaten bir sürü ilaç veriliyor tutunması vs için
Ben burda çok gördüm bi arkadaşım da önerdi tutunmaya destek ek tedavi gibi düşünün haftalık serumlar siz iyice okuyun
Ebru hocaya ben sordum yapalım dedi ama sormasam yapmayacaktı ilk deneme diye siz de ebru hocaya giderseniz sorun
Hangi sehirdesiniz

Ben burda çok gördüm bi arkadaşım da önerdi tutunmaya destek ek tedavi gibi düşünün haftalık serumlar siz iyice okuyun
Ebru hocaya ben sordum yapalım dedi ama sormasam yapmayacaktı ilk deneme diye siz de ebru hocaya giderseniz sorun
Hangi sehirdesiniz
Mutlaka sarıcam teşekkür ederim bunu hiç duymamıştım bak çok iyi oldu. Ben Denizli’den gidiyorum :/ siz nereden gidiyorsunuz

Ben de Kocaeli. Ebru hocaya giderseniz zeliha hanım diye bi hastanız önerdi Kocaeli’den diyin selam söyleyin
Çok severiz birbirimizi :)

Mutlaka sarıcam teşekkür ederim bunu hiç duymamıştım bak çok iyi oldu. Ben Denizli’den gidiyorum :/ siz nereden gidiyorsunuz

Ben de Kocaeli. Ebru hocaya giderseniz zeliha hanım diye bi hastanız önerdi Kocaeli’den diyin selam söyleyin
Çok severiz birbirimizi :)
Söylerim heyecandan unutmazsam :) peki bişey daha sora bilir miyim ilk adetli gittiğimizde kontrol sonrası yumurta büyütme ilaçları veriyolar ya 10 12 gün falan kullanılan o aşama da siz kaç defa muayeneye gittiniz acaba ben Denizli’den gel git yapacağım için orası sadece kafama takılıyor

Söylerim heyecandan unutmazsam :) peki bişey daha sora bilir miyim ilk adetli gittiğimizde kontrol sonrası yumurta büyütme ilaçları veriyolar ya 10 12 gün falan kullanılan o aşama da siz kaç defa muayeneye gittiniz acaba ben Denizli’den gel git yapacağım için orası sadece kafama takılıyor
biz baya tatlıyız onunla da iletişim olarak enerjisi yüksek bi başlangıç olur benim konum geçerse diye düşündüm ondan 😍😍

Ay güzel soru hemen düşünüyorum
İlk gittim pts
Sonra cts
Sonra perşembe
Sonraki cts yumurta toplandı
Toplam 4. Gidişimde toplanmış yani
Ama işte böyle şeyler kişisel yaaa
3-6 kez arası gidiliyor yani
Yumurta toplama uyutularak oluyor bildiğiniz ameliyat gibi yani
Uzun sürmüyor toplam 20 dk uyanma uyuma ile beraber
Kanamam oldu benim bazısında olmuyor ya da az oluyor benim epey kanadı ilk idrarımda kan gördüm sonrakinde yoktu

biz baya tatlıyız onunla da iletişim olarak enerjisi yüksek bi başlangıç olur benim konum geçerse diye düşündüm ondan 😍😍

Ay güzel soru hemen düşünüyorum
İlk gittim pts
Sonra cts
Sonra perşembe
Sonraki cts yumurta toplandı
Toplam 4. Gidişimde toplanmış yani
Ama işte böyle şeyler kişisel yaaa
3-6 kez arası gidiliyor yani
Yumurta toplama uyutularak oluyor bildiğiniz ameliyat gibi yani
Uzun sürmüyor toplam 20 dk uyanma uyuma ile beraber
Kanamam oldu benim bazısında olmuyor ya da az oluyor benim epey kanadı ilk idrarımda kan gördüm sonrakinde yoktu
Tabii iletirim mutlaka bende bayram sonu gideceğim bana da enerjisi yüksek biri gibi geldi umarım memnun kalırım:)

Anladım çoğu kişi zaten 3 kez felan gitmiş 4. Cü de toplama olmuş 3 4 gün aralıkla çağırıyor muhtemelen. Yani bakalım yumurta toplama süreci falan bende çok heyecanlıyım ilaçları kullanırken kılo sorununuz oldu mu peki çoğu kişi çok şiştim falan yazmıştı . Birde Şuan transfere kadar kullandığınız ilaç varmı

Valla çok soru sordum hakkınızı helak edin 🙏

X