Bağcılarda oturmak istememem kaos yarattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaynananız dediğini yapmış siz de gidip paşa paşa oturmuşsunuz.tabii ki bir yerden sonra iyiki falan demek zorundasınız. Sürekli boyunduruk altında yaşıyorum diyecek halınız yok. Ben de eski konununuzu okudum ve şimdiki haline şok olmadım. Az önce eski konumunuzu okurken sonu belli değildir ama kesin ev almamışlardır ya da kayınvalide almisitr diye düşünmüştüm.

Eşiniz tek cocuk olsa belki dediginiz tamam, ben tek cocugum yeri geldi ailemle ayri ülkede oldum, şuanda da ayri bir şehirdeyim. Yani hayat dibdibe olmak üzerine kurulamayabiliyor.

Ki eşiniz tek cocukta değil+ gorumce de ayni semtte, diger herkes kafasina göre istedigi hayati kurmuşken bir tanesinin dibinde kalma zorunluluğu yok bence. Sizin içinize siniyorsa o ayri ama sinmiyorsa mecbur hissetmeyin, evinizi almaya bakın. Olur insallah.

Ee napalim simdi? O zaman düşündüğüm şeylerin çoğunu bugün düşünmüyorum. Fikirlerim değişti o zaman düşündüğüm şeyler şimdi komik geliyor diyorum çünkü kaynanam eski kafa bir insan yaşlı. Onların fikri kolay kolay değişmez. O oğluna yakın oturmak istiyordu çünkü burada yalniz. Ben bunu anlayabilirdim ama tepki verdim. O zaman oyleydim. Ben bunu boyunduruk olarak adlandirmistim çünkü uslubu beni buna itiyordu. Ama sonra anladım ki bu onun genel mizacı

Evet çok teşekkür ederim

Kv nerden isterse evi aldırırım 2 3 sene yede satar istediğim yere taşınırım.Madem bu kadar hesapçı sizde hesap yapın kuzum
Bizim de var bir hesaplarimiz hiç yoktan bir birikmisimiz de oldu bu ev yine söylüyorum Allah razı olsun. Ama madem böyle bir şey oldu bende şuan biraz onu anlamaya çalışıyorum ve kacmiyorum. Bizim aramizdaki iletişim de değişti çünkü. Eskisi gibi kızamıyorum

Genel olarak iletişim biçiminiz den çok naif ve iyi bir insan olduğunuzu düşündüm nedense yolunuz açık olsun

Şaka bir yana evinizi alın bir an önce çıkmaya bakın o evden.Mis gibi evinizde istediğiniz yerde oturmuş olursunuz.
Gücümüz el verirse inşallah en çok istediğim şeylerden biri. Ama şimdi birde oglumun kursuna masrafimiz çıktı. Dil gelişimi için kursa gönderiyoruz. Ne kadar sureli gönderecegimiz de belli değil

Madem yardimci olmak istiyor sizin istediginiz yerden begendiginiz icinize sinen bir yerden almasi dogru olurmus bana gore.
Parayi veriyorum benim istedigim yerde olacak mantiginda biri bana iyi niyetli gelmedi.
Yerinizde olsam kiraya da olsa baska eve cikardim.

Gücümüz el verirse inşallah en çok istediğim şeylerden biri. Ama şimdi birde oglumun kursuna masrafimiz çıktı. Dil gelişimi için kursa gönderiyoruz. Ne kadar sureli gönderecegimiz de belli değil
Farkettim de bayağı eski konuymuş bilseydim ona göre yorum yapardım ama görüyorum ki halâ istekleriniz aynı.Umarım gönlünüzün dilediği yerden alırsınız evinizi.

Güncelleme yapın, yoksa çok mesaj gelir.

Peki ne oldu da degistiniz ?

Hani eşiniz demiş ya ben alırım, bana güven , yine kv almış evi ki bu zamanda zahmetsiz ev sahibi olmak büyük nimet.

Kadın ev alıyorsa illa şu semtte olacak diye şart koşabilir. Hem ev alsınlar hem de şöyle olsun diye diretme hakkınız yok bence. Öyleyse dara girip kendiniz alın.

uc yil olmus tas catlasa.. ben de degisiyorum eski onemsedigim seylere guluyorum ama dokuz on sene geciyor da oyle.. 3 yilda sihirli degnek mi degdi.. bagcilar mi gelisti kv melek mi oldu ne oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…