Bağcılarda oturmak istememem kaos yarattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
uc yil olmus tas catlasa.. ben de degisiyorum eski onemsedigim seylere guluyorum ama dokuz on sene geciyor da oyle.. 3 yilda sihirli degnek mi degdi.. bagcilar mi gelisti kv melek mi oldu ne oldu
Ben yakına gelince o kalmaları bıraktı. İki günde bir gelip kalınca hiçbir ozelimiz kalmıyordu. Hiç korktuğum gibi olmadi. Bende daha sabırlı olmayı onu o kadar gözümde buyutmemeyi ogrendim

Ayrıca bir şeylerden ders çıkarmak için 10 yıllar geçmesi gerekmiyor
bu tip insan iliskilerinin bu kadar kisa zamanda boyle sebepsiz cozuldugunu, her seyin rayina girdigini bir sizde gordum, tebrik ederim. ders cikarmak icin zaman gecmesi gerekmiyor da bir seylerin degismesi genelde zaman alir.. bu arada genelde evliligin ilk yillari geline gidip kalmayi sever kv ler. akillarinca terbiye ettikelrini sanarlar.

Konunuzu sonuna kadar okudum ve kayinvalidenize bakış acınızın değişmesine sevindim , bu devirde ev sahibi olmak büyük şans rahatınız da yerindeyse kimin ne dediği cok da önemli değil bence .
Burda ne kayinvalideler okuyoruz oğullarına gelinlerine neler yapıyorlar sizinki ev almış düşünmüş sağ olsun güzel günlerde oturun .

O zaman ben yeni evliydim. Kaynanamı pek fazla tanımıyordum. Onun mizacına asla alışık degildim. Şuan da daha iyi tanıyorum. Biz sık görüşüyoruz neden sebepsiz olsun ki

Duygularıma tercüman olduğunuz için teşekkür ediyorum yani şuan Allah razı olsun diyorum. Her şey benim elimde değilmiş. Ama esip gürlemek kolaymış. O yüzden keşke daha sakin olabilseydim vaktiyle.

Duygularıma tercüman olduğunuz için teşekkür ediyorum yani şuan Allah razı olsun diyorum. Her şey benim elimde değilmiş. Ama esip gürlemek kolaymış. O yüzden keşke daha sakin olabilseydim vaktiyle.
Kv size karşı bir adım atmış , sizde bunun sonucunda vicdanlı davranmışsınız. Yetinmeyi bilmeyen memnuniyetsiz bir insan olsaydınız konunun sonu farklı bitebilirdi. Anlaşmak çok kolay aslında , karşılıklı en ufacık Iyi niyet bile yeter yönlü olana

Evet çok şükür.. Rabbim herkese huzur nasip etsin gönlüne göre bir ev nasip etsin

Benzer seyleri bende yasadim. Esimle ben sefakoy de dogup buyuduk. Ailelerimizin evleri 2 sokak aralikli. Ama biz kp evine Esenyurt'a gittik. Yani gonderildik. Eşime sadece bir kez demistim dusun diye ama o kabul etmemisti. Meger ailesi kira vermeyiz ya oraya gider oturursun ya da kiraya cikarsin demisler. 3.5 sene orda oturdum. İlk cocugum olunca görümcem demiş buraya tasinsalar hep severdik bebegi diye. Bende o donem iş ariyordum. Hem bebeğe anneler bakar hem calisirim diye kiraya geldik kendi evimizi kiraya verdik. Tabiki tapu kp uzerine. Gel zaman git zaman 2. Bebegime hamile kaldim. İs bulamadim o sure de. Cok yere gittim ama işe alinmadim. Yaklasik 40 bin birikim vardi. Dogumumdan bir gun once kp ile konustuk evi satar veririm dedi. Ama dogum oldu ve korona patladı. Ardindan ev fiyatlari cok yukseldi kaldi oyle yani. Yapacak bişey yok. Ya hic evimiz olmasaydi diyorum. Sukrediyorum yine de

Tebrik ederim sizi, kv nizi anlamissinz biraz sakince dusunmek iyidr her zaman, bazen benm de kv mevzularinda canim sikilir annrm hep der bosver kizm kotulukten birsey olmuyor unut gitsin derdi...benim de ilk evlendigim zamanlar kv tuhaf gelirdi bazi seylere sinir olurdum ama zamanla taniyinca alisiyorsun ve bazi konularda hak veriyorsun...

Saliha erdim dinleyin hayatta hiç bir sorumumuz kalmaz..bakış açısı çok önemli.

Bağcıların neresinden almışlar? Kirazlı mahallesimi Yüzyıl mı? Güneşlimi Hürriyet mi? Merkez mi? Demirkapı mahallesimi? 22 mahallesi var..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…