bacılar toplanın

niye gereksiz olsun canim insan cani bu boru degil ya.. meslegini cok seviyosun anladigim kadariyla ama emin ol bittiginde de okul hayatini ozlersin tadini cikarmaya bak :KK39::KK39:
Uç yılda ogretebilecekleri şeyler formaliteden 4yila vuruyolar biz zaten ilk senede sitaja başladık son sene hep hastanede olacak yani yapacak birşey bulamamislar son sene staj koymuşlar iyi hoş meslek egleniyrm başka birşey olmak istiyordum da bu daha güzel :KK70: ya site yine mi değişti altta yorum yap şeysi cikmiyo cevapla deyince cikiyo anlamadii been

Uç yılda ogretebilecekleri şeyler formaliteden 4yila vuruyolar biz zaten ilk senede sitaja başladık son sene hep hastanede olacak yani yapacak birşey bulamamislar son sene staj koymuşlar iyi hoş meslek egleniyrm başka birşey olmak istiyordum da bu daha güzel :KK70: ya site yine mi değişti altta yorum yap şeysi cikmiyo cevapla deyince cikiyo anlamadii been

yok ya bende cikiyor sende bir sorun olmustur :110:

Bende bi gidip bi geliyor bi görünüp bi kayboluyor su uygulamayı tamir etseler de oraya gecsek :KK70: burada reklam reklam bikthiim hep onlara tikliyorum sınırın bozuluyor :KK70:

ben onceden toptan reklamlari engelledigim icin hic farketmedim yeni sistemdeki reklam coklugunu bende yoklar cnku :p
hicbir sitede reklam cikmiyor bende

X