bacılar toplanın

Bende çocukluğumda öyle hissediyordum peşini bırakmadım ama çalışırsan ve istiyorsan neden olmasın :KK73:
Bu tatil çok sikildim valla işe de almadılar beni son bir ayım kalmisken tüm kurtlarimi dokucem valla sınıfta kızlar müzik açınca kütük gibi durmaktan sikiliyorum bende bi roman bi halay var :KK70:

Bu tatil çok sikildim valla işe de almadılar beni son bir ayım kalmisken tüm kurtlarimi dokucem valla sınıfta kızlar müzik açınca kütük gibi durmaktan sikiliyorum bende bi roman bi halay var :KK70:
Ohh döktür roman iyide halay hiç denemedim tüylerim diken diken olur düğün fln gördüğümde :KK53:

Bazen düğünlerde tanıdığım kimse olmuyo ailecek gittiğimiz için ben de gitmek zorunda kaliyrm oynamiycam diye gidiyorum bi bakiyrm halay başı olmusum beni zor eve getiriyorlar :KK70:

Adamın biri kadının boğazını kesiyordu kadın ölmuyodu aksam adam tekrar cinayet yerine geldi bu sefer kadın intikam almak için kocasıyla Katilı bağladı üstüne içki dokup yaktı polisler geldi kadin öldu boğazı kesikti zaten her yer kan. Böyle bi ruyaydi :KK70:

X