bacılar toplanın

Maşallah maşallah darısı basıma everin beniii :KK70: ben uzun yıllar çocuk yapmayan çiftlere hayranım nasıl kazaya denk gelmiyor anlamıyorum helal size :KK70:

Evlen valla elinin altinda stres topu oluyo her daim haaa haaaa uzmanlasiyon o konuda her konuda hizmette sınır yoktur diyonn

Ay okulumun bitmesine uç sene var ya çok uzuuoon:KK53: ben buraya ceyizlerimin fotoğrafını atacağım günü merakla bekliyorum valla :KK70:

İnsallahh. Kader kısmet bu isler asla dediğimiz ne varsa hepsi başımıza geliyor. Ya calikusunun tekrarını izliyrm tv2 de ama bu dizi nasıl final verdi bileyonuz muu

Çok begeniyorum ben ya çok güzel kız. Ama gecen magazinde onu yerin dibine sokacak birşey söylediler ben bile sinirlendim burak ozcivitin filminde başrol olacakmış, adam dedi ki ozcan denizin filminde de basroldu anlaşılan fahriye evcen her sevgilisinin filminde başrolü kapıyo. Ne kadar çirkin bi laf ya ben olsam dava bile acardim

ben şahsen pek beğenmiyorum o kızı yaprak dökümünde iyidi ama evim sensin filminde resmen yapmacıktı hele ağlarken kanal değiştirmişliğim bile oluyor görünce :KK70:

Çocuk gibi davraninca çok yapmacık oluyor hic yakışmıyor çünkü ama hoş kadın beğendiğim nadir oyunculardan bi de pelin akili begeniyorum. Serenay sarıkaya gizem karaca falan kil oluyorum ya babam tüm dizileri izliyor onun yüzünden o kızları görmek zorunda kaliyorum

Bugün başladım kızlarla evde açtım oryantal ama fena dansediyolar videolarda kalcami güzel kiviriyorum ama yukarısı adeta bir kalas :KK70: :KK70:

Onu da öğrenmek istiyorum evlenince yatak odama alcam bol bol koca kudurtcam:KK70: :KK71:gerçekten oynuyor musun hep ozenmisimdir öyle insanlara ben de istiyoom :KK70:

Evet canım dans ediyordum bi ara profesyonel sonra kıskançlık krizleri fln derken evde takılıyorum işte :KK53:

Evet canım dans ediyordum bi ara profesyonel sonra kıskançlık krizleri fln derken evde takılıyorum işte :KK53:
Profesyonel hee ay çok kiskandim şoaan oryantal ve striptiz dansına ayni anda calisiyim en iyisi ilerde lazim olur :oops::KK70::KK71: ya dans ederken kendimi iyi hissediyrm en çok onun için istiyorum ama yetenek yok

Profesyonel hee ay çok kiskandim şoaan oryantal ve striptiz dansına ayni anda calisiyim en iyisi ilerde lazim olur :oops::KK70::KK71: ya dans ederken kendimi iyi hissediyrm en çok onun için istiyorum ama yetenek yok
Bende çocukluğumda öyle hissediyordum peşini bırakmadım ama çalışırsan ve istiyorsan neden olmasın :KK73:

X