bacılar toplanın

kuzen 100% haklı şekerim aşk da neymiş yahu :KK55: inanmıyorum ben öyle safsatalara :KK67: evlilik mantık üzerine kurulsun sevgi saygı şart orası ayrı tamam ama aşk zaten bilmem kaç yıl sonra kül oliyiir :cool:
Arkadaşım da vardı yanımızda diyor ben simdi zengin bi çocukla cikiyrm. Gecen gün ayrılmaya gidiyordum baktım yedirdi icirdi nasıl ilgileniyo sonra Vazgeçtim. O rahatı görünce sen Sevmesen bile bak nasıl sevmeye basliyosun dedi. Çok haklılar da iste aşık olunca da vazgecilmiyioorr :KK43:

Arkadaşım da vardı yanımızda diyor ben simdi zengin bi çocukla cikiyrm. Gecen gün ayrılmaya gidiyordum baktım yedirdi icirdi nasıl ilgileniyo sonra Vazgeçtim. O rahatı görünce sen Sevmesen bile bak nasıl sevmeye basliyosun dedi. Çok haklılar da iste aşık olunca da vazgecilmiyioorr :KK43:

hahha aslında ben maddi yönden mantık demiyorm kültür düşünce yapısı vs tarzında dediydim ama azıcık maddi mantıkda olabilr zararı yoh :-)

Valla aşk bulamazsak zengin koca sarttt ama daha önemlisi aşık olduğun kişinin zengin olması :KK70::KK70:

hoş kelin ilacı olsa başına sürermiş benm ki de laf :p
biz iki züğürt öğrenciyiz şuan ilerde ne olur malum mantıklı bir aşk evliliği olur mu bilemiycimmm :)

X