baba görüş günü

kaçırdığı dönemde velayeti aldım o zaman görüş gününde anneyle verdiler hiç görmedi aylarca sonra barıştık bir şekilde ama barışma amacı mallları kaçırmakmış aman işte yine davalık olduk ama yaşı büyüdüğü için malesef yatılı verdiler

İyi de yaşı büyüse de bu geçmişte ki hatayı yok etmez bence avukatında söyleyin içinizin rahat olmadığını yalnız bırakmayın siz

İyi de yaşı büyüse de bu geçmişte ki hatayı yok etmez bence avukatında söyleyin içinizin rahat olmadığını yalnız bırakmayın siz
çok uğraştım bunun için o kadar uğraş verdim ki anlatamam. hatta kaçırdığı dönemde velayeti mahekeme tarafından alamadan çocuğu alamadım. ortak velayetmiş kaçırma olmazmış gibi saçma sapan şeyler o kadar çok ki

Mutlaka bir çözüme kavuşur , böyle bir şeyden korkuyorsanız kimliği vermeyin acil durumda sizi haberdar etsin hepsi okadar ..

Mutlaka bir çözüme kavuşur , böyle bir şeyden korkuyorsanız kimliği vermeyin acil durumda sizi haberdar etsin hepsi okadar ..
Eğer yatılı verdiler de şehir dışına çıkarabilir.
Adam şunu yapar ikametgahı farklı şehre alır. Yatılı görüş günü olduğu için çıkarabilir mantıken. Ha kanunen nasıldır bilemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…