baba ve çocuk görüşü

somestr tatılınde de 15 gun olacak muhtemelen.

zamanla boyle oluyor yılda ıkı kez tatıllere denk gelecek sekılde 15 gun + 15 gun baba ıle kalma hakkı do

somestr tatılınde de 15 gun olacak muhtemelen.

zamanla boyle oluyor yılda ıkı kez tatıllere denk gelecek sekılde 15 gun + 15 gun baba ıle kalma hakkı doguyor..
önce yatılı vermedi hakim 2 haftada bir cumartesi sabah 10 akşam 6 görüş verdi. kendisi talep etti bayramlarda ve yaz tatilinde böyle oldu görüş

Adama "saat belirleyelim mesela hergun 19.00 de cocugu görüntülü gormek istiyorum" deyin. Kendisi cocukla görüntülü gorusmeyebilir ama cocuk sizi gormek ister. Siz annesiniz

Adama "saat belirleyelim mesela hergun 19.00 de cocugu görüntülü gormek istiyorum" deyin. Kendisi cocukla görüntülü gorusmeyebilir ama cocuk sizi gormek ister. Siz annesiniz
çok zoruma gidiyor zaten. görür ağlarsa beni dayanamam.işe giderken bazen aile bırakıyorum onda bile aradığımda ağlıyordu anne gel diye bilmyorum o kadar zor ki

haber alabilsem belki bende rahat edebilirim ama işte haber alamamak kötüyü daha da kötü yapıyor.
Çocuğu soracak kadar bir iletişiminiz yok mu ?
Ya da çocuğa sesli mesaj atsanız cevap verebilecek durumda değil mi

Çocuğu soracak kadar bir iletişiminiz yok mu ?
Ya da çocuğa sesli mesaj atsanız cevap verebilecek durumda değil mi
Uzaklaştırması vardı o günden beri engelli bende zaten hiç bir iletişimimiz yok. Normal mesaj yoluyla oğlumu almaya geldiğinde ya da getirdiğinde sadece aşağıdayım yazabiliyor

Uzaklaştırması vardı o günden beri engelli bende zaten hiç bir iletişimimiz yok. Normal mesaj yoluyla oğlumu almaya geldiğinde ya da getirdiğinde sadece aşağıdayım yazabiliyor
Engeli siz koyarsanız nasıl haber alacaksınız ki ? Sinir olduğundan tek kelimeyle zoraki yazar öyle asagidayim,geldim fln diye

bende davalar açtım bizi başka kadınlara tercih eden adam asla mutlu olmasın. Oğlumun yüzüne bakmayan adam şimdi baba oldu. bilsin babasını diyorum bende sıkar dişimi otururum ileri de ne olur Allah bilir Allah sorsun. keşke onlarda bu denli vicdan olsaydı. ama çocuk büyükmüş isterse iletişime geçme şansı yok mu çok üzüldüm gerçekten
sızın durumunuz cok farklı.

aldatma yok sıddet yok sırf ızmır de nıye yasamıyoruz aılemden ayrı kalmak ıstemıyorum kafası ıle hamıle halde bosanan bırı.

uzun hıkaye , cok detaylar var. gırmeyım sımdı.

benım esım ılk gunden ıtıbaren babalık yaptı tum sartlarını zorlayıp. ama babalık yapmaısn dıye ugrasıldı baban yok senın denılmıs cocuga. abı demıs ılk gormeye basladıgı zamanlar, cocuk.

cocuk, mahkemede babam bana vurdu, babaanne bana cam sıldırdı bıle dedı ya dusunun. 7 yasındakı cocuga yılda bır kez goren kaynanam. kaynanamı sevmem pek ama bunlar ımkansız ıste. yanı cocugu zehırledıler tabiri var ya , o durum. 3 senedir hıc gorusme yok. oncesınde sınırlı zaten. baba kötü, annesın karnındayken sana vuruyordu dıye bıle buyutulen cocuk , baktılar babaya cok yakın artık, tam o donemde soguttular işte. bu saatten sonra da ılısık nasıl kurulur bılmıyorum cunku ılıskı olmasın dıye cocuga yalan soyletıp mahmekelık olduk kac kez. bu bıtmeyecek ve bıze zarar verecek. maddı manevı cok zarar verdı esım cok katı bır ısyerındeydı mahkemelerı var, cocuk ve sıddet konusu dıye ısten bıle cıkartıldı. gerceklık olmadıgını bıldıklerı halde, buna magruz bıle kaldı.

ama aynı babadan bugun ıtınarı ıle 10.000 tl nafaka almayı bılıyor o adi kadın. hatta bır gun gecıkse , hacız konduruyor. esım calısmazken bıle odedık nafaka, dusunun

X