baba görüş günü

Efsa0705

Velayet
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2018
405
355
Merhaba eşimle süren çekişmeli boşanma davasında velayeti ben aldım. sorum şudur ki babası anne izni olmadan şehir dışına çıkarabilir mi ya da hastaneye götürebilir mi?

Götürebilir diye biliyorum görüş günlerinde yani çocuk ondayken mesela hasta olsa hastaneye götüremeyecek mi? çocuğun kimliğini veriyor musunuz çocuğu babası alırken o da önemli

Götürebilir diye biliyorum görüş günlerinde yani çocuk ondayken mesela hasta olsa hastaneye götüremeyecek mi? çocuğun kimliğini veriyor musunuz çocuğu babası alırken o da önemli
yok hayır kimliği bende zaten iletişimimiz yok babasıyla. sadece görüş günleri geldim gittim yazıyor uzaklaştırması var.

Merhaba eşimle süren çekişmeli boşanma davasında velayeti ben aldım. sorum şudur ki babası anne izni olmadan şehir dışına çıkarabilir mi ya da hastaneye götürebilir mi?
Kimlik olmadan muayene etmezler sanmıyorum. Geçen hastaneye gittiğimde koridorda denk geldim halası annesinden gizlice çocuğu hastaneye getirmiş çocuğun her yer yara olmuş annesi görmeden düzelsin diye doktor muayene etmedi.

Çok hassas bir konu neden hastane felan aklınıza geldi orda çocuğunuz iyi bakılmadığnı veya iyi davranmıyorlar diye şüpheniz mi var ? Çocuğunuzun rahatsızlığı varmış okudum ama ben sanki sizin huzursuzluğunuzu nedense başka bir şeye bağladım..

benimde oğlum kalp hastası ve hastaneden çok korkuyor.

Kimligi yoksa hastaneye tabi ki gidemez, hasta kayit yapmazlar. Sehir disini bilmiyorum, dava sonuclarinda vardir diye dusunuyorum sehir disi konusunda bir karar var mi yok mu avukata sorsaniz?

benimde oğlum kalp hastası ve hastaneden çok korkuyor.
Acil bir şey olur kimliğini verin çocuğun bence. Velayet sizde imiş kaçırma veya uzağa götürüp getirmeme ihtimalinden mi korkuyorsunuz?

tomografisi var yakın zamanda. ve oğlumu 3 yıl önce kaçırdığında direkt hastaneye götürmüştü bu adam. çok korkuyor oğlum hastaneden ve kontrolü yakınken bu eziyeti yapmasını yaşatmasını istemiyorum. bakacak yanında duracak kimse yok sadece halası var onunda 2 oğlu var zaten oda ayrı eşinden çok normal psikolojide değil.

Kimliği asla vermeyin o zaman kimliği verdiğin,z anda kaçırırverir çocuğu. Öyle bir şeye kalkışırsa avukata dimdirekt gidin tam velayete başvurun çocuğu da göstermeyin. Ufacık bir çouğa eziyet yapıyor, kafasına estiğinde kaçırıyor, bu adama çocuk falan gösterilmez bana kalırsa baştan velayatte direnip çouk falan göstermemliydiniz.

Kimligi yoksa hastaneye tabi ki gidemez, hasta kayit yapmazlar. Sehir disini bilmiyorum, dava sonuclarinda vardir diye dusunuyorum sehir disi konusunda bir karar var mi yok mu avukata sorsaniz?
avukatımla konuştum hani o şikayet ederiz dedi yeter ki o durumla karşılaşmayalım avukat süreci biliyor burada da uzun uzun yazmak istemedim. belki başına gelen böyle şeyler yaşayanlar varsa bilgi verir diye düşündüm

Daha önce kaçırma olayı varsa görüş günleri vermeleri aşırı saçma olmuş böyle durumda görüş günlerinden de muaf tutacak bir durum yok mu çözüm bişey? Yada görüş günlerinde yalnız bırakmayın beraber gidin en azından reşit olana kadar böyle olsa dayanamazmısınız?

çok direttim çok heyet başkanıyla beraber 3 pedegogla görüştük kaç kez ama baba işte en kötüsü de olsa malesef hak veriyolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…