Aynı kişiyle aynı sebepten üçüncü kez boşanmak

Durumunuz şöyle geliyor bana, banyonuzu yapıp tertemiz olmuşsunuz, sonra kirli sepetinden pis kıyafetleri alıp giymişsiniz. Yada çürümüş sütü lavaboya döktükten sonra, gider borusundan geri alıp sütlaç yapmaya çalışmışsınız. Yada evi süpürdükten sonra elektrik süpürgesinin pis torbasını alıp eve bir güzel yaymışsınız tozları. Ve böyle birsürü örnek.

Bir iki cümle okudum
Yorum yazmaya değer bulmadım

Adama bakın adama, gördüğü kadını hamile bıraka bıraka ilerliyor. Açıkçası Seda Sayan İle Evleneceksen Gel programı bile daha mantıklı içeriğe sahipti. Olmamış dostum.

Kadının yuva yıktığı falan yok. Sizin zaten ne yuvanız var ne kocanız.

Madem çocuklar için zırt pırt evleniyorsunuz, kocanızın yeni bebesi için de boşanmayın. Yeni çocuğa da siz sahip çıkın. Neticede o da çocuklarınızın kardeşi. Sevaptır hem.

Bence böyle yapın evet. Boşanmayın. He bi de lütfen tekrar üremeyin.

Ben hamile kalmak icin 7 senedir ugrasiyorum adam horoz gibi osuruk koysa gebe kalmis kadinlar. Atiyor bile olsaniz hayal gucunuze hayran kaldim. Toplumun degerlerini boyle ayaklar altina alan adamdan baba olmaz cocuklariniz icin birlesmeyin bence cocuklarin selameti icin uzak durun. Once guzel ahlak olacak insanda yoksa hayvandan ne ayircak ki insani.

hayır birde kadınlar nasil surekli hamile kalmıs biz ugrasıyoruz olmuyor adam elini dokunsa bebek olmus. Yazık onlara yazık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…