Aynı kişiyle aynı sebepten üçüncü kez boşanmak

Dün evli birinden hamileyim diye bir konu açılmıştı. Herifin karısı affetmiş, çocuğu doğursun yuvaya versin demişti yaa biz de inanmamıştık. Demek ki olabiliyormuş.

Yalnız dikkat ettiniz mi bi yerden sonra geniş zaman oluyor...Adam bağ evine gider, eder vs...Bari oraları daha onceki -di li geçmiş zamana göre düzenleseydin

Ben yazım tarzınızdan dolayı gercek oldugunu düşünüyorum
Kimse kusura bakmasın ama gercekten bu kadar saf kadınlar var evet
Lütfen artık ayaklarınızın üstünde durun azıcık gururlu olun ve affetmemek üzere bosanın acil
Kadınla adamada tazminat davası acın

Adam hiç boş geçmemiş. Ondan sonra tv de kim kimin babası belli degil. Sen o kocayı napacan daha. Erkegin o...suda bi deişik anam yaa. O adamda envayi çeşit hastalık vardır. Napacam diye düşüncegine git bi test yaptır.

Allah’ın hakkı 3 tür ün hakkını vermişsin abla Hint kumaşı bile bu kadar bulunmaz değilken, eğer konugerçekse nedir bu ısrar gurursuzluk,onursuzluk tavan yapmış..

Sonuna kadar okumadım
3 kez evlenip iki kez boşanmanız hele aynı sebepten yine boşanmayı düşünmeniz inandırıcı değil
Bayaaaa marjinal bi ilişki gerçekse de bence boşanmayın bi daha evlenirsiniz nasılsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…