Ayetel Kürsi okur musunuz?

Yaptığın hatanın farkına varmışsın da iş işten geçmiş.
Yaşın kaç bilmiyorum ama sen eşinle mutluyken annenin niye gazına geliyorsun.Siz artık bi aile olmuşsunuz.
İnşallah eşinin işi de,aranız da düzelir.

Merhaba icim yandi .. Ah bu aileler .. Sen kizini da al git sana geldim tas olsa kaynatiriz de .. Keske onu yari yolda birakmasaydin yalvar yakar yuvani geri kur ama adamin basini yemeyeceksen .. Yazik

Ben de okudum.Rabbim hayırlı kapılar açsın.Yuvanıza mutluluk,huzur bereket versin inşallah.En çok da kızınız için yüreğim yandı.Akşam azıcık babaları gecikse,pencereye yapışıp bekleyen iki yavrum da benim var.Annenizin egosu için o babaya da o yavruya da yazık etmeyin ne olur.İş halledilemeyecek bir şey değil diye düşünüyorum.

Calisti yerde patronu ortaklik teklif etmis esim 4 dil bilio die mali sen alirsin demis ama para bulamadi babasi vericem diyip vermemis
Kardeşim çik git kocanin yanına iyi günde kötü günde diyip evleniyosunuz kimseyi dinleme git evine yanında ol bak anladığım kadarıyla ailesi de arkasında değil yazık günah bu arada iki tanede ben okudum bana kalırsa toplam git kocanla yaşadığın eve adamın parası yok diyosun niye gelip seni almasını bekliyosunki

adam çalışmış ama yetmemiş bundan daha doğal bir şey var mı? evlenirken milyonerdi de sonra mı böyle oldu? sen hem çalışma hem de adamın kazandığı para yetmeyince annenin lafına uy kaybol ortadan. para mı yani önemli olan? annen çok düşünüyorsa torununa baksaydı sen de evde oturmak yerine çalışsaydın. şaka gibi. umarım eşin durumunu düzeltir. aile konusunda bir şey demiyorum ama karısından kazık yiyen bu adamın durumunun düzelmesini her şeyden çok isterim.

Kusura bakmayinda hayat cok zor bir kisinin calismasiyla donmez bir zahmet sizde duzeninizi bozup calisin yoksa ekmek aslanin anusunde !

Bende okudum bitane, esiniz ve cocugunuza cok uzuldum ... anlatiginiz kadariyla cok iyi bi insan, hem calisiyo cabaliyomusda .. annenin gazina gelip geri ortada birakcaksan adami bence hic baslatma geri ama en azindan helallik iste bence

Merhaba icim yandi .. Ah bu aileler .. Sen kizini da al git sana geldim tas olsa kaynatiriz de .. Keske onu yari yolda birakmasaydin yalvar yakar yuvani geri kur ama adamin basini yemeyeceksen .. Yazik
Benim pisman oldugum cok sey var ama yanina gidemem cunku babasinda kalio ve sigintiyim dio mutlu gorunuorum die oylemiim saniosun sakat gibi kiz gibi babamin evine siginmisim dio

Bende okudum bitane, esiniz ve cocugunuza cok uzuldum ... anlatiginiz kadariyla cok iyi bi insan, hem calisiyo cabaliyomusda .. annenin gazina gelip geri ortada birakcaksan adami bence hic baslatma geri ama en azindan helallik iste bence
Esimi seviyorum akillandim bi hafta once 3. Yilimiz doldu yasayip ogrenio insan bazi seyleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…