Ayetel Kürsi okur musunuz?

karamelimmmmm

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2017
284
116
33
7 8 aydir ayriyiz evimiz icralik oldu toparlanamiyoruz o baska sehirde bn baska sehirde ailemin yanindayim elimizden tutan yok birbirimizdende koptuk konusmuyoruz artik 1 yasinda kizimiz var sizden istegim bize ayetel kursi okurmusunuz icinizden ne kadar gelirse bi taneye bile raziyim yeterki rabbim dualarimizi kabul etsin huzurlu hayirli bi yuvamiz olsun esim gelip benle kizimi hsyirlisiyla alsin bizi birakmasin

Son düzenleme:
Neden icralık oldunuz ama? Dua güzel şey ederiz tabiki ama önce sorunları bir görmeniz gerekmez mi? 7-8 aydır hiçbir şeyi de mi toparlayamadı, yanınıza da uğramayacak kadar kötü mü durumu?

Ayrılmak istediği için mi ayrıldınız, kalacak bir eviniz olmadığı için mi?

Yani gönlünüz hala birse, az daha sabredin.
Yok istemiyorsa, 7-8 ay kabullenmek için uzun bir zaman değil mi?

Esimi seviyorum ama maddiyat bizi cok yipratti ben onu cok kirdim para icin ama yasadiklarimda agirdi haftalik 400 aliodu ve kiralari odeyemedi icralik olduk biraz sorumsuz biri

Neden icralık oldunuz ama? Dua güzel şey ederiz tabiki ama önce sorunları bir görmeniz gerekmez mi? 7-8 aydır hiçbir şeyi de mi toparlayamadı, yanınıza da uğramayacak kadar kötü mü durumu?
esim bi turlu iste istikrar saglayamiyodu en sonunda evimz icralik oldu kira odemedigi icin bu yuzden ayrildim ailemin yanindayim basta bosanmayi dusunuodum esim bni almaya geldi ama kapidan kovdum ondan sonra uzunsure konusmadik 5 6 ay sonra tekrar birlesmek istedim bi sekilde baristik ama 2 haftadir konusmuoruz kavga ettik gel dedim die

neden ayrildiniz?
esim bi turlu iste istikrar saglayamiyodu en sonunda evimz icralik oldu kira odemedigi icin bu yuzden ayrildim ailemin yanindayim basta bosanmayi dusunuodum esim bni almaya geldi ama kapidan kovdum ondan sonra uzunsure konusmadik 5 6 ay sonra tekrar birlesmek istedim bi sekilde baristik ama 2 haftadirkonusmuoruz kavga ettik gel dedim die

Allah yardımcın olsun zor bi durum.
Ailen ne diyor bu duruma yardım edemiyorlar mı?

neden ayrildiniz?
esim bi turlu iste istikrar saglayamiyodu en sonunda evimz icralik oldu kira odemedigi icin bu yuzden ayrildim ailemin yanindayim basta bosanmayi dusunuodum esim bni almaya geldi ama kapidan kovdum ondan sonra uzunsure konusmadik 5 6 ay sonra tekrar birlesmek istedim bi sekilde baristik ama 2 haftadirkonusmuoruz kavga ettik gel dedim die

Keşke yanında olsaydınız. Sonuçta iyi günde kötü günde diyerek imza atıyoruz. Keşke siz de elinizi taşın altına koysaydınız, çalışsaydınız.
Eşinizin yerine kendimi koyuyorum ve 1600 çok az bir para gerçekten eve ek bir gelir daha gelmesi lazım. Yetmeyince eşim beni terkederse soğurdum. Gerçekten çok soğurdum. Hayat müşterek. Yetmiyorsa ikiniz de çalışmalıydınız.

Gel dedin diye mi konuşmuyorsunuz?

ailen ne diyor bu duruma?

Evet cok haklisiniz .dun bi msjimizi gordum faceden konusmusuz su faturasini odememis msj atmisim ode die tmm gidiorum simdi demis alttan almis her msjda bnm yazdigim sey cabuk ol bak sakin kalmaya calisiorum :/ kendimden nefret ettim .asla yaninda olmadim evet cok sorumsuzdu surekli is degistiriodu ama bni hic kirmiodu simdi onu tekrar kazanamiorum

Bunu kabullenmeniz de güzel. İkiniz bir yerde oturup konuşun, birbirinize hatalarınızı söyleyin. Belki düzelir bir şeyler.

Dua istemis yargilamadan once duayi okuyalim bence akil ya da oneri istememis. Herkesin hayatini bilemeyiz. Ayetel Kursini okurum canim sen de evde her gun yuksek sesle Bakara Suresi dinle, okumayi biliyorsan oku. Hakkinizda hayirlisi ne ise o olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…