Ayetel Kürsi okur musunuz?

2 kere okudum canim allah hayirli kapilar acsin size
Allah razi olsun rabbim gonlunuze gore versin
ailen ne diyor bu duruma?

Esim basta bn ailemin yanina gelmeden bak oraya gidiosun bosanma konusunu acma bile bn herseyi duzelticem die aramizda sozlesmistik. Ama bn ailemin yanina gelir gelmez bitti artik girdin artik bu ev dediler .babam birsey soylemez kararima da karismaz ama annem teyzelerim hepsi aklima girdi basta hatta annem telimi aldi bnde yikanmis kafayla kendi rizamla verdim sirf esimle iletisime gecmiim die esim bu arada bana ulasmaya calismis hatta arkadasimdan bile bana ulasmaaini istemis.yani cok uzattim annem basta bosan siyordu teyzelerimde simdi gwcip karsima Allah yuvani bozamasin die dualar ediolar .esimle arami actiktan sonra napicam sizin samimiyetsiz dualarinizi..

7 tane okudum canım, Allah yardımcınız olsun. Eşine hayırlı bir iş versin, tekrar bir araya gelmenizi nasip etsin, yuvaniz yıkılmasın inşallah.

durumuna cok uzuldum ama bu tur sebatsiz adamlar asla değişmiyor. Pek umit baglama istersen , benim halam tam 14 sene boyunca boyle bir akil hastasini cekti... Sonunda ne oldu ? bosandilar ve yasi geckin oldugu icin is bulmasi da cok zor oldu. Yol yakinden kendi hayatina bakmalisin bence.

Son düzenleme:
Gelic toparlanamiorum diodu bende israr ettim bi ara artik gel die ole tartistik simdi konusmuoruz bana karsida cok soguk aklimdan gitmio bana yaptiklarin dio hep anneni dinledin dio sen yiktin yuvamizi dio sanki yuvamiz varmis gibi
Eğer dediği doğruysa haklı adam sen her ne olursa olsun onun yanında kalmalıydın, uğraşmaktan mücadeleden vazgeçmiş gibi.
Yok eğer dinlemediysen yuvanız da yıkılmamış henüz kurtarılabilir demektir.

Gelic toparlanamiorum diodu bende israr ettim bi ara artik gel die ole tartistik simdi konusmuoruz bana karsida cok soguk aklimdan gitmio bana yaptiklarin dio hep anneni dinledin dio sen yiktin yuvamizi dio sanki yuvamiz varmis gibi
Şuan eşin nerede kalıyor peki çalışıyor mu,her evlilikte maddi sorunlar olur fakat eşin çalışmıyormuş sorun ondan kaynaklı,babam ben çok küçükken birisine kefil olmuş babam o dönem çok zorluk çekmişler bütün borçlar babama kalmış borçları ödemiş,ama eşiniz çalışmayı sevmiyorsa düzelmiyor maalesef böyle tandıklarım var evi ya kadın geçindiriyor yada kadının ailesi.

Barışmak istiyorsa önce düzenli bir işe girsin eşin sorumluluk alsın.

2 kere okudum canim allah hayirli kapilar acsin size

Allah yardimciniz olsun canim.
Ben de okudum.

Dua istemis yargilamadan once duayi okuyalim bence akil ya da oneri istememis. Herkesin hayatini bilemeyiz. Ayetel Kursini okurum canim sen de evde her gun yuksek sesle Bakara Suresi dinle, okumayi biliyorsan oku. Hakkinizda hayirlisi ne ise o olsun...

7 tane okudum canım, Allah yardımcınız olsun. Eşine hayırlı bir iş versin, tekrar bir araya gelmenizi nasip etsin, yuvaniz yıkılmasın inşallah.
Allah razi olsun kizlar Rabbim gonlunuzden gecen butun dualari kabul etsin insallah

Eğer dediği doğruysa haklı adam sen her ne olursa olsun onun yanında kalmalıydın, uğraşmaktan mücadeleden vazgeçmiş gibi.
Yok eğer dinlemediysen yuvanız da yıkılmamış henüz kurtarılabilir demektir.
Annem dogumuma geldiginde esime hic guler yuz gostermiodu bazen laf sokuodu esim hep yanima gelip diodu annen nie mutsuz .annem onun onceside hep arardi bni istisnasiz hergun rapor verirdim esimle cogu zaman mutlu olsakta annemn dedikleti aklima gelince ona kotu davraniodum yani esimi cok ezdim o bni alttan aliodu hep sorumsuzdu ama bn bisey istesem yapmaya calisirdi disari ciktigimizda bisey almasam kuserdi dur sen yorulma diyip kucagina alip odadan odaya tasirdi yani siz anlayin cok merhametliydi ama bi o kadarda işte istikrarsiz surekli is degisirdi

Şuan eşin nerede kalıyor peki çalışıyor mu,her evlilikte maddi sorunlar olur fakat eşin çalışmıyormuş sorun ondan kaynaklı,babam ben çok küçükken birisine kefil olmuş babam o dönem çok zorluk çekmişler bütün borçlar babama kalmış borçları ödemiş,ama eşiniz çalışmayı sevmiyorsa düzelmiyor maalesef böyle tandıklarım var evi ya kadın geçindiriyor yada kadının ailesi.

Barışmak istiyorsa önce düzenli bir işe girsin eşin sorumluluk alsın.
Bilmiorum onda bu konuda bi sansizlik var tam bi isi cok ii gidio bisey cikio gecen ay dukkan aciorum dedi cok sevindik hayal kuruoruz sonra mal alacak parayi bulamadi die acamadi bunu hep yasioruz yada cok ii bi yere girio bisey oluo cikarilio

Bilmiorum onda bu konuda bi sansizlik var tam bi isi cok ii gidio bisey cikio gecen ay dukkan aciorum dedi cok sevindik hayal kuruoruz sonra mal alacak parayi bulamadi die acamadi bunu hep yasioruz yada cok ii bi yere girio bisey oluo cikarilio
Babam esnaf kendi işi ama hiç kolay değil, bu devirde dükkan açmak hiç kolay değil maalesef açılıp 2 ayda kapanan bir sürü dükkan var,yanlış anlamayın icralık olmuş dükkanı ne ile tutacaktı elinde toplu para mı vardı sadece mal almakla bitmiyor.Bir sürü ödeme çıkıyor ilk etapta iş yeri açarken.

Babam esnaf kendi işi ama hiç kolay değil, bu devirde dükkan açmak hiç kolay değil maalesef açılıp 2 ayda kapanan bir sürü dükkan var,yanlış anlamayın icralık olmuş dükkanı ne ile tutacaktı elinde toplu para mı vardı sadece mal almakla bitmiyor.Bir sürü ödeme çıkıyor ilk etapta iş yeri açarken.
Calisti yerde patronu ortaklik teklif etmis esim 4 dil bilio die mali sen alirsin demis ama para bulamadi babasi vericem diyip vermemis

eşin talihsiz yani.
eğer görüşürseniz 41 adet çörek otuna birer kez ayetel kürsi okusun. onları bir küçük beze sarıp hep üzerinde taşısın. inşallah işleri rast gider.

inşallah her şey yoluna girer. Rabbim yuvanıza huzur, bereket versin.

Yazik adama anneni gazina gelip yuvani dagitmissin evlilik iyi gunde kotu gunde beraber olmaktir ev dagilmis sende adami ortada birakip annene tasinmissin
Dua ettim ama adamin yerinde olsam affetmezdim

X