AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

lllllllllllf.png

ay inanmıyorum yaa:KK59:hangisi doğru şimdi bumu katalogtakimi:84::84::84::84::84::84::84:

ne yollamışlar canım?o zaman banada göndermeleri gerekir en geç benimki geliyor çünkü

hediye olarak ne geldi cnm :)

normalde sansım yoktur canlarım ama black suade hediye set geldi :KK1:

bende açık seviyorum fondotende 1 numara normalden biraz açık duruyor ama maske gibide durmuyor yani tenimle bütünleşiyor normalde.bu yoğun olunca 2 numara tercih ettim dikkat çekmesin diye.ama lady şimdi beni korkuttu valla yoksa bu daha mı açıkmış 1 numara sandığımdan:18:

inşallah memnun kalırsın tatlım.

Son düzenleme:
ya arkadaşlar aranızda bizim muhabbetkuşu sitesine üye olan kim çok merak ettim eşim söyledi feshane kuş senliklerine gelecekmiş sözlüsüyle belki tanışma imkanımız da olur.

of of hep beni bulur böyle şeyler of:KK58:eğer öyleyse bile göndermicem be gerekirse çöpe gitsin napim:KK59:bu kez kesin olarak ilişiğimi kesecem avondan inadım inat

of of hep beni bulur böyle şeyler of:KK58:eğer öyleyse bile göndermicem be gerekirse çöpe gitsin napim:KK59:bu kez kesin olarak ilişiğimi kesecem avondan inadım inat

cnm en açıgı olsa bile sadece göz altı kapatıcısı olarak bile kullanılabilir bir ürün kalıcı ya o bakımdan :)

he valla black suede parfüm seti hani k.14 te 5 tl olan gözlerin pörtledi mavişim :KK1:

Son düzenleme:
cnm en açıgı olsa bile sadece göz altı kapatıcısı olarak bile kullanılabilir bir ürün kalıcı ya o bakımdan :)

inşallah açık değildir ama napalım bende senin dediğin gibi yaparım artık:KK59:çarşambayı şimdi gerçekten bekliyorum sırf şunun rengini merak ediyorum:KK9:burayada yazayımda kesinlik kazansın ben yandım siz yanmayın doğru rengi isteyin:KK1:

amma ballısın ebrucum ama vardır bunda bi iş faturalamzlar umuarım :) ya bn bi tane sip girdim ama bna bugün iki ayrı msj geldi kargodan fatura num farklı iki koli anlamdım gitti sitede bi tane fatura gözükyo kargo takibinde 2 koli yoksam bnada mı hediye geliyor söyle kocaman bi fırın falan hahahaha :):):)

he valla black suede parfüm seti hani k.14 te 5 tl olan gözlerin pörtledi mavişim :KK1:

benm bildiğim avon asla bu kadr pahalı set göndermez banada birkaç kez özür hediyesi geldi ama hep 3-5 tllik şeyler rollon deo falan bak sana borç çıakrmasnlar kuzum dikkat et gerçekten

amma ballısın ebrucum ama vardır bunda bi iş faturalamzlar umuarım :) ya bn bi tane sip girdim ama bna bugün iki ayrı msj geldi kargodan fatura num farklı iki koli anlamdım gitti sitede bi tane fatura gözükyo kargo takibinde 2 koli yoksam bnada mı hediye geliyor söyle kocaman bi fırın falan hahahaha :):):)

:KK52::KK52::KK52:he canım ne demessin avonda çok düşüncelidir ya

ilkşahçım ya sen bilirsin:bu perfect wear fondotenlerden ıvory mi daha açık yoksa nude mu?

ilkşahçım ya sen bilirsin:bu perfect wear fondotenlerden ıvory mi daha açık yoksa nude mu?

normalde ivory en açıktır ama bunda nude gbi duruo katalogta yinede belli olmuo katalogta eşleşmeyenler oluo

bi tane tester bile gelmedi bırak hediyeyi kargom geldi az önce.. o kadar satış yapıyoruz oysa ..

X