AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

benm bildiğim avon asla bu kadr pahalı set göndermez banada birkaç kez özür hediyesi geldi ama hep 3-5 tllik şeyler rollon deo falan bak sana borç çıakrmasnlar kuzum dikkat et gerçekten

ben de öyle dedim ama arada kaynadı:)

diğer koli eğer avon 2011 dileği uygulamasına katıldıysanız kazandığınız parfüm olabilir arkadaşlar ben kazandım bond girl gelcek bakalım ama ne zaman gelir bilmiyorum aslında daha önce başka bi siteden lotus kazandıydım ama avon göndermemişti az önce kargoyu da şikayet ettim avona ama mantıklı bi cevap beklemiyorum tabii ki...

ay bugün de zil çalıp duruyo ben kargo bekliyorum ya heyecanlandırcaklar illa ki. kapıcı geldi altınokta körler derneği için satış yapan biri geldi hadi be kargom gel gayrı

ben de öyle dedim ama arada kaynadı:)

diğer koli eğer avon 2011 dileği uygulamasına katıldıysanız kazandığınız parfüm olabilir arkadaşlar ben kazandım bond girl gelcek bakalım ama ne zaman gelir bilmiyorum aslında daha önce başka bi siteden lotus kazandıydım ama avon göndermemişti az önce kargoyu da şikayet ettim avona ama mantıklı bi cevap beklemiyorum tabii ki...

ay bugün de zil çalıp duruyo ben kargo bekliyorum ya heyecanlandırcaklar illa ki. kapıcı geldi altınokta körler derneği için satış yapan biri geldi hadi be kargom gel gayrı

ewt o olabilr cnm bende katılacaktm ona unuttm yaa :KK43::KK43::KK43:

kızlar nette bakın ne buldum bu konuda açıkçası yüreğime su serpildi desem yalan olmaz:KK9:doğru rengi almışım sanırım:KK66:bakın ne yazmışlar bir sitede''Bu fondöten likit formunda,sıkmalı bir şişede,30ml ve katalog fiyatı 18.90 tl,temsilciyseniz daha da ucuz.6 renk seçeneği var.Eğer benim gibi açık tenliyseniz nude veya shell almanız gerekir.Shell biraz daha pembe alt tonlu,nude daha nötr bir bej.Ben nude kullanıyorum ve memnunum.Diğer renkleri bilemiyorum açıkçası.
Ürünün en güzel özelliği,hiçbir sorun yaratmadan dağılması,donmuyor,yapışmıyor,güzelce dağılıyor.En sevmediğim şeydir 5 saniye içinde donan ve dağıtılamayan fondötenler.Dağıttıktan sonra cildinize güzelce oturuyor ve mat bir bitiş sağlıyor.Bu matlığı da uzun süre koruyor.Üzerine mac msf geçiyorum,benim cildim bile uzun süre mat kalıyor.Gözenekleri belirginleştirmiyor,ciltte yapay bir görüntü oluşturmuyor.Ciltle birleşiyor adeta ve kesinlikle doğal duruyor.Bu fondöteni sürünce kendimi iyi hissediyorum lar:''

delaaa kıyamam ben sana isyan et kız yapmıyom tö lükte temsilcilkte de :):) yapılır mı bu benim arkdsma ya çok ayıp :)

zaten shell rengi hep pembeyi çağrıştırıyor diye geri duruyordum ben:KK1:çünkü sarı saç pembe ten hoş olmuyor ya daha sarı tabanlı soluk duruş doğal geliyor hep bana:KK19:inşallah memnun kalırım .golden lady sanada yazarım canım eğer güzel bir tonsa sanırım sende beige fondoten seviyordun.güzelse sende nude rengine geçersin artık fıstığım:KK71:

arkadslar siteye giremiyor ne oldu bilmiyorum.. hayır cnm dige rkoli hakkında bi fikrm yok hiç bir seye de katılmamıstım bilemiyorum ki takım öncüm benim adıma sip girse siteden görebilrim ama siteye de giremiyorm nedir bu ikinci koliiiiiii

bana bond girl yolladılar ama ben face hesabımı kapatmıstım
anlamadım nie yolladıklarını
bide faceden olsa black suede nie yollasınlar ki
diğer arkadaşa black suede nin setini yollamıslar bide :KK53:

ya harbiden bu avon hiç kazandrmıo benm çevremde herkes gelişine verio bende vermek zorundaym ve hesaplıorum aylık 10.000 tl lik satışım olsa toplam temsilcilermle gelecek prim standart 400 tl (teşvik primleri hariç) kozmetk mağazası açsam 10000 tl satış yapsam bir dünya kâr kalacak valla iş değil bu yaa off offff

Son düzenleme:
bana bond girl yolladılar ama ben face hesabımı kapatmıstım
anlamadım nie yolladıklarını
bide faceden olsa black suede nie yollasınlar ki
diğer arkadaşa black suede nin setini yollamıslar bide :KK53:

aaa doğru face de parfüm falan beğeniyolardıda ben hiç bakmamıştım aslnda acaba ordanmı gönderiyolardı ki:44:

ya harbiden bu avon hiç kazandrmıo benm çevremde herkes gelişine verio bende vermek zorundaym ve hesaplıorum aylık 10.000 tl lik satışım olsa toplam temsilcilermle gelecek prim standart 400 tl (teşvik primleri hariç) kozmetk mağazası açsam 10000 tl satış yapsam bir dünya kâr kalacak valla iş değil bu yaa off offff

bizim burda küçük bir dükkan açmış kadının biri.bebek kıyafeti yün falan koymuş birkaç tane.ama amaç avon satmak sanırım.kataloglar koymuş tezgaha birde birsürü ürün getirtmiş satıyor orda.cama bile avon kataloğu bulunur temsilci yapılır yazmış:KK1:

kızlar k1 deki 3lü celebreyi tavsiye ediyormusunuz kalıcımı birde temsilci fiyatını yazarmısınız? birde mascaralarda magnify le super shock arasında kaldım magnifyin fırçası hoşuma gitti ama super shockunkini bilmiorum onun fırçasıda öylemi nasıl birde onun temsilci fiyatını öğrenebilirmiyim tavsiyelerinizi bekliyorum:):21:

kızlar k1 deki 3lü celebreyi tavsiye ediyormusunuz kalıcımı birde temsilci fiyatını yazarmısınız? birde mascaralarda magnify le super shock arasında kaldım magnifyin fırçası hoşuma gitti ama super shockunkini bilmiorum onun fırçasıda öylemi nasıl birde onun temsilci fiyatını öğrenebilirmiyim tavsiyelerinizi bekliyorum:):21:

ben kullamadım ama pazartesı ondan 6 tane alıcam

bon girl 007 parfümüm geldiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52: bu avon hediye yolladı mı ciğerime basasım geliyo valla avonu :KK9:

amma ballısın ebrucum ama vardır bunda bi iş faturalamzlar umuarım :) ya bn bi tane sip girdim ama bna bugün iki ayrı msj geldi kargodan fatura num farklı iki koli anlamdım gitti sitede bi tane fatura gözükyo kargo takibinde 2 koli yoksam bnada mı hediye geliyor söyle kocaman bi fırın falan hahahaha :):):)

banada iki ayrı kargo mesajı geldi cnm ama bir fatura sadece isparişlerim faturalanmış diğerinde fatura yok.

5 liramı:44::44:

5 tl mi ne bu numune mi anlamadım ki :))))

ay kızlar 52 tl olan set yanlış yazdım :KK70:

X