Lr World Kullanıcıları ve İş Ortakları Bilgi Paylaşım Yeri ..

Hanımlar,
topik lr ürünleri hakkında konuşmanız ve lr ekibine katılmak isteyenlere bilgi vermeniz için açıldı.

Ürün satmanız, ekibinize üye toplamanız, referans numarası, iletişim bilgisi, satış, tanıtım sitelerine yönlendirme vb yasaktır.

Bu sebeple rica ediyorum, gelin ekibime katılın, bana şuradan ulaşın, ürün almak isteyenler mesaj atsın gibi yazılar yazmayınız.

Merhaba arkadaşlar ben de Lr ürünlerini kullAnıp memnun kaldığım için iş ortağı oldum, esasen amacım ürünleri indirimli almak, box seti yüzümdeki pul pul dökülmeler için aldım süper ayrıca oğlumun pişiği için de kullanıyorum, diş macunu tadı süper sabun gibi köpürmüyor, parfümleri çok güzel eşime de kendime de aldım, sorum olacak; ben diz ağrısı için sivera içecek mi tüketmeliyim? Bir de içecek kullanıp yan etki belirten kimse oldu mu etrafınızda cevaplarbiçin şimdiden teşekkürler.

merhabalar belki sorunuz cevaplanmıstır ama bende cevap vermek istedim.diz agrısı icin msm jel krem ve av.sprey ile beraber sivera içecek tüketebilirsiniz.yanlız gıda takviyelerini kullanırken herhangi bir sağlık sorununuz olup olmadığını ve varsa eger kullanımı ona göre düzenlenmesi gerektiğini belirtmek isterim.

1 senedir LR ailesindeyim. LR ürünleriyle ilgili bilgi almak isteyenlerin bütün sorularınızı yanıtlayabilirim.

X