Lr World Kullanıcıları ve İş Ortakları Bilgi Paylaşım Yeri ..

LR'ye üye olurken herhangi bir ücret alınıyor mu?
Yıllık üyelik ücreti gibi birşey var mı?
Her ay düzenli sipariş verme zorunluluğu bulunuyor mu?
Sipariş için belli bir limit var mı mesela Avon'da 100 liranın aşağısında sipariş verince kargo ücreti ödeniyor.

LR üyeleri sorularımı cevaplandırırsa sevinirim.:)

LR'ye üye olurken herhangi bir ücret alınıyor mu?
Yıllık üyelik ücreti gibi birşey var mı?
Her ay düzenli sipariş verme zorunluluğu bulunuyor mu?
Sipariş için belli bir limit var mı mesela Avon'da 100 liranın aşağısında sipariş verince kargo ücreti ödeniyor.

LR üyeleri sorularımı cevaplandırırsa sevinirim.:)
Hemen cevaplıyorum :)
Öncelikle üyelik ücreti alınmıyor. Minimum 85 tl lik ilk siparişinizle üye oluyorsunuz. Yıllık üyelik ücreti diye birşey yok. Her ay düzenli sipariş verme gibi bir zorunluluğu yok. Üye olduktan sonra Minimum 75 tl sipariş verme tutarı. 150 tl üzeri kargo bedeva. 150 tl nin altı 7 tl kargo bedeli. Ama bu ilk üyelikte 100 tl.
Onun dışında herkes iş olarak yapmak için üye olmuyor. Sadece ürünlerinin %40 indirimli almak için üye olanlar da var. Başka soru var mı?

Ben de üye oldum ama hiç satış yapamıyorum :KK43: yardımcı olur musunuz biraz taktik verin :KK42:

Öncelikle kesinlikle ürünleri kullanın ve ürünler hakkında olabildiğince bilgi edinin. Ürünler çok kaliteli ve kullananlar genellikle memnun oluyor. Yeter ki doğru ürünü kullandırın. Acil durum setini gözü kapalı kreşlere ve hatta her eve önerebilirsiniz (adı gibi her acil durumda benim vazgeçilmezim, https://hamaratevkedisi.blogspot.com.tr/2017/01/aloe-vera-acil-durum-seti.html bu da bloğumda paylaştığım yazım)

Makyaj temizleme mendilini kullandım ve hayatımda ilk kez alerjik olduğunu düşündüğüm bir durumla karşılaştım...tüm yüzüm acıyla kızardı bütün gün...

Ürünlerin üzerinde alerjik durumlara karşı herhangi bir uyarı yok maalesef hatta çoook sağlıklı olduğu iddia ediliyor...bitkisel olması bu tarz durumlarla karşılaşmayacağımız anlamına gelmiyor sanırım...Lr gördüğüm her platformda yaşadığım bu durumu anlatıyorum....gözü kapalı tavsiye edilecek ürünler değil...kaldı ki hiç bir bitkisel ürün gözü kapalı tavsiye edilemez...daha ciddi allerjik reaksiyonlara sebep olabilir...

Makyaj temizleme mendilini kullandım ve hayatımda ilk kez alerjik olduğunu düşündüğüm bir durumla karşılaştım...tüm yüzüm acıyla kızardı bütün gün...

Ürünlerin üzerinde alerjik durumlara karşı herhangi bir uyarı yok maalesef hatta çoook sağlıklı olduğu iddia ediliyor...bitkisel olması bu tarz durumlarla karşılaşmayacağımız anlamına gelmiyor sanırım...Lr gördüğüm her platformda yaşadığım bu durumu anlatıyorum....gözü kapalı tavsiye edilecek ürünler değil...kaldı ki hiç bir bitkisel ürün gözü kapalı tavsiye edilemez...daha ciddi allerjik reaksiyonlara sebep olabilir...

Aloe vera bitkisine alerjiniz vardır
İcerisinde kimyasal yok Lr ürünlerinin

Alerjik bir cildiniz varsa bunu ürün aldiğiniz kişiye bildirmeli hatta kolunuzun ufak bir kısminda deneme yapmaliydiydiniz

Aloe vera bitkisine alerjiniz vardır
İcerisinde kimyasal yok Lr ürünlerinin

Alerjik bir cildiniz varsa bunu ürün aldiğiniz kişiye bildirmeli hatta kolunuzun ufak bir kısminda deneme yapmaliydiydiniz

İlk kez karşılaştığim bir durum...alerjik bir cildim yok...bu tarz bitkisel ürünlerin üzerinde alerjiye karşı mutlaka uyarı olmalı...öyle uyarmadan herkese öneremezsiniz...ilk kez aloe vera kullanan bir insan alerjisi olup olmadığını bilemez ve bunun sorumluluğu tüketicide değil tüketiciyi uyarması gereken üreticidedir

İlk kez karşılaştığim bir durum...alerjik bir cildim yok...bu tarz bitkisel ürünlerin üzerinde alerjiye karşı mutlaka uyarı olmalı...öyle uyarmadan herkese öneremezsiniz...ilk kez aloe vera kullanan bir insan alerjisi olup olmadığını bilemez ve bunun sorumluluğu tüketicide değil tüketiciyi uyarması gereken üreticidedir
Aloe vera alerjisi çok sık rastlanan birşey degildir

Alerjik bir cildiniz yoksa Aloe veradan degildir yaşadiginiz sıkıntı

Sizin urun aldiginiz arkadaşiniz bilgisisz olabilir bunuda tüm firmaya mâl edemezsiniz

Ben sivilce izlerim ve çukurluklar için ürün araştırması yaparken bir arkadaşın tavsiyesiyle LR nin ürünlerini alıp üye oldum ve çok memnun kaldım. Şuanda da satışlarını yapıyorum. Bilgi isteyen olursa özelden mesaj atsınlar yardımcı olurum :KK39:

Ben sivilce izlerim ve çukurluklar için ürün araştırması yaparken bir arkadaşın tavsiyesiyle LR nin ürünlerini alıp üye oldum ve çok memnun kaldım. Şuanda da satışlarını yapıyorum. Bilgi isteyen olursa özelden mesaj atsınlar yardımcı olurum :KK39:
Merhaba,
Siz sivilce izleriniz ve çukurlarınız için hangi ürünleri kullandınız? Ve geçirdi mi?

Merhaba,
Siz sivilce izleriniz ve çukurlarınız için hangi ürünleri kullandınız? Ve geçirdi mi?
microsilver yüz yıkama kremi ardında racine tonik sonra aloe vera nemlendiric jel krem ve microsilver universal kremi kullanıyorum... baya geçirdi ama hala devam ediyorum çünkü cildimde çok fazla iz var öyle az 1-2 yerde değil malesef

Sivilceler için, Microsilver Antibakteriyel Yüz Yıkama Kremi ile yıkamanızı ve ardından Microsilver yüz kremi sürmenizi tavsiye ederim. Eğer cildiniz yağlı ise aloe veranın yoğun bulunduğu ürünler daha çok yağlanmasına neden olabilir.

İlk Soru Benden İlk yardım spreyi hakkında bilgi ve görüşlerini ögrenmek istiyorum ..
ilk yardım seti yani box set bu seti saçınız da tutun ayaklarınıza kadar kullanabilirsiniz....içerisinde 12 bitki suyu var aleo vera zaten iyileştirme özellikli bi bitki spreyi açık yaraya bile sikabilirsiniz

LR'nin kaş ve kirpik serumu var o da çok başarılı... bilgi almak isteyenler özelden mesaj atabilirler

Merhaba Arkadaşlar Lr hakkında bilgi sahibi olmak ve ekibime dahil olmak için mesaj atabilirsiniz Gelin hep beraber kazanlım

ilk yardım seti yani box set bu seti saçınız da tutun ayaklarınıza kadar kullanabilirsiniz....içerisinde 12 bitki suyu var aleo vera zaten iyileştirme özellikli bi bitki spreyi açık yaraya bile sikabilirsiniz
bana özelden yazarsaniz size bi kaç görsel gonderebilirim

Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen yada ürünleri yeni kullanacak olanlara bilgi almak isterseniz bana özelden yazın her sorunuza cvp verebilirim:)

nisan ayı boyunca box sette % 34 karlı olun...bilgi almak isteyen özelden yazabilir
IMG-20170401-WA0004.jpg

Ben bu işi yaparım kendime güveniyorum diyen herkese kapımız açık... Buyrun özelden mesaj atın biz size LR ı anlatalım ekibimize katılın ve kendi ekibinizi kurun hepbirlikte kazanalım

Kardelenlerin hikayesini bilir misiniz Hanimlar? Canindan olacagini bile bile günese yüz tutup karlarin icinden acmaya calisan bir cicektir kardelen. Takimimin ismi de bu yüzden Kardelenler Takimidir. Ekibimdeki bütün hanimlar bana göre hayatindaki bütün zorluklara ragmen Ben de varim diyen cesur, kararli, tuttugunu koparan, cocuklarinin gelecegini güvence altina almak isteyen, esine dostuna, cevresindeki bütün olumsuz sözlere ragmen kendini ispatlamak Icin bu yola Bas koymus Benim kardelen ciceklerimdir. Siz de bir arkadas bir dost bir kardes gibi elele önüne büyük hedefler koyarak yol almak isteyen dik basli hanimlari ekibime davet ediyorum. Benimle birlikte güclü bir sekilde calismak isteyen arkadaslarim bana ulasin lütfen. Kendi geleceginiz en önemlisi cocuklarinizin gelecegi ve hayalleriniz Icin Ben de varim der misiniz? Eger Evet ise Türkiye,Almanya,Avusturya yada dünyanin hangi ülkesinden olursan ol Her zaman bana ulasabileceginiz whatsapp numaram Veya Facebook hesabimdan da ulasabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
X