Lr World Kullanıcıları ve İş Ortakları Bilgi Paylaşım Yeri ..

Teşekkür ederim
ürün almak istesem kendim üye olup indirimli mi almış oluyorum
Evet.. Uyelik sonra kimden isteseniz olabilirsiniz.. Ben satis yapmiyorum zaten para isiyle ugrasmak istemem.. Ama uye yapip para kazaniyorum..
Dedigim gibi uyelik onemli degil..
Sizin sorunlariniza gore once urun bulalim size ozelden telefonumu gonderiyorum whatssapptan daha kolay olur iletisim
Sevgiler

Merhaba:) uye olmak icin dilediginiz ya da ihtiyaciniz olan urunlerden 120 tl lik ürünü gelis fiyatindan yani 85 tl odeyerek uye olabilirsiniz

Merhaba bende LR işortağıyım her konuda yardımcı olabilirim. Biz Lr iş ortakları olarak birbirimize yardımcı olarak ekip olarak çalışıyoruz.

LR WORLD SATIŞ ORTAKLIGI HAKKINDA ..

-Aylık Asgari Ciro Zorunluluğu yok ..
-Ürün alıp stoklama Zorunlulugu yok ..
-Siparişler 2-3 gün içinde teslim..
-Minimum sipariş 50 tl(kdv dahil)
-2 Ay içinde Değişim Hakkı
-Tüketici koruma mevzuatına uygun iade hakkı..
-Dilediğiniz an iş ortaklıgını sona erdirme..
-%50 Kâr marjı ..
-Ürünlerin özü Aloe Vera bitkisidir ..
-Sağlık bakanlıgı ve dermotolog onaylıdır ..
-100 TL ve üzeri siparişte kargo ücretsiz aksi taktirde 7.5 tl kargo bedeli ..
-Şirket Aras Kargo ile Anlaşmalı ..
-Bitkisel ürünler-Kozmetik-Kişisel Bakım-Aksesuar
-Yıllık Katalog her ay indirim broşürü
-18 yaşını geçmiş olmak gereklidir

Satış ortagı olmak isteyen Lr Resmi sayfasından Bilgi alabilir.

Konu amacı LR ortagı olmak isteyenlere bilgi vermek ve ürünleri hakkında bilgi alışverişi yapmaktır ..

KONU TAKİPÇİLERİNDEN ISRARLA RİCA EDİYORUM KURALLAR DAHİLİNDE FİKİR ALIŞVERİSİ VE ÖNERİNE BULUNMANIZDIR..

KEYİFLİ PAYLAŞIMLAR ^_^
2013 te paylaşılmış bir bilgi ama ben bu markayı daha yeni duydum ve çok ta olumlu şeyler duydum kullananlardan ilk fırsatta üye olup ürünlerini denemeyi düşünüyorum

2013 te paylaşılmış bir bilgi ama ben bu markayı daha yeni duydum ve çok ta olumlu şeyler duydum kullananlardan ilk fırsatta üye olup ürünlerini denemeyi düşünüyorum
Merhaba bende bu işe yenı başladım önce kendime ürün aldım çok memnun kaldığım için şuan başkalarına tavsiye ettim ve iş olarak yapiyorum düşünürseniz yardımcı olmak isterim

Firma1985 yılında kurulmuş bir Alman firmasıdır. Türkiye'de büyümeye yeni başladı. Henüz çok az üyesi var bu sebeple yeni duymanız normal. Sizi LR kalitesiyle tanıştırmaktan sevinç duyarım.

merhaba LR ürünleri ile ilgili bilgi almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

merhaba bende LR iş ortağıyım.Ürünlerle ilgili bilgi almak isteyen,ürün satın almak veya üye olmak isteyen herkese yardımcı olmak isterim.

merhaba üyelik konusunda size yardımcı olmak isterim.minimum 85 tl'lik (alış fiyatından) ürün alarak üye olabilirsiniz.Ayrıca aloe vera ürünlerinin ve parfüm testerlarının olduğu 200 veya 349 tl'lik 2 üyelik paketi de bulunuyor.tercih sizin ben her türlü yardımda bulunurum.

Merhaba arkadaşlar LR is ortağıyim.çok güzel bir ekibimiz var.kazancımiz çok iyi,üye olup bizimle beraber kazanmak isteyen,azimli arkadaslarin üyeliğine yardimci olabilirim.

Ben de sadece ürünleri indirimli almak için işortağı olanlardanım.
Sonradan merak ve uzun süren bir araştırma sonucu aklıma yattı ve işim haline geldi, evden çocuğuma ve evime de vakit ayırarak yürütebildiğim bir ekibim ve işim var artık:)

Ben de somut sonuç aldığım birkaç deneyimimi paylaşmak istedim.
Küçük bir çocuğum olduğu için acil durum seti ile başlamıştım. Sadece düşme, çarpma, kesilme gibi ufak kazalarda değil babam için ayak mantarında, annem için topuk çatlağında, bebeğim için böcek sokmasında deneyip kısa sürede güzel sonuçlar aldık.
Microsilver diş macununa da yine meraktan başlamıştım fakat kendimi bildim bileli yaşadığım korkunç ağrılar yaşatan aft problemine çözüm oldu. Hepsinden vazgeçsem microsilverdan vazgeçmem :)
Cildim çok yağlı ve sorunlu olduğu için microsilver yüz temizleme setini denedim inanılmaz memnunum.
Yine yağlı cildim yüzünden bir türlü doğru nemlendiriciyi bulamamıştım, imdadıma LR'ın Aloe vera jel nemlendiricisi yetişti.
Yengemin yüzünde gebelikten sonra oluşan doğum lekelerine acil durum spreyi, msm leke kremi ve aloe vera serisinin peelingini kullandık, sonuçtan memnun.
Gebelik çatlakları için aprey-dermaintense krem- algetics vücut peelingi önerdiğim bir yakınım da memnun kalarak ikinci siparişini verdi.
Son zamanlarda da sivera ve probalance ı düzenli kullanıyorum; halsizlik, yorgunlu, şişkinlik-ödem, kabızlık, hazımsızlık gibi tüm şikayetlerim azaldı.
Gibi çoğaltabilirim.

Hiç bir kozmetik ve dermokozmetik ürününe çok büyük anlamlar yüklememek gerek, hiçbirisi sihirli değnek değil.Ama düzenli kullanımla diğerlerine göre çok güzel sonuçlar alabilir, şikayetlerimizden kurtulabilir ve hayatımızda bir hoşluk oluşturabiliriz. :)
LR hayata değer katar diye boşuna söylemiyoruz.

Ürünler ve diğer konularla ilgi özelden mesaj atın yardımcı olayım güzelliğin mucizesi denemeye değer

X