AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ebru sen hangi rengini aldın o fondotenin canım?nasıl memnunmusun?arkadaşlar nude ıvoryden koyu değilmi ya:KK59:

ben bir kaç saat önce yüzüme shell tonunu sürdüm şu an yüzümde var şu an doğal duruyor ivory olsaydı çok açık olurdu birde nude düşünemiyorum bile:18:

fıstığım ıvory fildişi demek ya onunda açığı olmazki bence:44:fildişi bile hafif sarımsı beyaz gibi bir renk değilmi? sen gördünmü nude rengini?ama katalogtada 2.sıraya koymuşlar ıvoryden sonra nude var:44:

canım ıvory en açığı nude 2. sırada diye aldım.normalde de başka markalardada ya 1 numara yada 2 numara uyuyordu tenime sen bunun rengi açık deyince bende 2 tercih ettim .birde nude çıplak demek ya sende renksiz gibi deyince soluk her tene uyar ve hafif soluk durur diye düşündüm açıkçası biraz seviyorum soluk ifadeyi:KK1:

hmm ıvory fildişi ,nude renksiz demek inşallah beğenirsin cnm ama şunuda belirteyim bu fondotenin üzerine pudra olmuyor pudrayı pek tutmuyor yani yapay duruyor ama yüzünde bir kaç saat bekledikten sonra sürersen olur belki hani koyu renk pudra ile gölgelendirme yapmak istersen diye düşünüyorum .

fıstığım ıvory fildişi demek ya onunda açığı olmazki bence:44:fildişi bile hafif sarımsı beyaz gibi bir renk değilmi? sen gördünmü nude rengini?ama katalogtada 2.sıraya koymuşlar ıvoryden sonra nude var:44:

gördüm cnm avon bunu çok yapıyor 2. sıraya koymuş hatalı basım çok oluyor ben o renkten hiç almadım ama bildiğim kadarıyla en açık renk zaten diğer fondotenlerde nude pek yok.

selam kızlar yaaa benm kargom gelmedi halaaa cuma günü girmiştim eksik de yok sözde burdaki şubeye gelmiş görünüyo şubeyi aramak da istemiyorum valla param tel faturalarına gidiyo bıktım her ay aynı sorunu yaşamaktan:KK43:

hmm ıvory fildişi ,nude renksiz demek inşallah beğenirsin cnm ama şunuda belirteyim bu fondotenin üzerine pudra olmuyor pudrayı pek tutmuyor yani yapay duruyor ama yüzünde bir kaç saat bekledikten sonra sürersen olur belki hani koyu renk pudra ile gölgelendirme yapmak istersen diye düşünüyorum .

hım anladım canım demek yoğun bişey ya ondandır.olsun öneemli değil artık yeterki rengi ve kullanımını beğenirimde yine iade derdim olmaz çünkü hemen göndersem bile belki bu ödemeye yetişmeyebilir.eğer benğenirsem sana dua edicem valla:KK1:fondoten benim için önemli bir sorun olmuştu artık.buarada senin tavsiye ettiğin bir dipliner vardı ya golden rose o ne kadardı?ben bugün annemden birşeyler isticem göndersin diye onuda söylesemde gönderse.pahalı bişey değildir dimi?

gördüm cnm avon bunu çok yapıyor 2. sıraya koymuş hatalı basım çok oluyor ben o renkten hiç almadım ama bildiğim kadarıyla en açık renk zaten diğer fondotenlerde nude pek yok.

ay inşallah öyle değildir ya :KK59:yinemi beni bulacak bu yanlışlıklar:KK58:

selam kızlar yaaa benm kargom gelmedi halaaa cuma günü girmiştim eksik de yok sözde burdaki şubeye gelmiş görünüyo şubeyi aramak da istemiyorum valla param tel faturalarına gidiyo bıktım her ay aynı sorunu yaşamaktan:KK43:

gelmıs olması lazımdı ya sana bugun gelır belkı gelmezse yarın ararsın artık napcan

benimde bugün geldi cnm geç geldği için hediye geldi bırak geç gelsin avon kendini suçlu hissedip hediye yolluyor:KK52:

sevindim canım.inşallah nude 2. sıradadır da ikimizin ten rengi arasında en az 2 ton varsa banada nude uyar o zaman

cnm ben bayagı esmerim bugday tenli değilim yani bana onun 2 ton koyusuda uyardı ama ben fondötenin bir kaç ton açık olmasını tercih ediyorum buna ragmen uydu abes durmadı.

cnm ben bayagı esmerim bugday tenli değilim yani bana onun 2 ton koyusuda uyardı ama ben fondötenin bir kaç ton açık olmasını tercih ediyorum buna ragmen uydu abes durmadı.

bende açık seviyorum fondotende 1 numara normalden biraz açık duruyor ama maske gibide durmuyor yani tenimle bütünleşiyor normalde.bu yoğun olunca 2 numara tercih ettim dikkat çekmesin diye.ama lady şimdi beni korkuttu valla yoksa bu daha mı açıkmış 1 numara sandığımdan:18:

gelmıs olması lazımdı ya sana bugun gelır belkı gelmezse yarın ararsın artık napcan
of bıktım vallaaa 85 de olmuş zaten limit. artık çok sipariş veremem ki ben.
benimde bugün geldi cnm geç geldği için hediye geldi bırak geç gelsin avon kendini suçlu hissedip hediye yolluyor:KK52:

valla ben o konuda tereddütlüyüm avon günahını yollamaz bedava...

ay inşallah öyle değildir ya :KK59:yinemi beni bulacak bu yanlışlıklar:KK58:

lllllllllllf.png

X