Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

senin tablondan cok umutluyum canım opuyorumnanaktan

sağol canım benim ya, inşallah senin dediğin gibi olur çünkü ben hiç beklemiyorum bu ay sanki içimde hep olumsuz bir his var, geçen ay çok heveslendim ve hayal kırıklığım büyük oldu diye mi acaba beynim kendi kendini bu şekilde korumaya alıyor bilmiyorum, ama ben yumurtlama dönemini kaçırdığımı düşünüyorum, sadece 7.gün ve o gün de zaten yarım yamalak bir iş olmuştu ilişkimiz, o yüzden hiç olası gibi gelmiyor ama inşallah sizin dediğiniz gibi olur rabbim hepimize yardım etsin,

scubaaaaaaciiimmm hadi bakalim bugun hayirlisi ile Rabbimizin musadesi ile senin hamis haberini bekliyoru boyle 4 gozle kaydirigubbakcemile3 hadi bakalim canim çoabuk yap testii kaydirigubbakcemile5

amin canım :Saruboceq: olumsuz seyler düsünme canım opuyorumnanaktan sen tablona göre en uygun zamanda fikfik calısmıssın canım opuyorumnanaktan

amin canım :Saruboceq: olumsuz seyler düsünme canım opuyorumnanaktan sen tablona göre en uygun zamanda fikfik calısmıssın canım opuyorumnanaktan

az önce ov.testi yaptım yine tek çizgi çıktı...silik bir ikinci çizgiye bile razıyım ama olmuyor işte...

az önce ov.testi yaptım yine tek çizgi çıktı...silik bir ikinci çizgiye bile razıyım ama olmuyor işte...

canım yumurtlama oldugu icin tek cizgi cıkıyor bence bos yere yapma testi ates takibi yap ve 2 gunde birde calıs gerisinide allah bırak atesinde gözle görülen bir dusus olursa ozman yaparsın testi ama hic sanmıyorum bence sende yumurtlama olayı olmus opuyorumnanaktan

scuba gitti herhalde yaaa. inşallah Rabbim onu iki kişi göndersin. yüreğindeki karnında olsun.

amin canım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh :Saruboceq::Saruboceq:

yeni dikkat ettim canım 37 gun ve atesinde 37 acaba bu bir işaretmi opuyorumnanaktan

kızlarrrr merhaba scubadan haber varmı merkatan girdim yaaa valla hasta yatıyordum evde inşallah güzel haberlerle gelicek inşallahh

saol tatlım ya bilmiyorum ateş baş ağrısı ve kafam acıyor resmen halsizim başım dönüyor varya fena üşüttüm herhalde hafta sonu sıkı bi temizlik yapmıştım onların yan etkisi herhalde canım şimdi daha iyiyim ama kafam fan fan sanki tır çarpmış gibiyim sorma yarına bişey kalmaz herhalde yat yat sıkıntı bastı

ilaç falan aldınmı canım akşamları soğumaya başladı havalar zaten oruçta tutyosan daha zor geçer inşaallah iyileşirsin biran önce

ilaç falan aldınmı canım akşamları soğumaya başladı havalar zaten oruçta tutyosan daha zor geçer inşaallah iyileşirsin biran önce

canım aferin ve vermidon içtim ağır ilaçta içemiyom yumurtlama zamanım diye gerçi bu bünyede pek tutucak gibi görünmüyor ıhlamur falan içtim iştahımda yok zaten ama bende var bişey her ay yumurtlama zamanı bi aksiyonum oluyor kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…