Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

geçmiş olsun çiçekçim.... bizde bu kız nerelerde diyorduk.. ilaç içme güzelim.. sadece ağrı kesici minoset içebilirsin... sen tedbirli davran. inş. bir an önce toparlarsın.. tekrar geçmiş olsun...:teselli:

minoset iç sende hamilelikte bile veriliyor bu ay kanama falan yok değilmi fisfisfishastada olsan fikfikleri ihmal etme canım:jeyyar: yumurtlama döneminse bak tıff kızar yoksa yerimseniben bende daha çift çizgi yok o.testindelmaz: 5testim kaldı inşaallah yeterfisfisfis

çiçekçiğim geçmiş olsn canım Allah iyilik versin bide bebiş. nerde kaldı bu scuba yaaaaaaa

geçmiş olsuuun çiçekçikk..kendine iyi bakmak şart bu ara yerimseniben

saolun canlarım benimmmmmmmm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

saol canım benim valla geçen ay reglimin bu günü olmuştu maşallah daha yok akşam artık fikfikte anlıycaz kaydirigubbakcemile3 bende mecal yok artık görev uğruna yeterki tiffim kızmasınnnnn yoksa beni perişan ederrr kaydirigubbakcemile3

hahahhaaaa ederim tabe kızzzz dayan accuk daha dayan sık dişini hehehehheheee

kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5zemuszemusklava::1hug::dance:

kızlar geçen benim herüf bu rütbeyi gördü fikfik sorumlusu diyeee hahahaaa anam ne güldü manyak benim garı yaaa diyeee
dedim senin fikfik topikte slogan oldu
ne diosuunnnnnnnn dedi sevindi yazık garip hahahhahaaa

:sm_cool:delikafadulden:roflol::sm_cool:delikafadulden:roflol:

çiçekçik inşaalah kanaman olmaz ya bu kürler bi sana bide bana yaramadı incir kürü kullandım buay yumurtalarda tık yok ikinci yumurtlama dönemini bulmasa barikaydirigubbakcemile3

kızım alemsin sen haaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol:

kızlarrrr merhaba scubadan haber varmı merkatan girdim yaaa valla hasta yatıyordum evde inşallah güzel haberlerle gelicek inşallahh

gecmiş olsun cicegim geleyimde bi öpeyim belki iyi gelir sana ŞenizŞeniz

varyaaaa sen benim fikfikçimm sinnn kocanın değill o kadannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3

çiçekçik inşaalah kanaman olmaz ya bu kürler bi sana bide bana yaramadı incir kürü kullandım buay yumurtalarda tık yok ikinci yumurtlama dönemini bulmasa barikaydirigubbakcemile3
inşallah olmaz tatlım inşlalahhhhhhhhh ya evet kürler mahvetti bende yapmıyom iki aydıor bişey yapmamda artık sende yapma canım

kızım alemsin sen haaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol:

gecmiş olsun cicegim geleyimde bi öpeyim belki iyi gelir sana ŞenizŞeniz
aaaaaaaaaaa çok çok iyiyimmmm saol canım arkideşimmmm opuyorumnanaktan

walla saolun kızlar yaaa cidden çok duygulandım ilginize alakanızaaa çok çok saolunnn canlarım benim sizleri çok seviyorum iyiki varsınız yaaa opuyorumnanaktan

scuba gidiş gelişi falan 5 i bulur demişti gecikebilir inşallah guzel haberle gelir :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…