Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ateşin mükemmel gidiyor scuba..umarım hamilesindir! inşallah inşşşallaaaaaaahhhh!!!!!!!

Günaydın Kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 4 ağustos - 36.5 (adet günü )
2.gün - 5 ağustos - 36.5
3.gün - 6 ağustos - 36.5
4.gün - 7 ağustos - 36.3
5.gün - 8 ağustos - 36.4 (adet bitti)
6.gün - 9 ağustos - 36.3 ***
7.gün - 10 ağustos - 36.1
8.gün - 11 ağustos - 36.3 ***
9.gün - 12 ağustos - 36.4
10.gün - 13 ağustos - 36.3 ***
11.gün - 14 ağustos - 36.2
12.gün - 15 ağustos - 36.0 ***
13.gün - 16 ağustos - 36.3
14.gün - 17 ağustos - 36.3***
15.gün - 18 ağustos - 36.4
16.gün - 19 ağustos - 36.4 ***
17.gün - 20 ağustos - 36.4 ***
18.gün - 21 ağustos - 36.2
19.gün - 22 ağustos - 36.2
20.gün - 23 ağustos - 36.1 ***
21.gün - 24 ağustos - 36.2
22.gün - 25 ağustos - 36.3 ***
23.gün - 26 ağustos -
24.gün - 27 ağustos -
25.gün - 28 ağustos -
26.gün - 29 ağustos -
27.gün - 30 ağustos -
28.gün - 31 ağustos -
29.gün - 1 eylül -
30.gün - 2 eylül -
31.gün - 3 eylül -
32.gün - 4 eylül - hihoyyyt KIRMIZILAR GİDECEK hihoyyytBEBİŞİM GELECEK :hooray: :ecrin_bebek:

günaydıın bacılarr :) benm tablo bu şekilde devam ediyor..
1. gün- 4 ağustos ..... 36.4
2. gün- 5 ağustos..... 36.5
3. gün – 6 ağustos...... 36.5
4. gün - 7 ağustos......36.4
5. gün - 8 ağustos......36.5
6. gün 9 ağustos......36.4
7. gün 10 ağustos.....36.5
8. gün 11 ağustos.....36.6
9. gün 12 ağustos.....36.4
10. gün 13 ağustos.....36.5
11. gün 14 ağustos.....36.4
12. gün 15 ağustos......36.2
13. gün 16 ağustos......36.6
14. gün 17 ağustos.....36.5
15. gün 18 ağustos.....36.7
16. gün 19 ağustos......36.7
17. gün 20 ağustos.....36.7
18. gün 21 ağustos.... 36.8
19. gün 22 ağustos.....36.9
20. gün 23 ağustos.....36.9
21. gün 24 ağustos.....36.5
22. gün 25 ağustos.....36.9
halaa 36.5 neden oldu anlayamıyorum..herhalde çook üşüdüm dün..

hımmm.. sence 20. gün yumurtlamış olabilir misin??

gunaydın canım inşallah melegin seninledir :Saruboceq: ki bence öyle opuyorumnanaktan test yaptırdınmı canım ? heyecanla sonucu bekliyorum canım dularım seninle inşallah melegin sıkı sıkı tutunmustur :Saruboceq::Saruboceq:
günaydıııııııın şekerleeeeer. hadi bakalım bugün büyük gün.scubam inşallah hamilesindir yaa.nasıl istiyorum bilemezsin. bizi mutlu et hadi. bi güneş doğsun umutlarımıza.

günaydın canım opuyorumnanaktan inşallah guzel haberle gelince sucubacım cosacagız burda sositososito

güünaydııın milleeet... bence bugünün en güzel haberini scuba vericek :) kesin haammiiiiiişşşş :))

günaydın canım opuyorumnanaktan inşallah öyledir :Saruboceq:

hımmm.. sence 20. gün yumurtlamış olabilir misin??

bende öyle dusunuyorum canım bakalım yarınki atesle bunu daha iyi anlayacagız :1hug:

canım şimdi sana birsey söylimmi bence sen hemen bir test yap:1hug: 12.gun yumurtlamıssın sen 10 gun sonra atesin dusmus bence yerleşmeden dolayı bir dusus olmus ve yukselmiş bugun tekrar bebeişin yerleşmiş gibi inşallah öyledir :Saruboceq::Saruboceq:

ateşin mükemmel gidiyor scuba..umarım hamilesindir! inşallah inşşşallaaaaaaahhhh!!!!!!!
inşallah canım
canım sende bu ay geçmi yumurtlıycan olsun bak yine ne yapmışsın ne etmişsin çalışmışsın valla bravo meleğim :lepi:

canım bak ya 12. yada 14. gün olmuş yumurtlama 21. gün 7-9 güne denk geliyor veeeee yerleşmede 7.-9. günlere denk geliyor. bu kadar tesadüf olurmu bilmem. bence çok güzel devam ediyor ateşin maşallah

ayy ağzın bal yesin emiii kaydirigubbakcemile3 inşallah dediğin gibidir ama çok korkuyorum test yapmaktan :bbo: tek çizgi görmekten bıktım yaww 1-2 gün daha bekliyim yapıcam sonra..ama söylediklerin çok mutlu ettii beni Allahta seni mutlu etsiin opuyorumnanaktan

ayy ağzınızdan bal damlıyooooorrrr inşallah dediğin gibidir scubacım..ama ümitlenmek istemiyorum hiç korkuyorum çünkü CADIARZU hiç bi belirti de hissetmiyorum ki..bi belirti olurdu heralde olsaydı dimi :1no2: ama inşallahhhhh hepimiz hamişizdirr :Saruboceq: nüfus patlaması yapalım burdaaaa kaydirigubbakcemile3

şuan seni anlıyorum dememe gerek varmı bilmiyorum. birkaç gün daha bekle istersen. işte benimde belirtim var diyemem akıntım var sadece birde 2 gün çok az sancım oldu ama hep tarif ettikleri adete benzer değildi. gerçi adetimde sancılı olmaz pek. seninde akıntın varmı.

9. gün 36.3 heheh başladım... gunaydınlar bu arada

gunaydın canım opuyorumnanaktan
hadi bakalım hayırlı olsun tablon inşallah sana ugurlu gelir :Saruboceq:

inşallah canım

canım sende bu ay geçmi yumurtlıycan olsun bak yine ne yapmışsın ne etmişsin çalışmışsın valla bravo meleğim :lepi:

sanırım öyle oldu canım ya anlamdım gitti walla 16. gun ovulasyon testini yaptıgımda böyleydi bir kac gun sonra kızarmıs olması gerekiyordu ama hala yumurtlamadım belkide yumrutladım ama catlamdı bilemiyorum canım :sm_confused:

amin canım :Saruboceq::Saruboceq:inşallah hepimizin guzunu güldürsün guzel allahımmmm:Saruboceq: korkmakta haksızda degilsin hepimiz o duyguyu cok iyi biliyoruz ama inşallah bu sefer sonuc guzel olacak :Saruboceq:

kittycim meleğim benim sorun gözümden kaçmış kusura bakma öğlen aydına gidip yaptırıcaz yol 1,5 saat falan sürüyor ordada 1 saat falan beklersek 4-5 gibi anca dönücem. hemen size yazarım zaten opuyorumnanaktan

canım ateşine bakıp çatlamadı diyoruz ama ne kadar güvenilir bilmiyoruz. 14-15. gün çatladıysada aynı böyle çıkıyor çizgi. ben pozitifden sonra devam ettiğim için biliyorum. yavaş yavaş silikleşiyor. sen ertesi günüde yakalamış olabilirsin canım. ama olsun senin çalışmalar zaten gün aşırıydı öyle bile olsa kaçırmadın yani yerimseniben

aslında akıntı önemli bi belirti scuba..hepimiz senin hamile olduğunu düşünüyorsak vardır bi doğruluk payı yerimseniben benim akıntım çok az var öyle ciddiye alınıcak bi durum değil. zorlu bi bekleyiş oluyor.. ayın 29 ile 1 eylül arasında bi gün regl olmam gerek.ama bi belirti olmadığına göre sanırım bu ayı da es geçmek gerek benim için :sinifsinif:

pozitifi yakaladıgımda böyle cıktıktan sonra yakalamıstım gecen ayda 16 da pozitifi yakalamıstım eger yumurtlama olamayack olsa bu kadar belirgin cıkmazdı cok silik olurdu diye duusnuyorum test yanılıyormuyum canım yaw tast almicam diye karar vermiştim ama pişman oldum keske alıp takipetseydim :roflol::roflol: ötekilerle cok uyumlu gidiyordu tablom :roflol:birden degişti :roflol::roflol:

hadi canım inşallah guzel haberlerle gelirsin canım ya :Saruboceq: haberi sabırsızlıkla bekliyor olacagım canım opuyorumnanaktan degerini mutlaka ögren canım genelde negatif diyorlarya 5 in altındakilere seninki cok yeni minicik birsey oldugu icin degerin ilk basta dusuk cıkabilir onun icin mutlaka sor kac cıktıgını canım :1hug:

teşekkür ederim kızlar..inşallah uğurlu gelir tablom..ama ben kocayı hala ikna etmiş değilimşu an korunmuyoruz ama yumurtlama gününde napıcak bakalım...benle birlikte gun sayıyo:)
kittiycat bence yumurtlamışsındır..ateş bu test kadar güvenilir değildir sanırım..

inşallah öyledir canım ateste fazla yanılmıyor öteki yaptıklarımda hep dogru cıkmıstı bakalım bekleyip görecegiz :1hug: kocisler arada sıkılıyrolar ama yinede ikna oluyorlar canım kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…