Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sen nerelerdesin bebiş nasıl sen nasılsın cinsiyeti neydi bebişin Allah nazarlardan saklasın sağlıklı hayırlı bebiş olsun inşallah

sorma canım ya ben daha öğrenemedim cinsiyetini :kedi: bu hafta sonu detaylı var onda öğrencem sanırım 16 haftada gittiğimde tam net göremiyorum demişti..senin kızın oluyor zeynep ismide çok güzel canımm allah sağlıkla kavuştursun meleklerimizee:Saruboceq:

3 gün 4 gün kadar düşmüyor ama çok ta kesin bir yöntem değil ayrıca işi garantiye almak için sen fikfiklere devam et inşallah tez zamanda seninde göbüşün şişer:CüvCüv:kaydirigubbakcemile3

inşallah canım ya o kadar çok istiyorumki göbişimin şişmesini rabbim nasip eder inşallah:CüvCüv:

bebişin hayırlı olsun canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

slm kızlar çiçekçik üzüldüm inşaallah önümüzdeki ay olur canım zeynebimsılam hayırlı olsun scuba ateşim düşmez inşaallah müjdeyi verirsin bizlere şimdi bu iki hafta geçmek bilmez senin için kittycat inşaallah sendende güzel haberler alırız bu ay ben daha yumurtlayamadım galiba arkadaşımda kalırken sabah ateşim biraz daha yüksek çıktı cam kapalıydı incede olsa yorgan vardı onun etkisi heralde evdeyken cam açık çarşaf örtüyoruz o bile fazla geliyo bazen ateşimde düşük çıkıyo

atesin masallah iyi gidiyor canım bugunde calıs sen :1hug: yarın atesin dahada yukselecek demekki 37 falan olur kesin bence :1hug:

inşallah canım valla bu ay fikfik kupasına adayım he bi efferin yokmu bana. bu akşamda kesin çalışıcam aman buda benden olsun. pazar akşamı yumurtladım hissettim zaten. bugünkü testde silik sayılır. kittycim opuyorumnanaktan

bebişin hayırlı olsun canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

amiiin canımm inşallah sizlerede nasip olsun. ben kaybettiğim bebeğimdede ateş ölçmüştüm ikincisindede ateş ölçerek hamile kaldım.inşallah hepiniz hamiş kalırsınız en yakın zamanda

sağol canım benim Allah senin de gönlüne göre versin bizim kız gayet rahat sürekli açıyor dr her hafta görüyor ama senin ki kızsa maşallah iyi yetişmiş çok terbiyelikaydirigubbakcemile3

sağol canım benim Allah senin de gönlüne göre versin bizim kız gayet rahat sürekli açıyor dr her hafta görüyor ama senin ki kızsa maşallah iyi yetişmiş çok terbiyelikaydirigubbakcemile3

ay yerim ben onu yaa açsın artık kocaman oldu göstersin benimkide valla takvimimi bile değiştiremiyorum bi öğrensem cinsiyetini kaydirigubbakcemile3 baya uğraştı doktor vurdu durdu göstersin diye ama yok göstermedi yerimseniben

ATEŞLı HAMıŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
arsivist......................26.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09 :CüvCüv: :hooray: turkbayragi

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

TIFF...............10/ağustos :uhm:
gulcangulcan..13/ağustos :uhm:
ozlemimben .16-18/ağustos
ayrederya.......3/eylül
fstone............5-6/eylül
brc1769..........6/eylül
kamyas.........7/eylül
renkly...........9/eylül
çiçekçik........12/eylül
dalia............13/eylül
S&U
kittycat
NevYas
aymes
tuanam02
gülay.30
hcgl_emilya
melony
Ebse
scuba
zehra.tuğba
sincap_
osmaniye
alparslan
fersoy

Son düzenleme:
kizlaaaarrr bugun gebeligimin kaç hastalik oldugunu ogrenmek için kan verdim ve az once sonucu ogrendik.... laborant b-hcg nin yuksek olmadigini , yani dusuk oldugunu soyledi neden boyle soyledi acaba ? çok moralim bozuldu anlam veremedim....:1no2:

moralini bozma canım :teselli: kac cıkmıs degerin ?

canım bozma moralini sakın laborant önceki sonucunu biliyormu ki. geç döllenme olabilir. kaç çıktı sonucun?

sıkma canını doktorlar bile bazen yanılıp olur olmaz konuşurken laboranta inanıpta moralini bozma.kötü birşey yoksa da stresten zarar görebilirsin allah korusun
a.s.

geçen ay ile karşılaştırmalı ateş değerlerim (ayy çok bilimsel oldu bu ) ilk geçen ay ikinci sıra bu ay
1.gün ....36.6 -------------------------------------ölçemedim
2.gün ....36.5-------------------------------------- ölçemedim
3.gün ....36.5-------------------------------------- 36.3
4.gün ....36.2-------------------------------------- 36.3
5.gün ....ölçemedim ------------------------- 36.2
6.gün ....ölçemedim ---------------------------36.5 (1 saat rotarlı)
7.gün ....ölçemedim ---------------------------36.4

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…