Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canimcim beni artik atesli hamisler bolumune ekleyebilirsin çunku bende hamiiiilllleeeeyyyiiiimmmmmm:CüvCüv::CüvCüv: :teytey:delikafaduldenalkisalkisalkishihoyyytŞeniztesekkur ederim sevgilerimle...:CüvCüv::CüvCüv:

YAAAAAAAAA ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çoooooooooook sevindim çok çok çok sewindim Allah sağlıklı olarakkucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun darısı diğer kızların başına

canım benim üzme kendini kendini yıpratma ben çocuklu kadınları görünce bir ara şaşırıyordum insanın çocuğunun olması bana mucize gibi örünüyordu hele bir ara Allahım ben ve eşim ikimizde okumuş akıllı mantıklı insanlarız kör cahil insanların 3-4 tane var bizim niye yok diye ciddi ciddi kafa patlatıyordum bak sonunda oldu o veletlerin bir hayırlı zamanı var onu bekliyorlar sakin ol canım

evet canım bekarken istiyprdum ilerde kızım olursa zeynep koyacağım diye Allah nasip etti İNŞALLAH darısı hepinizin başına

canım yaaa.neden sordum biliyormusun. kızım olursa bende zeynep koyacam adını. çok seviyorum bu ismi. erkek olursada ali olacak. o yüzden. Allahım sana bağışlasın inşalah sağlıkla zeynep yeğenimi

canım yaaa.neden sordum biliyormusun. kızım olursa bende zeynep koyacam adını. çok seviyorum bu ismi. erkek olursada ali olacak. o yüzden. Allahım sana bağışlasın inşalah sağlıkla zeynep yeğenimi

sağol canım inşallah Allah sana da versin bir zeyno hem bebiş kuzeniyle adaş olacak ne güzel olur

YAAAAAAAAA ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çoooooooooook sevindim çok çok çok sewindim Allah sağlıklı olarakkucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun darısı diğer kızların başına

canim benim çok tesekkure derim yaa Allah razi olsunnn aminnn insallah tez zamanda onlarda hamis olurlar bizim dualarimizla ammmiiiinnnnnnŞeniza.s.:sm_cool::dance:

serinus normal yollamı kaldın sen yoksa tedavi falan oldunmu?
allah babalı büyütmeyi nasip etsin.

canim benim çok tesekkure derim yaa Allah razi olsunnn aminnn insallah tez zamanda onlarda hamis olurlar bizim dualarimizla ammmiiiinnnnnnŞeniza.s.:sm_cool::dance:

canım seninde bebişşin hayırlı olsun bu arada.son b-hcg kaç çıktı senin kaç haftalıkmış bebiş ayyy dualarınızı esirgemeyin nolur ihtiyacımız var buna topicçe

canım seninde bebişşin hayırlı olsun bu arada.son b-hcg kaç çıktı senin kaç haftalıkmış bebiş ayyy dualarınızı esirgemeyin nolur ihtiyacımız var buna topicçe

canim çok tesekkur ederim b-hcg 65 çikmisti bugun tekrarladim sonuçlar aksama çikacak yaa hayirlisiyla insallah canim tabi dualarimiz sizlerle insallah canimmopuyorumnanaktan

tekrar tebrik ederim canım. şanslı velet birsürü teyzesi olcak. :dance::dance::dance:

hakikaten çok sansli masallah kizimin hiç teyzesi yoktu ben tek kizim evde 3 abim var ama simdi hem kizimin hem ikinci bebisimin dunyalar kadar teyzeleri vaaaarrrrrdelikafaduldenhihoyyyt:dance:a.s.Şeniz

Merhaba kızlar. Sizlere bikaç sorum olacak. Vücut ısısı ölçümü dil altından mı yapılacak? Bir de hamileleik oluşmuşsa ısı kaç derecelerde kalıyo, yüksek kalıyo sanırım ki? Bilgileriniiz paylaşırsanız sevinirim

evet canım dil altından her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan ölçülecek. yumurtlamadan sonraki gün ateş 0.5-1 derece civarı bir artış gösteriyor hamilelik oluşursa 9 ay böyle yüksek ateş devam ediyor. tabii bu yöntem hamileliği belirlemek için çok güvenilir bir yöntem değil.

hakikaten çok sansli masallah kizimin hiç teyzesi yoktu ben tek kizim evde 3 abim var ama simdi hem kizimin hem ikinci bebisimin dunyalar kadar teyzeleri vaaaarrrrrdelikafaduldenhihoyyyt:dance:a.s.Şeniz

bende tek kızım ama dediğin gibi bir sürü teyzesi olcak bebişlerin bir gelsinler çok şımarık olcak bunlar çooook kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kizlar bisey sorucam bu yazilarinizin altindaki degisik tarzada resimleri nasil ekliyorsunuz?? mesela bir arkadasimiz hamile bayan resmi koymus altinda haftasi ustunde ismi yaziyor bende oyle bisey yaptim ama nasim buraya koyabilirim bilemedim yardimci olursaniz çok sevinirim kaydirigubbakcemile5

canım yaptığın şeyi profil düzenlede en altta kilo takip çizelge yazan yere yapıştırıcaksın

Teşekkürler cevabın için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…