Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

slm kıslarrr,benimde regl yeni btti,antibiyotik alıyorum şusıralar dişim yüzündenbişe olmas dimi

yumurtlamadan önce bitiyorsa sorun olmaz büyük ihtimal. dişle ilgili bir problem varsa ihmal etmemek lazım. sonra hamilelikte sorun çıkarmasın diye. geçmiş olsun canım :teselli:

arkadaşım antibiotiklerin kullanımının zararlı olduğunu biliyorum.sen istersen ilaç bitene kadar korun gebelik oluşursa bebiş zarar görür sonra yaşanan kayıp inan acı oluyor.tedavin bittikten sonra tekrar bırakırsın korunmayı

1hafta falan kullanıcam regli biter bitmes hamilelik oluşmas die biliyorum.
clear blue çok pahalı yaa almak istiyorum ama sen kullanıyomusun tatlım?
bu ay 5.ayım olacak

1hafta falan kullanıcam regli biter bitmes hamilelik oluşmas die biliyorum.
clear blue çok pahalı yaa almak istiyorum ama sen kullanıyomusun tatlım?
bu ay 5.ayım olacak

evet pahalı baya ama doğal yoldan olmayınca tüp bebekten önce denemek mantıklı. monitörünü birkaç kişi sırayla kullanabilir yada 2-3 çocuk düşünenler için daha ekonomik

monitör bencede avantajlı çünkü monitör sabit kullanma ihiyacı olana verebilirsin çünkü çubukları ayrı satılıyor kullanımıda basit ve ayrıntılı bilgi alıyorsun ben almadım ama yılbaşına kadar olmazsa ben almayı düşünüyorum .inş.allah o güne kadar doldurur göbüşümüde gerek kalmaz ama son olarak onu denicem.

monitör bencede avantajlı çünkü monitör sabit kullanma ihiyacı olana verebilirsin çünkü çubukları ayrı satılıyor kullanımıda basit ve ayrıntılı bilgi alıyorsun ben almadım ama yılbaşına kadar olmazsa ben almayı düşünüyorum .inş.allah o güne kadar doldurur göbüşümüde gerek kalmaz ama son olarak onu denicem.

dediğin gibi birkaç kişi kullanabiliyor hafızası sıfırlanıp. öyle olunca değer verdiğin paraya en azından 1 den fazla kişi yararlanmış olur. inşallah gerek kalmaz canım.

clear blue nun dijital gebelik testide mevcut 3 test aynı kutuda 23,80 tl ve kullanımı diğer tip testler gibi yanıltıcıd değil.test sonucu kelimelerle ekranda yazıyor.ve sabah idrarı olması yada 4 saat tutulmuş idrar olmasıda gerekmiyor diğerlerinden daha hassas ve güvenilir.bu ay inş.kalırımda bu testi denerim arkadaşlar diğerlerinden hergün almak aynı fiyata geliyor geçiyor bile 1 kutu bundan al emin ol.Allahım ne olur hepimizi tez günde bebişlerimize kavuşturda birazda onları anlatalım birbirimize ...

ay kızlar bende baby-startın ovülasyon mikroskobunu aldım 4 ay önce falan küçük ruj gibi bişey. üstünde monitörü var tükürüyorsun oraya biraz bekliyorsun kuruyunca kapağını kapatıp mercekten bakıyorsun böyle görüntü şekli değişince (eğrelti otu gibi olucakmış) yumurtluyormuşsun. ben yaptım hiç bişey anlamadım valla hep aynı şekil çıkıyo yani nokta nokta gibi o zaman yumurtlama zamanı değil anlamına geliyormuş. 1 ay kullandım sadece öylece duruyo

canım bu monitörde idrarda gebelik testi gibi bakıyosun ve sana kelimelerle ifade ediyor düşük yüksek ..vs gibi tükürükle olanı da inceledim ama güvenilir gelmediği için eklemedim.

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
:nazar: arsivist......................26.07.09 :CüvCüv: :hooray:

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

:nazar:TIFF...............10/ağustos
:nazar: gulcangulcan..13/ağustos
:nazar: ozlemimben .16-18/ağustos
:nazar: dalia.............16/ağustos
:nazar: zeynebimsilam..18/ağustos
:nazar:çiçekçik........19/ağustos
:nazar: fstone............5-6/eylül
:nazar:brc1769..........6/eylül
:nazar: kamyas.........7/eylül
:nazar: renkly...........9/eylül
:nazar:ayrederya
:nazar: S&U
:nazar:kittycat
:nazar:NevYas
:nazar:aymes
:nazar: tuanam02
:nazar: gülay.30
:nazar: hcgl_emilya
:nazar: melony
:nazar: Ebse
:nazar:scuba
:nazar: zehra.tuğba
:nazar: sincap_
:nazar: osmaniye

kızlarrrrr özledim valla hepinizi bu aralar işlerim yoğun işyerinden giremiyorum. ptesiden itibaren yanınızdayım... güzel haberler varmı okuyamadım sayfaları.... siz beklenmeyen adet tarihlerinizi yazın ben yinelerim listeyiii arada bakıyorumm... öpüyorum hepinizi bol ateşli günler...........:eek:

günaydın kızlaaarrrrr
ateşli hanımlar hu huuuuuuuuu ayol unutulmuş terkedilmiş burlarrrr heyyyyyy hehehhehee
kızlar hepsinizi çok özledimmmmm çoktandır giremiyorum nete bissürü koşuşturmaca iş güçç, 1 hafta daha yokum ama boş bırakmayın burları ben yoğkene.. yokluğumda fikfikçilik işini yağverime bırakıyorum o beni hiççç aratmazzzz. :roflol:naniknanik
ufak bi tatile çıkıyoruz kocişkomla, (işin aslı bebik yapmaya gidiyoruz) hehehhehee şaka bi yana 2 kişi gidip üç kişi dönsek fena olmaz heralde ama bakalım.. ovulasyon testi yapıyorum bu ara, kaçırmazsam ateş de ölçüyorum. dualarınıza beni de sıkıştırın kızlarrrr öpüyorum hepsiniziiiiiiiii özleyin beni anacımmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

günaydın kızlaaarrrrr
ateşli hanımlar hu huuuuuuuuu ayol unutulmuş terkedilmiş burlarrrr heyyyyyy hehehhehee
kızlar hepsinizi çok özledimmmmm çoktandır giremiyorum nete bissürü koşuşturmaca iş güçç, 1 hafta daha yokum ama boş bırakmayın burları ben yoğkene.. yokluğumda fikfikçilik işini yağverime bırakıyorum o beni hiççç aratmazzzz. :roflol:naniknanik
ufak bi tatile çıkıyoruz kocişkomla, (işin aslı bebik yapmaya gidiyoruz) hehehhehee şaka bi yana 2 kişi gidip üç kişi dönsek fena olmaz heralde ama bakalım.. ovulasyon testi yapıyorum bu ara, kaçırmazsam ateş de ölçüyorum. dualarınıza beni de sıkıştırın kızlarrrr öpüyorum hepsiniziiiiiiiii özleyin beni anacımmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

iyi tatiller canım. topiğin nüfusunu arttırarak dönün inşallah

slm kızlar bende bu ay ateş ölçmeyi denedim değerlerimi yazıyım .yorumlarsanız sevinirim ben bişey anlamadım çünkü

adetin 3.günü 36,5
4. 36,3
5. 36,3
6. 36,3
7. 36,3
8. 36,3
9. 36,3
10. 36,2
11. 36,3
12. 36,2
13. 36,3
14. 36,4

bugün 14. günüm 28-29 günde adet oluyorum

kızlar lütfen yorumlayın
7 aydır uğraşıyoruz ama olmuyor doktora gittik hormon testi yapıldı bişey çıkmadı çok şükür ama rahim filmiçekilmedi doktor erken dedi

slm kıslarrr,benimde regl yeni btti,antibiyotik alıyorum şusıralar dişim yüzündenbişe olmas dimi
canım benim yumurtlama zamanına kadar kullanmanda bi sakınca yok ama yumurtladıktan sonra kullanmamaya çalış opuyorumnanaktan

kızlarrrrr özledim valla hepinizi bu aralar işlerim yoğun işyerinden giremiyorum. ptesiden itibaren yanınızdayım... güzel haberler varmı okuyamadım sayfaları.... siz beklenmeyen adet tarihlerinizi yazın ben yinelerim listeyiii arada bakıyorumm... öpüyorum hepinizi bol ateşli günler...........:eek:
canım yaaaa bizde seni çok özledik nirelerdesinnn gel artıkk amaaaaa opuyorumnanaktan

günaydın kızlaaarrrrr
yaaa canım benim sen gittin fikfik olayında greve gidildiiii kaydirigubbakcemile3 gel cabucakkkkkk cabucakkk amaaaaaaaa bırakma bizi buralarda koma böyleeeeee
dualarımız seninle inşallah 4 kişi gelirsinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :Saruboceq:
fikfik konusunda sen bana güven canım arkideşim senin bayrağınıu sen yokkene çok güzel taşıycammmmmmmm hihihihiiiii opuyorumnanaktan iyi eğlennnnnnnninnnnnnn
hemde sen fikfikçi başının yaverisin olur mu öyle üşümek ateşli bacım:asigim:
işte fikfikçi başı gidicem diyince bir titreme geldi şekercimmmm kaydirigubbakcemile3

adetin 3.günü 36,5
4. 36,3
5. 36,3
6. 36,3
7. 36,3
8. 36,3
9. 36,3
10. 36,2
11. 36,3
12. 36,2
13. 36,3
14. 36,4

bugün 14. günüm 28-29 günde adet oluyorum

canım merhaba sanırım daha yumurtlama olmamış gibi görünüyor ama sen günlerini boş geçirme her an yumurtan çatlayabilir opuyorumnanaktan

X