Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

işin zor canım sende kaynanı kendi silahıyla vur esine onun yanında daha sıcak davran gül kahkahların eksik olmasın oda catır catır catlasın porta yerinden kaydirigubbakcemile3 kızına gelincede cok etkisinde kalıyordur tabiki sende kızını kaybetmek istemiyorsan beraber onun sevdigi seyleri yapın daha cok zman gecir onunla hadi bugun anne kız gunu yapalım falan de sımart sende bir sure onu zmanla bak seninle zman gecirmek daha cok hosuna gidecektir opuyorumnanaktan
hadi bakalım tablon hayırlı olsun canım :1hug:

hosgeldin canım :1hug: melegin icin cok üzüldüm :çok üzgünüm: bi kerden birsey olmaz ha guldurdun beni walla :roflol:

belirtilere fazla takılmadan sakince beklemeye calıs belirtilere takılınca olanıda yitiriyoruz haberin olsun kaydirigubbakcemile3

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
arsivist......................26.07.09 :CüvCüv: :hooray:

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

TIFF...............10/ağustos
gulcangulcan..13/ağustos
ozlemimben .16-18/ağustos
dalia.............16/ağustos
zeynebimsilam..18/ağustos
çiçekçik........19/ağustos
fstone............5-6/eylül
brc1769..........6/eylül
renkly...........9/eylül
ayrederya
S&U
kittycat
NevYas
aymes
tuanam02
gülay.30
hcgl_emilya
melony
Ebse
scuba
zehra.tuğba
sincap_
osmaniye
kamyas

Son düzenleme:
kızlar giremiyorum bu aralar sonra uzun uzun anlatırım... takipteyim arada bakıyom...
siz tarihlerinizi yazın ben listeyi düzenlerim akşamları..... bende hastalandım...
olmadı ne yapalım kısmet değilmiş.. üzülmeyin... bekleyen arkadaşlar güzel haberler bekliyoruz...

selam kızlar,
regl tarihim 13 Ağustos.az önce ateşimi ölçtüm dil altı 37.0 ,koltuk altı 36.7 sizce nasıl.

yaşasın regl oldum
3 gün gecikmeli ama olsun sonunda oldum ve sanırım sağlıklıyım
3 gün gecikme (ilk defa oluyor) rahatsızlık sayılmaz di mi
benim şimdi beklenmeyen regl tarihim 9 eylül (yine gecikme yaşamazsam)

Bugün regl oldum ama malesef ateşimi ölçmeyi unuttum sabah dün 36.8 di ama bugün kaçla regl oldum bilmiyorum

Ayrederya aranızda yenıyım benıde ekle olurmu bende bu ay sızın yÖntemle denıyorum deĞerlerımı ÖĞlen gıbı yazdım.beklenmeyen reglım 5-6/eylÜl ekle belkı uĞurlu gelırsınız.

Bugün regl oldum ama malesef ateşimi ölçmeyi unuttum sabah dün 36.8 di ama bugün kaçla regl oldum bilmiyorum

sonunda gel diye diye getirdin önümüzdeki aya beraber bekleriz inş.önce benim sonrada senin günleri bitirirde çift çizgileri görürüz inşallahhhhhhh.....

merak etme yılda 2 kez gecikme normalmiş bende bu ay aynı şikayetten muzdarip oldum 10 gün sonra progestanla reglime kavuştum.dr.bana programlı makina değiliz yılda 1-2 kez bu şekilde olması normal dedi.bende sana ileteyim sıkıntı yapma normalmiş yani...

sonunda gel diye diye getirdin önümüzdeki aya beraber bekleriz inş.önce benim sonrada senin günleri bitirirde çift çizgileri görürüz inşallahhhhhhh.....

evet aramız çok değilmiş .. inşallah dediğin gibi olur arkadaşım , inşallah arka arkaya veririz güzel haberleri :Saruboceq:

hamiş kalayım çift çizgimi siteye koyacam ummadığım anda kaldım kaybettim.hatalıyım farkında olmadan çok ağır iş yaptım.vicdan azabı çekiyorum ama artık kendime dikkat ediyorum akıllandım.şimdi istiyorum olmuyor Allahım sen nelere kadirsin en kısa zamanda tüm isteyenlerin önce göbüşlerini sonra kucaklarını doldur inş....

ben mayısta bebeğimi düşürdüm sonrada hiç korunmadım .kullandığım ilaç yok herşey normal.2buçuk aydır bekliyorum daha çok az biliyorum ama vicdanım sanki hamile kalırsam rahatlıcak.ben planlamadığım bi zamanda tembellik ve unutkanlığımdan hamile kalmıştım.şimdi galiba üzerine düşüyorum diye olmuyor.bırak bebişi regl bile zor oldum bu ay

olacağı varmış arkadaşım , sen ne yaparsan yap allah yanına almak istemiş onu kendini suçlamaktan vazgeç.inşallah beklemeden göbüşün dolar :Saruboceq: ben serophene diye bir ilaç kullandım bu ay ve sanırım ondan gecikme yaşadım.şimdi 5. günümde yine başlıycam bu ilaca inşallah hakkımda hayırlısı olur :Saruboceq:

sen ne kadar zamandır bekliyorsun arkadaşımmmm ?
bide senin tabloya bakmıştım bugün sanırım sen geç yumurlamışsın yumurta çatlama günü yazdığında yumurtan çatlamamış o günden 4-5 gün sonra ısın yükselmiş.diğer tablolara göre ben böyle değerlendirdim . bide ben kendi işimde eşimle beraber çalışıyorum ve geç eve gidiyorum sabahta malum erken kalkıp ölçmek zor geliyor ben 9-9buçuk civarı ölçüyorum yanılma payım olurmu?

inşallah arkadaşım.aslında farkında olsam yada tahmin etsem kendime dikkat ederdim ama ne bileyim hiç bi değişiklik olmadı bende sadece uykum vardı belirti diyebileceğim oda aşırı uykusuz kalıyorum diye düşündüğümden anlamadım.bebişe yoramadım yani.ya bizim ne günahımız varda ayda 1 tanecik yumurtamız oluyo erkekler ne kadar şanslı milyonlarca spermleri var offf of

ben 10 aydır deniyorum diyebilirim.ama ciddi anlamda ilk defa bu ay denedim.yani tarih hesabı ve ateş hesabı yapıp doktora giderek.evet geç yumurtluyormuşum.bilmiyordum , öğrendim.ateş tablom da iyiydi di mi belirgindi en azından değişimler.malesef bu gün ölçmeyi unuttum ve regl günümde kaç olduğumu bilmiyorum şimdi.ama olsun bu ay bu kadar çok düşmüycem üstüne.sadece ateşime bakıcam kendimde belirti falan arayıp beklemiycem yumurtlamadan sonra.yoksa akıl oyunlar oynuyor vücuda
ateş ölçüm saati önemli midir bilmiyorum ama sonuçta hergün aynı saatlerde ve uyanır uyanmaz (hiç hareket etmeden) ölçersen doğru sonucu alırsın.saat 9 ya da 7 farketmez bence , önemli olan hareketsiz durgun vücut ateşi olması.sonuçta 9 da çok geç değil a.s.

erkekler şanslı demişsin ama tek başlarına o milyonlarca sperm bi işe yaramıyor ki senin o bi tane dediğin yumurtana muhtaçlar :)

aa bak şimdi aklıma geldi bana geçen ay dr.um folicplus verdi gebe olan ve olmayı planlayanların 3 ay önceden başlaması gerekiyormuş bazı bloglardada bu ilaçla hamile kaldığını söyleyenler var bilgin olsun istedim.folicplus bulamazsan folbiol de kullanabilirsin hamile kalmaya faydası olduğu gibi gebeliğin ilk 3ayındada devam ediyosun bebeğin sinir sistemi ve gelişimi için gerekli minareller mevcutmuş içinde.ve anne bu minarelleri karşılamadığı için anomalilerle karşılaşılabiliyomuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…