Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ay sorma nurcum ya cidden yoruldum:roflol: sen ve denizcik iyisiniz dim canımm çok öptümmm:1hug:

Ya kızlar benim 15.gün yumurtam çatlamış.
Ama ben 15. ve 17.günler çalışamadım.
Sadece 16.gün çalıştım.Uff bilseydim 3 gün arka arkaya çalışırdım. senağlama

Ya kızlar benim 15.gün yumurtam çatlamış.
Ama ben 15. ve 17.günler çalışamadım.
Sadece 16.gün çalıştım.Uff bilseydim 3 gün arka arkaya çalışırdım. senağlama

ya benim kafam karışıo ya çatlayınca mı çalışcaz çatlamadan mı?:roflol: her dakika çalış

sevcan baktımda 14 ve 16da çalışmışın daha neee yetinsin yumurtalık elinde olanlarla:))))))))))

Ceylan benim 15.gün yumurtam çatlamış.Ateşe göre 15.gün.
Şimdi ben ovulasyon testi yapmaya devam edeyim mi?
Yoksa yumurtamın çatladığını bildiğime göre yapmıyayım mı?fisfisfis
Belki de daha çatlamıştır.fisfisfis
Ayy kafam karıştı.fisfisfis

sevcan baktımda 14 ve 16da çalışmışın daha neee yetinsin yumurtalık elinde olanlarla:))))))))))

ayy şimdi bende fark ettim.
çatlamadan 1 gün önce ve çatladıktan 1 gün sonra çalışmışım.kaydirigubbakcemile3
ama çatladığı gün çalışmamışım.kaydirigubbakcemile3
çatladıktan sonra 3 gün arka arkaya çalışmak gerekiyo ya o yüzden bunalıma girdim şimdi.
ay bu ay kesin tutmıycak galiba.
öff kendimi çatlak yumurta gibi hissettim.:roflol:

ya benim kafam karışıo ya çatlayınca mı çalışcaz çatlamadan mı?:roflol: her dakika çalış

Kızlar yumurtlamadan önceki üç gün+yumurtlama günü+yumurtlamadan sonraki gün en olası günler. Doktorlar genelde günaşırı çalışın diyor ama olabiliyorsa hergün çalışma olması şansı artırabilir. Ben 8-16. günler arası gün aşırı denedim, daha önce üstüste yumurtlama günlerini denemiştim ama nasip olmadı hamile kalmak. Bakalım bu ay nasibimizde bebek var mı? İnşallah vardır ya Rab'bim (amin).

Nurcum seni özledim ne zamandır gelmiyorsun topiğe (ya da ben mi kaçırdım seni acaba?), kurs bitti mi, izne az kaldı değil mi? Sık dişini azıcık daha. Denizimiz ne yapıyor annesi kocaman oldu mu?Göbüşün çok çıktı mı, kilo aldın mı? Hamileliğini anlatsana bize tatlım, merak ediyorum ben seni.

Ceylannn naber tatlış? Çalışma olmadı diye üzülüyorsun okuduğum kadarıyla, kızııııım olacağı varsa bir günde de olur.Geçen ay çok çalışma yaptınama kısmet değilmiş işte. Belki bu ay kısmetindedir bebek. Sonuçta bir yumurta bir sperm olacak değil mi? Eee sende 3 tane yumoş vardı. Kısmetse olmuştur tatlım. Nasipten öteye yol yok.

aynen ya bende geçen ay yumurtlamada hergün ondan önce günaşırı denedim olmadı ama ilk hamileliğimde günaşırıydı.

diolarki hergün oluncada kalitesi düşüyormuş cnm bakalım buay neler olcak ..

sevcan sen buay ovulasyon testi yapma cnm zaten geçmiş çıkmaz.

xara hakkında hayırlısı cnm..

evet Sevcancım sen harcama testi bu ay.Yumoş çatlamış senin.

Sağolun kızlar....
Hepinizi öpüyoruuumm...Şeniz
İnşallah bu ay hepimiz hamişiz.:CüvCüv:

canım benim dediğin doğru nasipten öteye yol yok ..sengözlerimebaksanabHer ay başaracağım demek yoruyor beni..

canım eğer çatladıysa hiç boşuna harcama testlerini..:1hug:

ceylan xara ve merve ilginize tesekkür ederim kızlar.çok şükür kurs bitti .ben de bittim.bundan sonra daha sık karşılaşacagız.hergün ugruyordum ama yorum yazamıyordum öyle bir okuyup geçiyordum yorgunluktan..oğlusum da ben de çok iyiyiz..yalnız benim yaramaz dönmedi.dr. bu yüzden dönene kadar dikkat et yoksa suyun gelebilir dedi..o yüzden tedirginim biraz.bu arada hamilelik başından beri 12 kilo aldım ama boyum oldugu için tombiş görünmüyorum.hamile kaldıgımda aşırı zayıftım normalde olmam gereken kiloya ulaştım..hepinizi öpüyorum ...dualarımdasınız..

Nurcum tedirgin olma tatlım, senin tedirginliğin onu da etkiler biliyorsun. Benim kardeşimde dönmemişti sadece 10 gün erken doğdu. Merak etme sen, daha var doğumuna, o zamana kadar bir problem olmadan döner kerata inşallah. Strese girme sen şimdi. Oh ne güzel tatlım doğumdan sonra tam formunda, fıstık gibi bir anne olacaksın desene. Dualaraını eksik etme, öpüyorum.

Kestanecim sen niye hemen umutsuzluğa kapıldım bakayım? Yarınki ateş önemli ama büyük ihtimal 18. gün çatlamış senin yumoş.Rab'bim hayırlı zamanda nasip etsin canım, demekki henüz hayırlı değil bebek sahibi olmak, Allah aratmadan tez zamanda versin inşallah bebeklerimizi (amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…