Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım bu kadar cok kafaya takarsan olmaz rahat ol piskolojik birazda ne kadar rahat olursan o kadar avantajlı olrsun.

Haklısınız arkadaŞlar rahat olmaya ÇalıŞıyorum ama yumurtlama gÜnlerı geldıĞınde gerılıyorum bu gÜn kayınvalıdem gÖrÜmcem vardı muhabbbet sırasında bende sonra evlenen bı tanıdık vardı oda hamıleymıŞ ne bıleyım kıskanmadım sevındım olmasına ama bızım beden hala olmuyo 8 ay oldu korunmayı bırakalı dıye kendı kendıme ÜzÜldÜm moralım bozuldu

kestanecim 18.gün çatlamıs çalısma günleri de iyi gün aşırı devam et bırakma çalısmayı.umutsuz olma canım.o tarz düşünceler içine girersen daha da zorlasır ..rahat ol.psikoloji çok önemli çünkü.moral bozuklugu yumurtanın kalitesini etkiliyor.

ama beki yumoşlar tutunduysa ne gibi belirtilerin olması lazım geçen ay 20 .gün ateşim düşüktü 19.gün yükselmişti bu gün yüksek çıkınca acaba tutarmı diye düşünmedim değil ama göğüsleim 3 4 gündür baya acıyo ara arada sancı giriyo heralde daha yumurtlama bitmedi sizce

8...36,5
9...36,5 +
10..36,6
11..36,5
12..36,5 +
13..36,5
14..36,7 (2saat geç ölçtüm)
15..36,2 +
16..36,4 + ve gülen yüz gösterdi kendini ovulasyon testi pozitif
17..36,4
18..36,4

ben hiç anlamadım buay bu ateşten bişey yaaa ilk kez ateşim bukadar düşük çok şaşırdımm ((

Son düzenleme:

Oh oh maşallah nur ne güzel ideal kilona ulaşmışsın.:sm_cool:
Doğumdan sonra kilo verme derdine düşmiyceksin ne güzel.:sm_cool:
Oğluşun da dönsün artık yaw.
Allahım bize de nasip et....:Saruboceq:

kesinlikle ben anlamam biz okadar çalışmamıza rağmen olmuyor.buay gördüğünüz gibii çalışmadım inatla olcağı varsa olacak zaten buay enazından böyleyim

sevcann,kızlarr ya benim ateş niye böyle sizce bilen var mıdır?

kesinlikle ben anlamam biz okadar çalışmamıza rağmen olmuyor.buay gördüğünüz gibii çalışmadım inatla olcağı varsa olacak zaten buay enazından böyleyim

Korunuyoduk ama hamile kaldım diyenlere kesinlikle inanmıyorum.kötükedihüso
Allah bilir kaç ay uğraştı hamile kalmak için o kişi.kaydirigubbakcemile3

evet cnm çalıştım yanına + koyduklarım çalışma ama ogün ovulasyon testi pozitif değildi yani daha var diyodu çatlamasına bide benim çatlayınca 36,9 olurdu buay tık yok.moralimi bozdu ateş((

yok ya bende öle dicem korunuyoruzz :))))) benim bir arkadaşım korunurken pre..yırtılmış ve farketmiş yıkamış falan düşün yani bi gecede yani tuttu öle diyordu bende inanamadım..

15.gününde çatlamış herhalde benim bu ay ateşim hiç düşmedi valla okadar da çatlatma iğnesi oldum
Canım seninle aynıyız okadar pişmanımki korunduğuma Ama üzülme sağlıklı olsunda geç olsun herşeyde nasip moralini bozdukça oluyormu güzelim
Ya kızlar benim 15.gün yumurtam çatlamış.
Ama ben 15. ve 17.günler çalışamadım.
Sadece 16.gün çalıştım.Uff bilseydim 3 gün arka arkaya çalışırdım. senağlama
Geçen ay hep alttaydım 3 gün süperdik bir netice alamadık yani üzülme sevcancım Allah tek gecede ble verir ..

Canım benim İyi olmanıza çok sevindim..Canım yorulma muhtemelen doğuma ne kadar kaldı inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın sakin bir oğluşunun var desene sen asker annesi olacaksın inş.:asigim:

aycankcım nasılsın canım nezamandır görüşemiyoruz seninle..

slm kızlar tek tek isim yazmıyorum hepinize sesleniyorum nasılsınız yeni hamileler yok sanırım ne kısır aydayız yavv bi müjde verin artık fundacım senden umutluyum canım inş sen verirsin bu haberi.
ceylancım arada giriyorum yazılarınız okuyorum hepinizden az çok haberim var:)) hast işlerimiz oluyo bu sıralar,kayınvalidem umreye gitti onun duasıyla olur inş.eşim yarın varikosel ameliyatı olacak kızlar hepiniz dua edin bize inş ameliyat olduktan sonra değeri düşenlerden olmayız.

sağol ceylancımm öyle kesinlikle allahım yeterki ol desinn böyle düşününce insan rahatlıyor yoksa işin içinden çıkılmaz yok o öyle mi böyle mi derken kafası karışır insanın.. allaha dua edip beklemek gerek

Oh oh maşallah nur ne güzel ideal kilona ulaşmışsın.:sm_cool:
Doğumdan sonra kilo verme derdine düşmiyceksin ne güzel.:sm_cool:
Oğluşun da dönsün artık yaw.
Allahım bize de nasip et....:Saruboceq:

evet canım kilo vermeye çalısmayacagım.gerçi tombik olsam da umursamazdım bebiş saglıklı olsun yeter ki.:asigim:
sorma oğlusum çok aksi teyzesi.kaydirigubbakcemile3dr her gitmemizde çok sinirli ve inatçı diyor...
allah hepinize nasip etsin canım en kısa zamanda.:Saruboceq::Saruboceq:

aycancımmm hadi hayırlısıylaa ameliyatı atlatın cnm bebeğin sonra sağlıkla gelsinn dualarımız seninle cnmm..evet buay daha kimseden ses yok (

ceylancım haklısın doğuma kadar dikkat etmem lazım...ama iş güç bir türlü bitmiyor...
canım benim ufaklık keyfine düşkün karnım guruldasa tekmeyi sallıyor.eşim karnıma bastırıp sıkıştırıyor hafiften yerini yine tekmeyi sallıyor..rahatı bozuluyor beyefendinin..
kocaman öptüm şimdilik kaçıyorum aksama ugrarım tekrar.....

Kızlaaar ne oldu biliyor musunuz? Gün olarak yarın benim günüm (26 günde bir oluyorum) ama bugün ateşimi girince program 14 olan yumurtlama günümü 16 olarak değiştirdi (Gerçi ateşe göre bende 16. gün yumurtladım diye düşünüyordum ama program 14. günü gösterince heralde o doğrudur demiştim). Günümü de pazara hatta pazartesiye çekti. Amannın 3-4 gün daha bekleyeceğim yani.

Mervem seninde bugünden sonra 3 gün yüksek çıkarsa bugün yumurtlama günün oluyor. Bugüne kadarki verileri girdim benim programa henüz yumurtlama göstermiyor. benim de garip oldu bu ay anlattım yukarda. İlk defa 16. gün yumurtladım ben, aslında en geç 14. gün olurdu yumurtlamam. bu ay herkes biraz gecikiyor sanırım mevsim değişikliği etkildi bizleri anlamadım. Programa yarın, yarından sonra ve öteki günü yüksek girdim denemek için ve öyle olunca bugün yumurtlama günün olarak çıktı. Ona göre sen bugün çalış istersen. Bu ay böyle bir acayibiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…