Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sevcan canım 15.gün çatlamış yumurta galiba.bu arada yumurtlama testi hiç yapmadım bilmiyorum.
işte benim ateş de böyle herhalde yumurtlamadım henüz.anlayamadım henüz yükselmedi ateş

8.gün 2 Mart 36,1
9.gün 3 Mart 36,1
10.gün 4 Mart 36,1
11.gün 5 Mart 36,2
12.gün 6 Mart 36,1
13.gün 7 Mart 36,1
14.gün 8 Mart 35,9
15.gün 9 Mart 35,8
16.gün 10 Mart 35.8

merhabalar gerçektende bu ateş ölçme yöntemi çok işe yarıyor.şuan 6 aylık bir bebeğim var ,,,hatta sevincimi bu linke yazmızştım farklı bir adla,,,anne olmayı allah herkese nasip etsin....

Canım benim adet döngüne göre ayarlıyorsun
Aşağıdaki tabloda teste başlamanız için en uygun günleri regl uzunluğunuza göre tespit edebilirsiniz. ÖR: Tabloya göre Siklus uzunluğu 21 gün süren birinin teste başlaması gereken zaman adetin 5 günüdür.

REGL DÖNGÜSÜ TESTE BAŞLAYACAĞINIZ GÜN
21 GÜN ................ 5 GÜN
22 GÜN ................ 6 GÜN
23 GÜN ................ 7 GÜN
24 GÜN ................ 8 GÜN
25 GÜN ................ 9 GÜN
26 GÜN ................ 10 GÜN
27 GÜN ................ 11 GÜN
28 GÜN ................ 12 GÜN
29 GÜN ................ 13 GÜN
30 GÜN ................ 14 GÜN
31 GÜN ................ 15 GÜN
32 GÜN ................ 16 GÜN
33 GÜN ................ 17 GÜN
34 GÜN ................ 18 GÜN
35 GÜN ................ 19 GÜN
36 GÜN ................ 20 GÜN
37 GÜN ................ 21 GÜN
38 GÜN ................ 22 GÜN
39 GÜN ................ 23 GÜN
40 GÜN ................ 24 GÜN

TESTİN UYGULANMASI

1. Testi asla sabah idrarınızla YAPMAYINIZ. Testi yapmadan 4 saat önce aşırı sıvı tüketmekden kaçınınız.
2. Temiz bir kaba aldığınız idrara max seviyesine kadar çubuğu batırınız. 5 sn çubuğu idrar içinde tuttukdan sonra çıkarıp düz bir zemine bırakınız.
3. Bir kaç dakika içinde test sonucunu okuyunuz. 5 dk sonraki sonuçları dikkate almayınız.
4. Sonuç negatif (tek çizgi) ise ertesi gün aynı saatte testi tekrarlayınız.
5. Sonuç pozitif ise (çift çizgi) 24-48 saat içinde yumurtlamanız gerçekleşecek demektir. Gebe kalabilmek için ilişkiye en uygun zamandır.

bu testler gerçektende doğru çıkıyor ben 3 ay kullandım yumurtamın geç çatladığını tesbit ettim .Tedavime başlandı doğru teşhismiş :Saruboceq:

merhabalar gerçektende bu ateş ölçme yöntemi çok işe yarıyor.şuan 6 aylık bir bebeğim var ,,,hatta sevincimi bu linke yazmızştım farklı bir adla,,,anne olmayı allah herkese nasip etsin....

Canım benim Allah bağışlasın bizler içinde dua et

Canım benim cidden :uhm:Senin ateş karmakarışıkşakkıdıbenimki gibi

maşallah canım yumurtalar çok güzel büyümüşler inş bu ay bebiş gelir allahın izniyle
Güzel de fazla değerlendiremedik kuşum aptalılığıma doymayıyım :1no2:
kızlar bişey sorucağım
devlet hastanelerinde aşılama yapıyorlar mı? bileniniz var mı?

Evet Devlet hastanesi ypıyor ama bildiğim kadarıyla 3 senelik evli olman şartı var sanırım......a.s.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr azönce arkadaşımın ısrarı üzerine gene yaptım testi ve gülen yüzü gördüm 24-36 saat içinde çatlayacak benim çatlaklar ay çoook sevindim ayrıca şaşırdım demekki ben buay 17.nde çatlıcak. genelde 14 15 diye biliyordum.. zaten ateşimde daha artmamıştı demekki ateş yöntemide doğru..,, yarın tablomu yenilerim ateş 36,9a çıkması gerek bakalım?

Kestanecim dünyumurtlamış olabilirsin ama iki gün aha ateşinin yüksek çıkması lazım.Çalışmalar süper olmuş.
Mervem sen bugün ve yarın çalışmayı ihmal etme bugün gece de çatlayabilir yani senin deyiminle senin çatlaklar. Benim geçen 13. gün bu ay da 14. gün çift çizgi vardı ben de birgün sonra yumurtlayacağım diye düşünmüştüm ama ateşe göre çift çizginin olduğu günler yumurtlamışım. Çalışmayı ihmal etme canım.

XARA çok saol canım iyi moral verdin inş benim yumurtalar çatlamıştır inş bebeğime kavuşurum bakalım yarın ısı nasıl olcak inş yüksek çıkar

Süper canım hadi hayırlısı değerlendirmeyi ihmal etme..delikafadulden

XARA çok saol canım iyi moral verdin inş benim yumurtalar çatlamıştır inş bebeğime kavuşurum bakalım yarın ısı nasıl olcak inş yüksek çıkar

İnşallah canım inşallah bu ay hepimiz hamilelik haberlerimizi veririz hayırlısıyla.

inş.canım beklemek gerçekten çok zor ama demekki zamaı gelmemiş ne yapalım güzel allahım hayırlısını versin

8...36,5
9...36,5 +
10..36,6
11..36,5
12..36,5 +
13..36,5
14..36,7 (2saat geç ölçtüm)
15..36,2 +
16..36,4 + ve yerimseniben gülen yüz gösterdi kendini ovulasyon testi pozitif
17..36,4

buay geç yumurtladım demekkişutarafagitti... kızlar bugünde çalışma olması gerek dimi?

canımm iyi ki varsın valla bilgili birilerinin olması iyi oluyor ilk kez denedim çünkü bu testi allah gönlünün muradını hayırlı evlat versinn cnmmhihoyyyt

sende ateş tablonu koysana cnm buayki yada geçen aykinde pozitif hangi gün çıktı ateşin nasıldın?

kestanee cnm bende xaraya katılıyorum 2gün daha bekle bakalım neler olcak.
ceylancım bırakmıştım yapmıcaktım buay testi daha arkadaşım ısrar etti yap bak görcen bugn diye ciddende öyle oldu yoksa ben çalışmayıda bırakıcaktım bakalım kısmet?:teytey:

1.gün
2.gün
3.gün...yumurta takibine başlandı
4.gün ölçmedim
5.gün...36,4
6.gün...36,4 +
7.gün...36,2
8.gün..36,0
9.gün...36,1 + yumoş büyümeye başlamış 10mm
10.gün..36,3
11.gün..36,1
12.gün..36,3 + yumoşlar 18mm olmuşlar
13.gün..36,5 +
14.gün..36,5+
15.gün..36,3 +
16.gün..36,5
17.gün..36,6
18.gün...36,5 +
19.gün..36,7
20.gün..36,8
21.gün..36,6 +
22.gün..36,8
23.gün..36,8 +
24.gün..36,9
25.gün..36,9
26.gün..37.0
27.gün..36,8...düştüüüü
28.gün..37,1...çıktııııııııı
29.gün..37,0
30.gün..36,9..çoook ağrım var.
31.gün..36,9 ağrım var azcık.hele dün gece mahvoldum ağrıdan.uyku uyuyamadım.
:uhm: bak gene başladı ağrım.regli olcakmışım gibi ağrıyo.bugün regli günüm kıslar.dua edin bana gelmesin.

canım fundacımm maşallah maşallah dualarım seninle cnm geçen ay kaçıncı günde olmuştun.biliyorsun hamileykende buağrılar oluyor cnm

mervecim 2-3 gün daha çalıs bence.sonra da gün aşırıya geç...yorulacaksın ama degecek insallah..

fundacım ateşşş süüüüpeerrrr....bugun bu ateşle kırmızılar gelmez ...insallah 9 ay boyunca da gelmez...o ağrılar hamilelikte de oluyor canım...yarın da gelmezse bir test yap.

fundacım ateş süper inşallah gelmeyecek ya Allahın izniyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…