Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Merhabalar,benim bu ay ateşim çok düşük ilerliyor bu gün adetimin 15. günündeyim ama ateşim günlerdir düşük adetliyken ateşimiz düşük oluyor ya o seviyelerde,şimdi ben yumurtlamadımmı acaba?:1no2:

cnm bende evet programa girdim hatta ovulasyon testi pozitif olan günüde girdim dediğin gibi vermedi banada ya inşallah yarın yükselirç.. en iyisi ben bugün çalışayım anlamadım bende ya cnm neler oldu bize...benim buaralar stresimde var herhalde ondan etkilendim.

cnm sende ovulasyon testini ve ateşi baz al eniyisi cnm hakkında hayırlısı buay tutunmuş olsun inşallah cnmm..

aaaaaaaaaaaaa fundiş hamişşşşşşşşşşşşş
tebirklerr bitanem
sabhtan beri seni bekliyordum

canlarım hep yanımda oldunuz destek verdiniz bana.sağolun.iyiki varsınız.rabbiim hepinize nasip etsin bunu.öptüm hepiciğinizi

fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa inanmıyorummmmmmm sanaaaaaaa kızzzzzzzzzzzzzzhihoyyyt:içelim: inanılmaz sevindim canımmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hayırlı uğurlu olsun cnmm tablonu koysana cnm

Süper haber bu:teytey:
funda hamile.:teytey:
Çok tebrik ederim.:sm_cool:
Darısı bizim başımıza inşallah:Saruboceq:

Tebrik ederim funda,darısı başımıza,Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.

allaaaahhhhhh yandan yandan hihoyyythihoyyyt fundacım tebrik ederim hayatım ne güzelbi haber verdin bize çok sevindimmmmmm süpersin maşallah nazar değmesin kucağınada almayı misler gibi koklamayı bi ömür mutlu geçirmeni dilerim canım. o çift çizgiyi görmeyi allah banada kısmet etsin tüm isteyenlere kısmet etsin canım :Saruboceq: a.s.

vay be o ne ihtişamlı bir resimdir ne güzel bi duygudur nasıl bişidir çooooook merak ediyorum çok.

1-35.9
2-35.9
3-yok
4-35.9
5-35.7
6-36.0+
7-yok
8-36.0
9-35.4
10-35.8+
11-yok+
12-35.9
13-35.7
14-35.8+
15-35.9
16-35.7

gizem sen nealemdesin senle günlerimiz hemen hemen aynıydı artış var mı ateşinde benim 18.gün hala artış yok cnm

8.gün 2 Mart 36,1
9.gün 3 Mart 36,1
10.gün 4 Mart 36,1
11.gün 5 Mart 36,2
12.gün 6 Mart 36,1
13.gün 7 Mart 36,1
14.gün 8 Mart 35,9
15.gün 9 Mart 35,8
16.gün 10 Mart 35.8
17.gün 11Mart 36,0
18.gün 12Mart 36,0

ben bu ay 05:45 te ölçüyorum ateşimi bu nedenle düşük çıkıyor 06:20 de ölçtüğümde 36,0 olan ateş 36,2 oluyor yani 2 derece farkediyor.emin değilim ama sanırım yumurtlama 10 martta gerçekleşti

gizem sen nealemdesin senle günlerimiz hemen hemen aynıydı artış var mı ateşinde benim 18.gün hala artış yok cnm

mervecim benimde henüz yükselmedi ama çok erken ölçüyorum buyüzden çok düşük gözüküyor ama geçen ay 36,2 olduğunda yumurtlamıştım ateş sonradan yükselmişti ben muhtemelen yumurtlama gerçekleşti diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…