Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

3.gün…36.3…………..30 Ağustos….regl
4.gün…*****…………..31 Ağustos….regl--ölçemedim
5.gün…36.5…………..1 Eylül
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :ecrin_bebek:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

günaydın haturnlar....nasılsınız görüşmeyeli....sizler mutlu olunki en azından yumurtlamanız gerçekleşiyo...bende bu ay oda yok:KK43:((

günaydın haturnlar....nasılsınız görüşmeyeli....sizler mutlu olunki en azından yumurtlamanız gerçekleşiyo...bende bu ay oda yok:KK43:((

kız sen bide benim tabloyu gör dün kistim olduğunu öğrendim gene 4.5 cm ve ateşim bugün gene çıktı bebiş için kan bile almadı evde test yap dedi bu sabahtan için oruçtan dolayı onuda yapmadım sürümcemede yani

kız sen bide benim tabloyu gör dün kistim olduğunu öğrendim gene 4.5 cm ve ateşim bugün gene çıktı bebiş için kan bile almadı evde test yap dedi bu sabahtan için oruçtan dolayı onuda yapmadım sürümcemede yani
aaa keşke bir tst yapsaydın güzelim ya...idrarla orucun ne ilisi var...git bir test alda yap olmazmı

Sabah idrarıyla dedi sabahta 5 te yatıyom saat başıda wcdeyim tutmadığım idrardan olmaz dedüü

Ama yoktur yaa o yüzden heveste yok test için :)))) BİDE TABLOMA BAKSAN HİÇ HAYAT YOK BU TABLODA

1.gün ……. 36.9 regl
2.gün ……. ____regl
3.gün ……. 36.5 regl
4.gün ……. 36.6 regl

hoşgeldin durucumm nasılsın bakalı görüşmeyeliopuyorumnanaktan

1.gün ……. 36.9 regl
2.gün ……. ____regl
3.gün ……. 36.5 regl
4.gün ……. 36.6 regl

hoşgeldin durucumm nasılsın bakalı görüşmeyeliopuyorumnanaktan
aman canım yaaa nasıl olayım anca toparladım kendimi...ama bu ay aşılamaya geçeceğizya biraz daha iyiyim...

Bu ayın değişik tabloları ilan edelim kendimizi benimki iniş çıkışta saçma salak gidiyo geçe gece sahura kalkmadım 36.4 çıktı dün 5.30 ta yattım 36.8 çıktı şaka gibi hehehehe

Bu ayın değişik tabloları ilan edelim kendimizi benimki iniş çıkışta saçma salak gidiyo geçe gece sahura kalkmadım 36.4 çıktı dün 5.30 ta yattım 36.8 çıktı şaka gibi hehehehe
aman canım ne bileyim yaaaa...hayırlısı diyip bırakacaz aslında peşini...

aynen üle kuzu ama adet günümü biliyim diye ateş ölçüyom artık bide yüksek çıkınca üzüldüm açıksa bebekte yog

kızlar benim günüm daha gelmedi ama test yaptım şimdi 12.günü yumurtlamamın bugün negatif çıktı :KK43: erken olabilir ama hiç belirtimde yok yemin ederim bıktım mafoldumben

sağol cnm ama gerçekten yıldım artık psikoloji diye bişey kalmadı ilk aylar kolaydı dayanmak ama şimdi dayanamıyorum isyan etmek istemiyorum Allah sabrımızı versin inş.

sabret kuzucum sabret bende çok yoruldum ama allah sabır versin bize canım artık napacak bişi yok ilaç kullandığım halde bu ay kist yapmışım mesela daha hayırlı değil demekki bebek bana nasibmi bekliyorum artık canım

X