Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hadi hayırlısı olsun tatlım inş. güzel haberlerle dönersiniz

canım ateşin düşük olsun ne çıkarki emelinde ateşi düşüktü sonra bir baktıkki meğerse hamile benim de ateşim düştü ertesi gün yükseldi sonra test yaptım ama sonucu hüsran oldu :KK43:

senin bu ayki tablon benim kafamı karıştırdı CADIARZU canım hiç yükselmiyo demekki hala yumurtan çatlamamış keşke bir doktora görünseydin

yoo yükselmem oldu ve akıntılarım da oldu yanı uzayan hem de kaç sefer sadece şu son 3 gün düştü oda hava da akşamalrı sabah karşı soğuma hissedilir derecede ondan sanırsam

yoo yükselmem oldu ve akıntılarım da oldu yanı uzayan hem de kaç sefer sadece şu son 3 gün düştü oda hava da akşamalrı sabah karşı soğuma hissedilir derecede ondan sanırsam

iyi o zaman canım ya sevindim yumurtanın çatlasına düşük görünce dedim çatlamadımı yoksa

Yerleşme düşüşü derken..?:kedi:

canım 7-10. günler arası 2-3 derece düşüş olunca yerleşme düşüşü oluyor ama kimisinde hiç olmuyor

iyi o zaman canım ya sevindim yumurtanın çatlasına düşük görünce dedim çatlamadımı yoksa

canım 7-10. günler arası 2-3 derece düşüş olunca yerleşme düşüşü oluyor ama kimisinde hiç olmuyor

akıntıdan alaşılıyo dimi çatladığı ????

Göstereyim deyince muzurluk geldi aklıma kaydirigubbakcemile3

vaaay demek munzurluk geldi ha aklinialirimsmile laelaelaelaelae

Bilmiyodum bak ben onu :)
Bizim doktor saatimiz geldi bi gidelim
Görüşürüz
Hayırlı haberlerle gelirim inşallah Öptüm kocaman hepinizi :1hug:

canım inş. hayırlı haberlerle dönersin hebrlerini bekliyoruz kuşum :1hug:

İyidir hilalcim bende bugün hayıt tohumuna başladım :) illa bi kür yapıcam yani yapmazsam içim rahat olmuyor :)))

X