Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kaç gundur sadece tablo ekleyip takip ediyorum ne cevap ne yorum var ? loveli sağolsun açınca mutlaka yorum yapardı ama malum soz zamanları fırsat bulamıyo kızcağız

Nihal topiğin eski halini bilmiyorsun tabi ben bu topicte neredeyse 1 senedir varım yorum yapmak için girdiğimizde saçmasapan muhabbetlerle karşılaşıyoruz insan sıkılıyor ve çıkıyor birçok arkadaşım bu yüzden topiğe girmiyor artık dışardan yeni gelenler ateş ölçme namına hiçbirşey bulamıyor eğer düzen böyle devam ederse kimse girip yorum yapmazz

Ya arkadaşlar kimse alınganlığa kapılmasın sadece özlem ve ronya tablolar üzerine olursa bizimde yararımıza demek istiyo benim anladığım ben geçen gün tablo aradım bayağı bi ama buladım hatta topic bile açmıştım meğersem varmış hoş bu topictete var ama çok zor buluyoruz

canım doğru anlamışsın
gerçekten burda herkes birbirnin iyi olmasını istiyor
biz bir arkadaşımızın yapacağı gebelik testine yürekten heyecanlanıp
kötü bir durumdada acısını paylaşıyoruz
ama artık muhabbetimiz eskisi gibi güzel ve dozunda olsun
sırf bir şeyler yazmak için yazmayalım

arkadaşlar yazdıklarımızı lütfen hemen savaş açıyor gibi düşünmeyin
eskiden bu topic çok kalabalıktı
ama artık arkadaşlarımız tek tek kaçtılar
gerçekten sıkıcı oluyor birden fazla tablo koymak hem FF nin tablosu hemde kendinizin düzenlediği tablo hoş olmuyor
sohbet edilebilecek başka bir topiğimiz var ordan devam edilebilir

valla hayatım savaş açan yok durumu izah ediyoruz siz nasıl izah ediyorsunuz ronyacım
bende sadece 1 liste koyuyorum fakat yorum yapan yok diyorum
eskiden iki tabloda konsa yorumlanıyordu bence yoprumlar devam edebilmeli genede istiyorlarsa tabıkı zorla değilde

Nihal topiğin eski halini bilmiyorsun tabi ben bu topicte neredeyse 1 senedir varım yorum yapmak için girdiğimizde saçmasapan muhabbetlerle karşılaşıyoruz insan sıkılıyor ve çıkıyor birçok arkadaşım bu yüzden topiğe girmiyor artık dışardan yeni gelenler ateş ölçme namına hiçbirşey bulamıyor eğer düzen böyle devam ederse kimse girip yorum yapmazz
anlıyorum sizi ama benim gunahım ne diğer insanlar geyik yapıyo diye ben yorum alamıyorum çözüm bulmak gerek fikrim bu

Buse konuyu saptırma biz yorum yapmaktan sıkıldık falan demedik sen aile topiğine devam et tatlım iyi sohbetler opuyorumnanaktan

ne alaka konuyu sapıttığım yok
muhabbet eden de değilim üzerime alınmıyorum
listemi sabahtan veriyorum buraya yorum bekliyorum
sen bugün bişeye mi kızdın ii değilsin bence

anlıyorum sizi ama benim gunahım ne diğer insanlar geyik yapıyo diye ben yorum alamıyorum çözüm bulmak gerek fikrim bu

aynen katılıyorum nihalcim bizim listeler arada gidiyo kaynıyo kimse yorum yapmıyo bencede bizim günahımız ne :sinifsinif:

ben üstüme almıyorum çünki sabahtan sadece ateşimi listemi koyuyorum ve sonra kendi ailem olan topiğim var ordayım bütün gün

ama konuşulsada sorun ne anlamadım boshayallersmile

canım benim özlemçetinkaya arkadaşa katılıyorum eski üye olmamdan doalyı topicleri hep incelerdim bu ateş işini burda okur yorumlara bakardım bence güzeldi bende artık muhabette çevrilme işini doğru bulmuyorum tabbiki sen bir kere koyup çıkıyorsun burda hep ateşş garfiği olurdu son zamanlarda sohbete dönüşmeye başlamıştı ben girip hemen çıkıyorum daha doğrusu topiğin bana göre kalitesi düşmeye başlamıştı yani bir garfiği raamak için çaba sarfeder olduk yorum yapan arkadşlarda uğramaz oldu

Canım anladığına sevindim tek çözüm saçma muhabbetleri bırakıp tablo yorumu yapmak tabiki sevincide üzüntüyüde paylaşacağız burada amasaçma muhabbetler üzerinde durmadan :KK66:

canım benim özlemçetinkaya arkadaşa katılıyorum eski üye olmamdan doalyı topicleri hep incelerdim bu ateş işini burda okur yorumlara bakardım bence güzeldi bende artık muhabette çevrilme işini doğru bulmuyorum tabbiki sen bir kere koyup çıkıyorsun burda hep ateşş garfiği olurdu son zamanlarda sohbete dönüşmeye başlamıştı ben girip hemen çıkıyorum daha doğrusu topiğin bana göre kalitesi düşmeye başlamıştı yani bir garfiği raamak için çaba sarfeder olduk yorum yapan arkadşlarda uğramaz oldu

ewt haklı ben haklı diyorum zaten özleme
ama biz tablo koyuyoruz yorumlar yok sadece tablolarımızı koyup çıkıyoruz ama
bundan sonra kımse muhabbert etmesın bencede sadece listeler konsun çıksın herkes doğruu

kızlar vallhii doğru burda sadce ateş tablosu ve yorum olurdu şimdi ne yorum ne ateş tablosu var yani bende şahsen bu durumu hoş bulmuyorum

ne alaka konuyu sapıttığım yok
muhabbet eden de değilim üzerime alınmıyorum
listemi sabahtan veriyorum buraya yorum bekliyorum
sen bugün bişeye mi kızdın ii değilsin bence

Üzerine almıyorsan sorun yok buse tablonu koyarsın bizde girer yorumumuzu yaparız.Hayır kızgın falan değilim günlerdir yapmak istediğim birşeydi bugüne kısmetmiş.sevdiğimiz arkadaşlardan uzak kaldık topicte dönen muhabbetler yüzünden

ewt haklı ben haklı diyorum zaten özleme
ama biz tablo koyuyoruz yorumlar yok sadece tablolarımızı koyup çıkıyoruz ama
bundan sonra kımse muhabbert etmesın bencede sadece listeler konsun çıksın herkes doğruu

evet aynı dili konuşuyoruz canım özlem haklı

Kızlar yorum yapılmayınca sohbete başladı açıkcası bu sohbet oldukçada yorum yapılmaz oldu bi kısır döngü oldu ben önceden girdiğimde daha erken koyma diye uyarılırdım mesela şimdide ikaz eden olabilir ama hepimiz alınganız kızabiliyoruz hemen

canım senin günahın yok
sen yine tablonu yap düzenle
ama kalkıpta renglinin 5.günü ölçtüğün ateşini koyarsan biz sana ne yorum yapalım
ateşini ölçersin ve ateşin düşmeye başlar
tahmini yumurtlama günlerin gelir
ve bizde hem yorum yaparız hemde
sorduğun sorulara mantıklı cevap verebilirz
en güzeli insanların cevap vereceği bir soru sormak
ama bir şeyleremi sıkıldın onuda anlat paylaşalım
burdaki arkadaşlar hepsi gerçekten çok iyiler
ama artık muhabbet daha güzel olsun

kızlar umarım bu yazılanları herkez okurda üzerine alan alır topik eskisi gibi olurda bizde yorumlardan mahrum kalmayız

Üzerine almıyorsan sorun yok buse tablonu koyarsın bizde girer yorumumuzu yaparız.Hayır kızgın falan değilim günlerdir yapmak istediğim birşeydi bugüne kısmetmiş.sevdiğimiz arkadaşlardan uzak kaldık topicte dönen muhabbetler yüzünden

ewttt muhabbet etmeyin bencede sadece tablolar ve yorumlar

kızlar umarım bu yazılanları herkez okurda üzerine alan alır topik eskisi gibi olurda bizde yorumlardan mahrum kalmayız

evet nihal bende mesala ateş tablomu yapmaya korkar olmuştum yani herkes dersini alır bizde tablolarımız koyar mantıklı soru ve cevap alırız arakadaşlar haklı

hep tablo görmek dileği ile

ağustos ateş tablom

01/08 1.gün 36.2 regli
02/08 2.gün ölçmedim
03/08 3.gün ölçmedim
04/08 4.gün 36.4
05/08 5.gün 36.4
06/08 6.gün 36.5
07/08 7.gün 36.4
08/08 8.gün 36.4 çalışma
09/08 9.gün 36.4
10/08 10.gün 36.4
11/08 11.gün 36.5 çalışma
12/08 12.gün 36.4
13/08 13.gün 36.7 çalışma
14/08 14.gün 36.3 çalışma
15/08 15.gün :KK43:
16.08 16.gün 36.4 çalışma
17/08 17.gğn 36.5
18/08 18.gün 36.6 çalışma
19/08 19.gün 36.5
20/08 20.gün 36.4 çalışma
21/08 21.gün 36.4 (yapışkan uzayan akıntı)
22/08 22.gün 36.3 çalışma (yapışkan uzayan akıntı )
23/08 23.gün 36.3 çalışma
24/08 24.gün 36.3
25/08 25.gün 36.5
26/08 26.gün 36.5
27/08 27.gün 36.6
28/08 28.gün 36.6
29/08 29.gün 36.7
30/08 30.gün 36.7
31/08 31.gün 36.3
01/09 32.gün 36.6 :nazar:

Serap cım işte uyarıyorum ama arkadaşlar yanlış anlıyorlar biz burada çok güzel dostluklar edindik hep beraber sevinip hep beraber üzüldük birbrimize dualar ettik moral verdik

kimsenin kötülüğüne birşey demyorum beni tanıyanlar ne demek istediğimi anlamıştır.Niyetim kimsenin kalbini kırmak değil lütfen yarın sabahtan itibaren herkes tablosunu koysun muhabbeti diğer topicten devam ettirelim :)

X