Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

selam kızlarrrrrrr....
ben bugün dr. kontrolüm vardı..rahim duvarı kalınlaşmış..kan testi istedim gerci aslında günümede var daha 1 haziran ama kande negatif cıktı yani hamişlik yok..benimde adetim bugün yarın düşer büyük ihtimalle...acaba erkenmi yaptırdım 5 gün var daha...

ff de biliyorum canım elinle nasıl yapıosun heheheheh onu anlat hele

:kedi: canım nasıl anlatılır bilmem ama ilk yapman gereken ellerini güzelce yıkamak :))) ha birde tırnağın olmasın sakın.sonrasında akıntıyı nasıl alırken parmağını azcık içeriye doğru itiyorsun aynen öyle yap zaten yumuşaksa zorlanmazsın ve yumuşak olarak hissedersin aynen ağzımızın içindeki dilimizin ucuna :)) dokunur gibi hissediyorsun ama kapalıysa zaten daha sert ve ileride olduğu hissediliyor.ayyyy kuşum valla daha nasıl anlatabilirim bilmiyom kız çok utandım :kedi:

bence erken biraz daha beklemek gerek rahim duvarının kalınşalması gebelik için olması gereken bir durum biliyorsun demi

utanma canım ya herşey bebek için :) sertsemi hamilelik?ne kadar ilerde lur peki dokunamayacak kadar mı aslında anlamadım ben ya istersen özelden daha açık yaz bana olmazmı

bişey dicem dün ilişkide çok canım yandı acı hissettim ilk kez ama böle yaranıza tuz değer ya öle oldu neden acebe ?

sagol ronya cevabın ıcın.benım pek yuksek gıtmıyor atesım oncekı gunlerde 36.7 olan atesım bu sabah 36.5 oldu.zaten adet belırtılerımde basladı.benım adetten once yuzumde sıvılceler cıkar basladı yıne cıkmaya.bu ayda olmadı.

bence erken biraz daha beklemek gerek rahim duvarının kalınşalması gebelik için olması gereken bir durum biliyorsun demi

canım cevap için sağol...banada erken gibi geldi ama bakalım cokta umutlanmak istemiyorum..hakkımda hayırlısı..allahım bekleyen arkadaşlara hayırlısıyla hamile kalmayı nasip etsin inş.:Saruboceq:

utanma canım ya herşey bebek için :) sertsemi hamilelik?ne kadar ilerde lur peki dokunamayacak kadar mı aslında anlamadım ben ya istersen özelden daha açık yaz bana olmazmı

canım inanki bilsem sana anlatırım ama bilmiyom kuşum be sadece bildiğim rahim ağzının yumuşak ve daha kolay ulaşılabilir olduğu.ama bunlar kesin şeyler değil bence.canişkom yarın işe gider gitmez sana bakıcam ateşini çok merak ediyorum.yarın luteal fazın kaçıncı günü kaç gün var adetine

kıyamam sana ya saol bu kadarı bile yeter tatlım ; ) günaydın diğer derecem 36.9 verdi hehehe akıntım da çoğalmış düne göre çok katı olmayan beyaz süt kesiği gibi göğüsler fena

http://www.fertilityfriend.com/home/2da2f5

ahhh özlemim ne çok isterim bilemezsin ne güzel olurya hem kayınvalindeler geliyormuş verirsin onlara güzel haberi inşallah ya:Saruboceq:

ahhh özlemim ne çok isterim bilemezsin ne güzel olurya hem kayınvalindeler geliyormuş verirsin onlara güzel haberi inşallah ya:Saruboceq:

canım yemin ederim en çok ta onun için istiyorum gelecekler benim için büyük eziyet olacak uzun kalırlar çünkü daha çok strese girerim olacağı varsada olmaz şimdi koltuk altı ateşimi ölçtüm 36.1 çıkıyor ateş basıyor beni çok rabbim hayırlısını versin inşallah hepimize yaa şu mübarek günde duysun sesimizi kabul etsin dualarımızı inşallah.

inşallah canım bu ay olur eğer olmazsada sıkma canını bellimi olur onlar ordayken gebiş kalırsın :)) ama yinede ben bu ay ümitliyim

japonica nerdesin irem gel artık özledik sizleri gelin ya :gitme:

bir adım uzağınızdayım canikom....
bu arada herkese günaydın, kafamı hamilelik düşüncesinden uzaklaştırmak istediğim için arada sırada girip yazılanlara bi bakıp çıkıyorum. inan ki işe yaradı, bu ay hiç umrumda deil bebekmiş, hamilelikmiş, sırf sizleri merak ettiğim için arada bakıyom. inşallah en yakın zamanda hayırlı haberlerinizi de alırım. abicim abiye kuzu bilem hamile kaldı yiter yaaa yiter yaaa sıra bizde artıkkkkk
özlemcim seni de çok öptüm canım, bi yerde okumuştum hamile kaldığın ilk zamanlarda ilişki acı veriyomuş die, inşallah sebebi budur tatlumm.

hepiniz öpüldünüzzzz:içelim:

1.gün 36.4
2.gün 36,3
3.gün 36,3
4.gün -----
5.gün 36,4
6.gün -----
7.gün 36,6
8.gün 36,7
9.gün 36,9
10.gün 36,7
11.gün 36,6
12.gün 36,6
13.gün 36,6
14.gün 36,4
15.gün 36,4
16.gün 36,3
17.gün 36,4
18.gün 36,7
19.gün 36,7
20.gün 36,7
21.gün ------
22.gün 36.7
23.gün 36,6
24,gün 36,6
25,gün 36,6
26.gün 36.6

kızlar nediceksnz tabloma??

QUOTE=japonica;13444488]bir adım uzağınızdayım canikom....
bu arada herkese günaydın, kafamı hamilelik düşüncesinden uzaklaştırmak istediğim için arada sırada girip yazılanlara bi bakıp çıkıyorum. inan ki işe yaradı, bu ay hiç umrumda deil bebekmiş, hamilelikmiş, sırf sizleri merak ettiğim için arada bakıyom. inşallah en yakın zamanda hayırlı haberlerinizi de alırım. abicim abiye kuzu bilem hamile kaldı yiter yaaa yiter yaaa sıra bizde artıkkkkk
özlemcim seni de çok öptüm canım, bi yerde okumuştum hamile kaldığın ilk zamanlarda ilişki acı veriyomuş die, inşallah sebebi budur tatlumm.

hepiniz öpüldünüzzzz:içelim:[/QUOTE]

kaçma ya lütfen yapma gel arada iyi olmana sevindim ama ben burda olupta takmamayı beceriyorum galiba çok şükür iyiyim :çok üzgünüm:

bence 16.gün ama akıntı durumunuda yazsaydın daha belirleyici olabilirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…