Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ronya yaa sede bana şu rahima kontrolünü nasıl yapıosun onu anlat nasıl olması gerekiyor gebe olunca istersen özelden yaz ama açık açık anlat bilmiom bennn :KK43:

Melekcim hosgeldin, ben de merak etmistim seni.. Dusmus atesin, hayirlisi olsun canim benim. Melegin gelir eminin en kisa zamanda:)

AABEYAZMELEK canım tekrar hatırlatayım dedim...benim tarihimi 7 HAZıRAN yazarsın...

evet bir laf var burda kanamayan vajinadan umut kesilmezmiş..:roflol::roflol:
yarın sabah ölçünce yazarım canım...seninde galiba yarın günün hakkımızda hayırlısı canım..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:.

benim adet bugun yarın canım ateşim düştü..
hayırlısı..

melekcim napim o ilk derece çok sıktı beni heheheh SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA

en iyisini yapıyorsun özlemcim.. ateşinde güzel gidiyor ..

beyazmelek canım ölçtüm ateşimi şimdi..36.5 cıktı yine...cıkmasımı gerekiyodu..CADIARZU.

tablonunun altına koyup tablonu ekle haticecim ozaman daha rahat olur..

günaydın kızlar dün kan testi yaptım negatif söktürücü kullanmaya başladım

hayırlı olsun doktorunmu dedi kendi kendineme yapıyorsun yoksa..

geldi cnm az önce tahlil vermeye gittim homon için drum şaşırdı bu ayda mı olmadı diye bende ateşimi ölçtüğümü ve luteal fazın yani yumurtlama sonrası olan dönemin kısa olduğnu farkettiğimi söyledim bide ben 2002 senesinde endometriozis geçirmiştim kürete etmişlerdi iki kez . dediki 21. gün progestron bakacağız eğer bu ayda olmazsa gelecek ay rahim filmi çekilecekmiş bu endometriozisten dolayı tüplerin de yapışıklık olabilir dedi. yumurta var ovülasyon var ama gebelik olmuyor. eğer yapışıklık varsa zaten uğraşmanın anlamı yok kesinlikle tüp bebeğe geçilecek dedi
:1shok:

evet zaman kaybetmemiş olursun hayırlısı olsun heoz tedavin..

günaydın
melek gelmedi mi daha
çok merak ediyorum ya acaba ateşi kaç

yüksek çıksaydı çoktan burda olurdum tubacım ..

melekcimm hayırlısı olur inşallah kim tutacak şimdi elimizden yaaa senağlama

dolunay tutacak özlemcim bakarsın sen tutarsın benim elimden benim elim sana gelemedi çünkü :eek:

Ben artık iyiym demeeycem ya,ne zaman öyle desem 1 saate kalmadan hastalanıorum,nazar değdiriyorum kendime :))
Bulantım yok gibi bugün ama arada vücudum mola verior 2 gün kadar sonra azıyor :))

Kızlar valla rahatlayın boşveriiinnnn, artık görev bitti beklioruz inş bebkler de gelecek :)

Mlekcim sakın yorma kendini he,nolur nolmaz ,adet glemediği sürece hala umut var biliyorsun

canımbenim dikkat et kendine öyle şeyler söyleme nazar deger tabi ..
öylede canım tuvalet kagıdına pembe lekem geldi yarın olurum adet ..

kızlar buda bugünkü tablom ama bugün test yapmıycam haberiniz olsun cumartesi yada pazar günü yapıcam.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3855353&u=1&

maşallah maşallah...

kızlar ateşim bu ay yumurtlamadan sonra ölçtüm 36,7 sabit gidiyodu bugün normalde regli günüm dün 36,6 ya düşünce eyvah dedim yarında 36,3 olur ve regli olurum ama baktım bu sabah 36,8 kaydirigubbakcemile3 ümitlendim inşallah bu ay tutmuştur. bu ay soğan kürü denedim bu arada ben

hayırlısı olsun haberlerini bekliyoruz..

şekerler benim ateş yine düştü bugun 36.5 alay edio benle yaa
26.gun 36.5
27.gun 36.7 (bklenmeyen gün)
28.gun 36.5 (bugun)

şekerler artık gelir benimki belimde ağrıo zaten kahvemı lekede gelmiş birazönce sabah test yaptım 2.çizginin sadece yeri belliydi pembe bile değildi hayalet gibi..itimat itmıorum zaten en azından pembemsi olması gerekıodu benımkı başlar şekerler belımde ağrıo turamıcam cıkıorum ben geçmişide okuyamadım hızlıca meleğe baktım hayırlısı canımm bıozarda senden ümitliyim demiştim hayırlara cıkıcak ınsallah :))))juliacım benım tabloya yorum yapmamış yada görmedim özlemciğimin iyi gidio ateş welcome senıde canımm artık beklemdesın hadı bakalım rahattın bu y ınsallah olmustur bende cıkıorum kıslar yatayım azcık öptumm hepınızı bu aralar giremeyebılırım tayın işlerimiz var arada ugraraım öptumm

sende bendensin desene hayırlısı olsun hakkımızda

kızlar benim test günüm ne zaman ...tabi adet olmazsam :))

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

5 gün var canım ..

Melekcim hosgeldin, ben de merak etmistim seni.. Dusmus atesin, hayirlisi olsun canim benim. Melegin gelir eminin en kisa zamanda:)

evet düştü mügecim ateşim beni hiç yanıltmıyor hayırlısı olsun sen nasılsın prens nasıl bakalım geldim ama eşim geldi pc açık bıarktım tekrar gelip okudum yazdım...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

esragg......................23 mayıs................... esra tr haber ver unutma bizi
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )beklemede..
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome...................7 haziran...................(ateş ölçme )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
luna...........................19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz..........................23 haziran.................(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

esragg......................23 mayıs................... esra tr haber ver unutma bizi
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )beklemede..
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome...................7 haziran...................(ateş ölçme )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
luna...........................19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz..........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek.........24 haziran.................(ateş ölçme,yumurta takipi)

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt

ronya yaa sede bana şu rahima kontrolünü nasıl yapıosun onu anlat nasıl olması gerekiyor gebe olunca istersen özelden yaz ama açık açık anlat bilmiom bennn :KK43:

ya kızlar o kontrol olayını banada atarmısınız zelden merak edıyorum.

bırde bısı daha sorcam atesın en az kac olması gerekır adete yakın yada adet gunu hamıle olunca

en iyisini yapıyorsun özlemcim.. ateşinde güzel gidiyor ..

dolunay tutacak özlemcim bakarsın sen tutarsın benim elimden benim elim sana gelemedi çünkü :eek:
melek yemin ederim öyle çok istiyordumki bu ay senin hamile kalmanı okadar çok dua ettimki hayırlısı değilmiş demekki rabbim büyük vardır bir bildiği.inşallah meleğim inşallah ben tutabilirim elinden :KK43: ama bu ateşle zor canım be

canım ff de ateşini girince özel diye bir yer var sırt ağrısı kramp baş ağrısı vs. bazı bölümler var birde rahim durumunu soran bir yer var orda rahim yukarıdamı aşağıdamı yumuşakmı falan gibi sorular soruyor ve rahimin durumunu yazınca aşağıda sağda erken gebelik belirtileri denen yerde oran artıyor yani yumuşak diyince oran artıyor bende ordan ve anladığın kadarıyla rahim daha ulaşılabilir ve yumuşak oluyormuş onu anlamanın en iyi yolu akıntı alınca rahim ağzından o zaman anlayabilirsin benim yumurtlama dönemimde yumuşak yani çabuk ulaşılabilirdi ama yumurtlamadan bir kaç gün sonra daha doğrusu adetime birkaç gün kala daha sertti.yinede tam olarak böyle diyemem araştırmak gerek

ya kızlar o kontrol olayını banada atarmısınız zelden merak edıyorum.

bırde bısı daha sorcam atesın en az kac olması gerekır adete yakın yada adet gunu hamıle olunca

canım bence sen hergün ateşini ölç vücudunu tanı bazısının ateşi çok yüksek oluyor bazısınında düşük oluyor genel olarak ateşinin yumurtlamadan önceki dönemin üstüne çıkması gerekir yani yumurtlama olmuşsa.ve ateş yükselir tabi bu gebelik var demek olmuyor çünkü bakarsın ateşin hep yüksek gider ve adet olacağın gün birdenbire düşebilir.yada çok yüksek gitmez ama gebelik vardır.aslında ateş ölçmenin yumurtlamayı tespit edebilmek için kullanılması daha mantıklı

melek canım hayırlısı olsun canım ya demekki zamanı değilmiş vardır elbet Rabbimin bir bildiği

canım ff de ateşini girince özel diye bir yer var sırt ağrısı kramp baş ağrısı vs. bazı bölümler var birde rahim durumunu soran bir yer var orda rahim yukarıdamı aşağıdamı yumuşakmı falan gibi sorular soruyor ve rahimin durumunu yazınca aşağıda sağda erken gebelik belirtileri denen yerde oran artıyor yani yumuşak diyince oran artıyor bende ordan ve anladığın kadarıyla rahim daha ulaşılabilir ve yumuşak oluyormuş onu anlamanın en iyi yolu akıntı alınca rahim ağzından o zaman anlayabilirsin benim yumurtlama dönemimde yumuşak yani çabuk ulaşılabilirdi ama yumurtlamadan bir kaç gün sonra daha doğrusu adetime birkaç gün kala daha sertti.yinede tam olarak böyle diyemem araştırmak gerek

canım bence sen hergün ateşini ölç vücudunu tanı bazısının ateşi çok yüksek oluyor bazısınında düşük oluyor genel olarak ateşinin yumurtlamadan önceki dönemin üstüne çıkması gerekir yani yumurtlama olmuşsa.ve ateş yükselir tabi bu gebelik var demek olmuyor çünkü bakarsın ateşin hep yüksek gider ve adet olacağın gün birdenbire düşebilir.yada çok yüksek gitmez ama gebelik vardır.aslında ateş ölçmenin yumurtlamayı tespit edebilmek için kullanılması daha mantıklı

ff de biliyorum canım elinle nasıl yapıosun heheheheh onu anlat hele

X