Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

gittim bugün başka doktora o doktoru çok beğendim... doktor hcg 7000 falan olsun burda öyle net görünür kese dedi.. tahminimce senin 6000 falandır dedi ve bir sürü test için kan aldılar hormon, eliza, idrardan bir test hemoglam falan onlar için kan verdim.... sonuçlar çıkar bugün herhalde... o sonuca göre doktor randevu vercek.. özeline gidecem artık ama kese için de hastanede gireyim ultrasona diyorum ondan sonra bu doktorun özeline gidecem.. kartını ve numarasnı falan aldım bakalım hcg kaç çıkacak çok merak ediyorum juliacım.. inş. artmıştır yaa

Artmıştır tabi ki senin değerlerin yüksekti,bence artmıştır iyice,hepsi de yapılması gereken testler ,inş güzel çıkar hepsi,folik kullanıorsun değil mi?

evet canım akşam yemeğinden sonra günde 1 tane alıyom sen kullanıyor musun ve kutuda 50 tane var o bitince kullanılmayacak mı ki

julia akşam 10da uyuyup kalıyorum ki ben 1de uyuyan insandım.. gündüz de 2 3 saat uyuyorum.. ne bu uyku ya valla gün çabuk bitiyor uyumaktan.. dizilerimi bile seyredemiyorum artık :)))

folbiol alıorsun o zaman,ilk 3 ay mutlaka kullanıyorsun zaten,kutu da nerdeyse o zaman denk gelior

uyu uyu sonra çok ihtiyacın olacak :)))
Ben çok uyumuorum da halsizliğim var hala yoksa uykum eskisi gibi

şu anda yok juliacım ama bakalım önümüzdeki günlerde nasıl olacak.. bulantı zor oluyor gerçekten... saç çıkmaya başlayınca çok bulantı oluyormuş galiba değil mi

saç çıkma zamanı midede yanma oluyor ama aslında onunla alakalı değil,bebek büyüdüğü ve hareketlendiği için 6. aydan sonra mideye baskı artıyor ve midede yanma gaz oluyor,bulantı çok fena yanma idare edilior da

Ben sabah yazmıştım ama sen 10.günündesin 4 günün var daha ,ateşin de bence normal ama yarından sonra yüksek kalırsa umutlanabiliriz,hayırlısı olsun inşallah

Ben sabah yazmıştım ama sen 10.günündesin 4 günün var daha ,ateşin de bence normal ama yarından sonra yüksek kalırsa umutlanabiliriz,hayırlısı olsun inşallah

sağol canım okumuştum seninkini de bugünkü ateşi ekleyince tekrar bakın istedim

kızlar mrb bgn katıldım forumunuza bnde haftalrdr bu konuyu araştırıyordm we sizin yorumlarınızı okudum ben bu aya düzenli ölçmedim ateşimi ama adetime 5 gün var son bir haftadır ölçüyorum sürekli 37 yada 36.9 36.6 dan hiç inmedi bu normalmi adetten 1 gün önce düşerse adet oluyormşsun galiba..ne biliyim bi umut işte ilk defa denedim bu yöntemi sz bilgilisinz bi danışayım dedim

bu ölçtüğün son 5 günü sırasıyla yazarsan daha iyi olur,ayrıca ateşin o ayki geneline bakmak lazım,ilk aydan hiç bişey söyleyemeyiz,genel olarak ya adet günü ya da adetten 2 gün önce düşer ateş.

anladm cnm sadce birkere 36.5 görrdüm hep 37 genelde 1 haftadr inş adet olmam eğerki olursam öbür ay hergün ölçerim öle takip ederim artk saol julia cım

senağlamabenim atesim 36.5ten bugün 36.1e düstü.. zaten üsüyorum, karnimda hafif bir agri ve ayaklarimda cekilme var.. eli kulaginda hastalanirim bugün yarin..malesef bu ayda tutmadi:çok üzgünüm:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bortwen üzülmek yok,yeni ay yeni umut diyeceksin,çok şükür diyelim bu aya bakalım hatta önümüzdeki maçlara bakalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…